Korea Północna testuje kolejne pociski rakietowe

Kategorie: 

Źródło: KCNA

Kore Północna odpaliła trzy pociski balistyczne krótkiego zasięgu – twierdzi amerykańskie wojsko. Zostały one wystrzelone z miejscowości w północnokoreańskiej prowincji Kangwŏn i przeleciały około 250 kilometrów.

 

Północnokoreańskie próby rakietowe są często odpowiedzią na południowokoreańskie ćwiczenia wojskowe z udziałem Stanów Zjednoczonych, głównie w formie komputerowych symulacji. Ministerstwo Obrony Korei Południowej ogłosiło, że pociski zostały odpalone w sobotę około godziny 6:50 czasu lokalnego. 

Początkowo wojsko Stanów Zjednoczonych poinformowało, że dwie próby rakietowe były nieudane, ale według późniejszej oceny okazuje się, że jeden pocisk eksplodował niemal natychmiast po starcie, natomiast dwie pozostałe przeleciały około 250 kilometrów w kierunku północno-wschodnim.

 

Południowokoreański Minister Obrony powiedział: „Wojsko śledzi działania Korei Północnej, aby poradzić sobie z kolejnymi prowokacjami ze strony tego kraju”. Obie Koree są technicznie nadal w stanie wojny, ponieważ wojna koreańska w latach 1950-1953 zakończyła się jedynie zawieszeniem broni.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Wojna nuklearna już trwa -

Wojna nuklearna już trwa - tyle że bez wymiany głowicami - TRWA W TWOIM ORGANIZMIE CAŁY CZAS I DŁUGO JUŻ TEN ORGANIZM NIE POCIĄGNIE - NIESTETY BĘDZIE MUSIAŁ SIĘ PODDAĆ WCZEŚNIEJ NIŻ POWINIEN : ( (przepraszam za tą okropnie smutną prawdę).
https://www.youtube.com/watch?v=Bz8UmgqmA6I
https://www.sujb.cz/aplikace/monras/?lng=en_GB

Zadaj sobie pytanie: czemu jestem taki(a) zmęczony(a) ? Przecież się wyspałem(łam) długo i nic takiego ciężkiego wcześniej nie robiłem(łam) za dnia i jeszcze wcześniej. Ten stan trwa już dosyć długo że nie mam na nic sił i chęci i czuje się ospale i nie mam wigoru. Odpowiedź jest prosta: bo twój organizm cały czas walczy 24h/dobę ze skażeniem które dostarczasz poprzez powietrze/wodę/jedzenie. Cały czas naprawia i męczy się z naprawianiem uszkodzonych komórek w twoim organizmie. W pewnej chwili się niestety podda bo nie starczy mu na to już energii/sił - zwyczajnie się wyczerpie tą nieustanną naprawą.

Skomentuj