Korea Północna twierdzi, że posiada rewolucyjne lekarstwo na Ebolę, Aids i inne wirusy

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com
Jeśli informacja podawana przez Koreę Północną jest prawdziwa, tamtejsi naukowcy są w posiadaniu "cudownego leku", który potrafi wyleczyć człowieka z wielu niebezpiecznych wirusów i chorób. Co ciekawe, kraj posiada to lekarstwo rzekomo od 19 lat. Wiadomość ta spotkała się z wielkim niedowierzaniem i jeszcze większym sceptyzmem.

 

Informacje pochodzące z północnokoreańskich mediów bardzo często są traktowane z dystansem. Nie inaczej jest w przypadku szczepionki o nazwie Kumdang-2, która ma posiadać wręcz boskie właściwości lecznicze. Lek potrafi zneutralizować różne wirusy i choroby - lista jest bardzo długa, a jednocześnie nie wywołuje on żadnych efektów ubocznych. Wymienić warto cukrzycę, choroby skórne, zapalne oraz weneryczne; choroby serca, bezsenność, zatrucie lekami, zapalenie wątroby a nawet ptasią grypę, raka, AIDS, SARS, MERS, Ebolę czy uzależnienie od narkotyków.

 

Kumdang-2 zawiera żeń-szeń który był hodowany na specjalnym nawozie, sacharydy, lekkie i rzadkie pierwiastki pochodzące z ziemi oraz mikroskopijne ilości złota i platyny. To uniwersalne lekarstwo jest podobno dobre na niemal każdą chorobę, lecz Korea Północna nie przedstawiła żadnych dowodów na skuteczność tej szczepionki. Z tego powodu, świat naukowy woli podejść sceptycznie do tej informacji.

 

 

Źródło: http://kumdang2.com/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika proxi00

Nauka Korei Płn. traktowana

Nauka Korei Płn. traktowana jest "per noga", bo tylko zachód i Jankesi to światowa czołówka. A prawdę mówiąc to medycyna wschodu ma kilka tysięcy lat i zachód nie dorasta jej do pięt, bo tam chodzi o biznes firm farmaceutycznych a nie o dobro człowieka- pacjenta. Ile miliardów zarobiły na milionerach obiecując cuda, a i tak milioner zainwestował kasę i skończył 1,5m pod ziemią.

Portret użytkownika Mojeimię44

Czytałem wasze komentarze i

Czytałem wasze komentarze i tak. Kto z was był w korei północnej? Nikt. Po pierwsze kraj ten wcale nie jest biedny. Wmawia nam to masoński medialny przekaz z tego powodu że najlepiej musi być przecież w syjonistycznym kołchozie. Po drugie jeżeli w korei połódniowej mieszkają mądre główki to dlaczego w północnej miały by nie meszkać? Po trzecie to pewnie wcale nie jest oficjalna medialna wiadomość tylko przeciek. Przecież nikt nic nie może odkryć oprócz wilekich syjonistycznych koncernów farmaceutycznych. To oni muszą wymyślać choroby i szczepionki oraz lekarstwa żeby zarabiać. Więc lek z zewnątrz zawsze w syjonistycznych mediach będzie propagowany jako oszustwo. Powiem wam tak. Napewno jeśli ten lek korea posiada to pewnie jest bardzo pieczołowicie ukrywany. Dlatego, że pazerność żydowska zrobi wszystko żeby go wykraść i na nim zarabiać albo zrobi wszystko żeby udowadniać opini publicznej i wmawiać jej że on nie działa. PAMIĘTAJCIE. Syjoniści są w ich mniemaniu pół bogami a reszta to goje. Więc jak goj może mieć lepszą wiedzę od pół boga? Nie może. To wszystko w temacie. Patrz komu ufasz! Żyjemy w bardzo zakłamanym świecie. Jeśli człowiek potrafi się bawić genami na tyle że potrafi rodzicom dobrać kolor tęczówki oka ich przyszłego dziecka, kolor włosu a nawet odcień skóry to czemu nie potrafi znaleźć leku na raka? Tu chodzi o to żeby na raku doić od ludzi masakryczne pieniądze. Zobaczcie ile kosztuje kase chorych leczenie raka? Od h..... a kto na tym zarabia? Ci co są właścicielami koncernów farmaceutycznych. Od cały pic. Pozatym spójrzcie na nagrody Nobla. Sam się zdziwiłem ale praktycznie każdy Noblista z medycyny jest powiązany z Rockefellerem
 
W latach 1840. William Rockefeller, który eksploatował ogromne złoża ropy naftowej dostrzegł zapotrzebowanie na leczenie raka, założył „Seneca Oil” i zaczął sprzedawać ropę lecząca raka. To był złoty interes. Jego syn, John D.Rockefeller zbudował „Standard Oil”, dalej bogacąc się na chorobach ludzkich. W 1899 r. Standard Oil była największą na świecie rafinerią ropy, która kontrolowała 90% rafinerii w USA i 44 korporacje na świecie. John D. Rockefeller wkrótce przejął kontrolę nad przemysłem chemicznym, powiązanym z farmaceutycznym. W 1884 r. Astor zafundował miastu Nowy York szpital, czym zainteresowali się Rockefellerowie. Wykorzystali popularność szpitala do wypromowania swoich leków chemicznych, popartych ich własnymi badaniami.
 
W 1901 r. powstał Instytut Badań Medycznych Rockefellera. Celem było wspomaganie szkół medycznych tak, by ukierunkowały się na leki syntetyczne. Następnie w USA powstał niezależny związek zawodowy lekarzy, finansowany przez Rockefellera. W sponsorowanym raporcie Flexnera przedłożone zostały argumenty za lekami syntetycznymi. Lekarze i szkoły, które nie wykazały zainteresowania „chemicznymi lekami” byli zwalniani a szkoły zamykane. Kiedy w USA powstawał pierwszy Związek Zawodowy Lekarzy był on niemal całkowicie finansowany przez… Rockefellerów i związane z nimi lobby przemysłu chemicznego. Kompleksowość chorób spowodowała coraz częściej lekarskiej specjalizacji, powstawały więc kolejne zrzeszenia związkowe. Instytut Rockefellera zasponsorował „naukowy” raport Simona Flexnera, argumentujący rewizje dotychczasowych metod leczenia. Raport ten zdyskredytował medycynę naturalną oraz homeopatię. W ten sposób powstała nowoczesna medycyna wdrażana na wszystkich liczących się szkołach medycznych. Przyczyny chorób stały się nieistotne, ważniejsze stały się skutki-symptomy chorób i ich likwidacja lub tłumienie. Medycyna tradycyjna, nazywana dziś alternatywną, zaczęła zanikać a machina wypisywania recept ruszyła pełną parą! Już na początku XX w. lekarzy uczyło się, że każdy problem rozwiąże pigułka.
Na koniec zadam wam pytanie. Jaką branżą nie rządzą jeszcze koncerny Rockefellera? Ciekawe nie? Chyba już wszystkim. Mega potwór ten Rockefeller. Od ropy, po energetykę, po banki, po rządy, medycynę, elektronikę, transport morski i kolejowy w stanach. Poprostu mega potwora stworzyła ziemia. A David Rockefeller  ma coś koło 100 lat i już pięć przeszczepów i twierdzi że żyje tak długo bo kocha życie. Dobre nie? Kocha życie? Czy może leki czynią cuda? Aha mimo wieku jeko kondycja psychiczna wcale jeszcze nie ucierpiała. Zobaczcie III rzesza na 10 lat odbiła od żydków i przez te 10 lat odkryli więcej niż żydki przez 100lat. Rozumiecie? Rozwój bez koncernów żydowskich byłby 30 razy szybszy i by obyło się bez wojen i morderstw ale niestety tak nie jest. Największe chyba przykłady jak niszczą syjoniści rozwój to przykład Tesli i jego odkryć oraz darmowa magnetyczna energia. Niestety ktoś musiał zarobić na kablach i produkcji prądu a kto to był? Rockefeller. Boska rodzinka Rockefelerów

Portret użytkownika Xerxes

To co pokazuje Korea Północna

To co pokazuje Korea Północna dla ludzi to jest przekolorowane, propagandowe za przeproszeniem gówno. Tak na prawdę nigdy nie dowiemy się jak tam jest, chyba że na własne ryzyko próbując zwiedzić kraj. Ale na pewno nie wmówicie mi, że jest tam sielanka.

Portret użytkownika Cezar

Co ty pierdzielisz

Co ty pierdzielisz czlowieku,rak to nie jest choroba zakazna,rak to autoagrasja wlasnych komorek organizm,kazda komorka ma swoj okreslony czasowo zywot i obumiera a makrofagi ja wchlaniaja i jest naturalny recykling w organizmie. Raka wywoluja radioaktywne pierwiastki i promieniowanie,ale to szkodzi gdy organizm jest zatruty chemicznymi toksynami,najwiekszym mieszaczem sa tosyczne zwiazki chemiczne gdzie uposledzaja zywot komorek,taka komorka jak nie obumrze to tworzy nowy twor zwany dalej nowotworem-rakiem.

Strony

Skomentuj