Korea Północna publicznie straciła obywatela przez rozstrzelanie za naruszenie zasad restrykcyjnych Covid

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Według informacji wtajemniczonych w tym kraju Korea Północna przeprowadziła publiczną egzekucję. Pluton egzekucyjny rozstrzelał człowieka, aby ukarać go za naruszenie zasad związanych z obostrzeniami, dotyczącymi koronawirusa.

 

Mężczyzna oskarżony o przemyt przez zamkniętą granicę chińską został zastrzelony 28 listopada br., zastraszając ludzi, aby przestrzegali zasad - podało Radio Wolna Azja.

 

Chociaż Korea Północna oficjalnie stwierdza, że nigdy nie miała przypadku Covid-19, reżim Kim Dzong-Una nałożył „nadzwyczajne środki kwarantanny na bardzo wysokim szczeblu”, a żołnierzom nakazano strzelać do intruzów przychodzących z Chin.

„Przeprowadzili publiczną egzekucję przez rozstrzelanie, aby zagrozić mieszkańcom tutaj, na pograniczu, ponieważ kontakt z ludźmi po drugiej stronie granicy był częsty z powodu przemytu” - podało jedno ze źródeł.

Skazanego na śmierć opisano jako pięćdziesięcioletniego mężczyznę oskarżonego o przemyt z chińskimi partnerami biznesowymi przez granicę zamkniętą przez większość 2020 roku.

 

Chiny są największym partnerem handlowym Korei Północnej i sponsorem pomocy, ale obroty handlowe między tymi dwoma krajami spadły o 75 procent z powodu pandemii. Obawiając się, że przemytnicy mogą przenosić wirusa, reżim Kima zintensyfikował swoją obecność wojskową na granicy, aby wprowadzić ograniczenia.

 

Okazuje się, że Pjongjang wysłał również specjalne jednostki, które mają sprawdzić straż graniczną i upewnić się, że pogranicznicy nie są zaangażowani w przemyt.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

na szczęśćie kanał alex

na szczęśćie kanał alex jonesa jest do obejrzenia tu !!

https://www.bitchute.com/channel/9c7qJvwx7YQT/

szatańscy iluminaci mają plan wykończenia USA ale ponad milion ludzi przyszło na wiec poparcia Trumpa ! tu wideo ! https://youtu.be/jduPYDosYPI

 

w Polsce sprzedawczyki NWO chcą zmodyfikować wszystkich Polaków !!! Cała nadzieja W Chrystusie Mesjaszu że ich zablokuje albo całkiem rozwali bo przecież święta Faustyna przekazała nam że Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje (Dz. 1732)

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

//podało Radio Wolna Azja.//

//podało Radio Wolna Azja.//

Czyli coś jak "Radio Wolna Jewropa" przed '89.
Koło prawdy tamto nawet nie stało, to i można ze 100% pewnością założyć, że "Wolna Azja" to taka sama gadzinówka.

P.S. Na Białorusi nie ma demokracji i nie ma covida, to jakby to wyglądało, gdyby w takiej Korei Ludowej też nie było?!
Toż to by wyglądało, że ten koszerny "wirus" tylko demokracje atakuje. Im starsze - albo świętsze od świętego, jak Polin - tym bardziej Plandemia jest aktywna...

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

//podało Radio Wolna Azja.//

//podało Radio Wolna Azja.//

Czyli coś jak "Radio Wolna Jewropa" przed '89.
Koło prawdy tamto nawet nie stało, to i można ze 100% pewnością założyć, że "Wolna Azja" to taka sama gadzinówka.

P.S. Na Białorusi nie ma demokracji i nie ma covida, to jakby to wyglądało, gdyby w takiej Korei Ludowej też nie było?!
Toż to by wyglądało, że ten koszerny "wirus" tylko demokracje atakuje. Im starsze - albo świętsze od świętego, jak Polin - tym bardziej Plandemia jest aktywna...

Portret użytkownika Быдлошевский Л.З.

sw. Faustyna Kowalska

sw. Faustyna Kowalska

https://www.youtube.com/watch?v=KOG4TniPvF0

Pewnie nikt z was nie przeczytal ponad 800-stronicowego "Dzienniczka" sw. Siostry Faustyny Kowalskiej, bo wy macie w domu Telewizory i to takie plaskie na scianie na ktore sie calymi godzinami codziennie jak jakies bezrozumne Bioroboty-Zombi gapicie nawet bez tego idiotycznego ostatnio "zrozumienia" a ja nie mam ani Telewizora ani Radia juz od ponad 20 lat i dlatego tez mam czas aby taki "Dzienniczek" przeczytac w jeden tydzien 3 razy a wy nie - prawda ?

(926) " ...Ostatki. W ostatnie te dwa dni karnawalu poznalam wielki nawal kar i grzechow. Dal mi Pan poznac w jednym momencie grzechy swiata calego w dniu tym popelnione . Zemdlalam z przerazenia i pomimo ze znam cala glebie milosierdzia Bozego , zdziwilam sie, ze Bog pozwala istniec ludzkosci. I dal mi Pan poznac , kto podtrzymuje istnienie tej ludzkosci: sa to dusze wybrane . Kiedy dopelni sie miara wybranych, swiat istnial nie bedzie..." ?

(1530) "...Widzialam gniew Bozy ciazacy nad Polska. I teraz widze, ze jesli Bog dotknal nasz kraj najwiekszymi karami , to byloby to jeszcze Jego wielkie milosierdzie, boby nas mogl ukarac wiecznym zniszczeniem za tak wielkie wystepki. Struchlalam cala, jak mi Pan choc troche uchylil zaslony. Teraz widze wyraznie, ze dusze wybrane podtrzymuja w istnieniu swiat, aby sie dopelnila miara......" ?

(1795) "...Dzis wszedl do mnie Pan i rzekl : Corko moja, dopomoz mi zbawiac dusze. Pojdziesz do konajacego grzesznika i bedziesz odmawiac ta koroneczke., a przez to wyprosisz mu ufnosc w Moje Milosierdzie, gdyz juz jest w rozpaczy. Nagle znalazlam sie w nieznanej chacie gdzie konal starszy juz czlowiek w strasznym meczarniach. Wkolo loza bylo mnostwo szatanow i placzaca rodzina. Gdym zaczela sie modlic , rozpierzchly sie duchy ciemnosci z sykiem i odgrazaniem mi , dusza ta uspokoila sie i pelna ufnosci spoczela w Panu. W tej samej chwili ujrzalam sie w swoim pokoju. Jak to sie dzieje - nie wiem..." ?

(818) "...Dzisiejszy dzien ofiarowalam za Rosje, wszystkie cierpienia swoje i modlitwy ofiarowalam za ten biedny kraj. Po Komunii Swietej powiedzial mi Jezus, ze "Dluzej tego kraju znosic nie moge , nie krepuj Mi rak, corko Moja". Zrozumialam: gdyby nie modlitwa dusz milych Bogu, to by juz ten caly narod obrocil w nicosc . O, jak cierpie nad tym narodem , ktory wygnal z granic swoich Boga..." ?

(1719) "...W czasie Mszy Swietej poznalam, ze pewien kaplan ( pewnie to ks. kard. "nycz" albo ks. abp. "polak" z bylym ks. abp. "wesolowskim" byl ) niewiele dziala w duszach, dlatego, ze mysli o sobie , a wiec jest sam - laska Boza ucieka. Opiera sie na blachych zewnetrznych rzeczach, ktore w oczach Bozych nie maja zadnego znaczenia; a tak dumny - przelewa z pustego w prozne , meczac sie bez pozytku.". ?

Autor: Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Portret użytkownika mariusx78

"Was",  "Wy". Do kogo ty

"Was",  "Wy". Do kogo ty(celowo z małej) się odnosisz pajacu? Ja nie siedzę wcale przed telewizorem i nie słucham radia ani żadnych ścieków ze środków masowego przekazu. Więc nie generalizuj i nie ładuj wszystkich do jednego worka, bo w tym kraju jest także mnóstwo mądrych ludzi. Poza tym pisałem ci już wcześniej, żebyś zajął się raczej opisywaniem sytuacji tam u Was na Białorusi bo jesteście w jednej ciemnej DU...IE w tej chwili. Idź i nawołuj do swoich, krzep ich serca, bo Oni jeszcze bardziej potrzebują pomocy.

Portret użytkownika Kwazar

W nawiązaniu do mojej

W nawiązaniu do mojej wcześniejszej wiązanki przemyśleń to dodam tylko, że KRLD jest to kraj (jako jeden juz z nielicznych) w którym jednym z największych emocjonalnych przeżyć obywatela jest złożenie wiązanki kwiatów pod pomnikiem najukochańszyego ojca narodu Kimir Sena a nie orgia pedalistyczna pokątna szemrana jak gdzieś w Europie.W KRLD albo chodzisz w garniturze i krawacie i twoje myśli są zwrócone ku zawsze wielkim myślom, ideom i celom albo ...jesteś NIKIM.Żaden gość, luzak w tenisówkach i gaciach z kroczem do kostek nie ma najmniejszych szans na jakikolwiek posłuch.Ależ proszę ! Ten w tenisówkach, to był tylko przykład.Feministki,LGBT i powszechny rozpiździaj i ze 100 innych dziwności polityczno-emocjonalnych to też tam w ideologii się nie podciąga i oto mamy KRLD ale wciąż mało doskonałą.

Portret użytkownika Kwazar

Gdyby nie ta CHORA lepka i

Gdyby nie ta CHORA lepka i kłamliwa PORPAGANDA którą nie omieszkałem zauważyć i odnotować na temat KRLD ze strony tzw. "zachodu" To może jeszcze bym uwierzył, że Kim ma coś do głowy. A tak, to musze wyciągać swoje własne wnioski na podstawie dostępnego i niezaangażowanego PROPAGANDOWO materiału wyszukanego w necie.I co mi wychodzi ? KRLD jest tłamszona gospodarczo,to napewno. Politycznie, to tam lepiej nie politykować, bo panuje ten, Żelazny REŻIM IDEOWY.A tak to wogóle i po cichu,to każdy i tak robi co chce.Natomiast oczywistym jest OCZYWISTOŚĆ że oficjalnie KAŻDY KOREAŃCZYK Z KOREII PÓŁNOCNEJ KOCHA SWOJEGO NAJUKOCHAŃSZEGO PRZYWÓDCĘ i lepiej żeby na razie tak zostało.Jak sankcje u nich zostaną przezwyciężone,czyli jakimś cudem zniesione ? U nich będzie to dzięki geniuszowi "NAJUKOCHAŃSZEGO PRZYWÓDCY" To i reżim stopniowo ustąpi np.wzorem Chin i przywódca im zmaleje,spowszednieje i mu zmaleje itd.Oni mają ten POTENCJAŁ TWÓRCZY. Czekają na na swoje WIELKIE DNI.

Strony

Skomentuj