Korea Północna przeprowadziła kolejny nieudany test rakiety balistycznej

Kategorie: 

Źródło: KCNA

Stany Zjednoczone są oburzone tym, że Korea Północna przeprowadziła kolejny "nielegalny" test rakiety balistycznej. W ciągu kilku dni, odbyły się już dwie nieudane próby. Amerykański rząd zagroził poważnymi konsekwencjami.

 

W przeciągu całego roku, Korea Północna wykonała łącznie osiem testów rakiety balistycznej pośredniego zasięgu, z czego tylko jeden zakończył się powodzeniem. Rakieta Musudan (zdjęcie na górze) posiada zasięg rażenia do 4 tysięcy kilometrów, czyli pokrywa niemal całe Chiny i dosięga granic Indii.

Stany Zjednoczone uznają, że działania Korei Północnej, zabronione na mocy rezolucji ONZ, mają charakter prowokacyjny. Plany rozmieszczenia tarczy antyrakietowej w sąsiedniej Korei Południowej zostały już zatwierdzone.

 

Amerykański system antybalistyczny THAAD może zostać zainstalowany na Półwyspie Koreańskim nawet w ciągu kilku miesięcy. Odbędzie się to mimo wyraźnego protestu ze strony mieszkańców miasta, w którym ma pojawić się tarcza antyrakietowa, oraz samych obywateli Stanów Zjednoczonych. Podpisana przez ponad 100 tysięcy ludzi petycja, w której zaznaczono, że instalacja systemu THAAD nie służy pokojowi i może jedynie zaangażować Koreę Północną, Chiny i Rosję w niebezpieczny wyścig zbrojeń, została odrzucona przez rząd Stanów Zjednoczonych.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Antyparch

A tu kolejne info : Tylko 3

A tu kolejne info : Tylko 3 Banki Narodowe nie należą do żydów, a są to państwa : Iran, Kuba i Korea Północna. Narodowe Banki wszystkich innych krajów są pod kontrolą Rotschildów, albo Rockefelerów. Stąd chazarstwo amerykańskie toczy ciągłe mini wojenki embargowe z tymi państwami.13822

13853

Portret użytkownika SN69

Głupolu... ten koleś którego

Głupolu... ten koleś którego nie stać na utrzymanie własnej strony, bo pewnie jest bezrobotny albo przynajmniej niezaradny, rozpowszechnia niestety bzdury na temat NBP. Idąc śladami waszej logiki, nistety nie popartej faktami wynikałoby, że sanacyjny przedwojenny Bank Polski SA, który według niepotwierdzonych teorii został wykupiony w 99% przez rodzinę Rotschildów, przetrwał w niezmienionej formie ll WŚ i PRL, zaczynasz dostrzegać jak się wszyscy razem wygłupiliście. Chcecie to Wam zafunduję kurs logicznego składania faktów i selekcji informacji info. Niepotraficie logicznie myśleć i nie sprawdzacie wiarygodności informacji.

Portret użytkownika SN69

Nie oskarżyłem go o brak

Nie oskarżyłem go o brak strony, tylko zwróciłem uwagę że brak mu niewielkich środków na jej utrzymanie i prosi o jej utrzymanie internautów, to chyba trochę dziwne. Niestety koment dotyczył głównegi tematu, czyli waszej głupkowatej teori o kontroli NBP w obecnych czasach przez którąś z wielkich rodzin żydowskich, jesteście tak skrajnie odporni na wiedzę że niepoddajecie się w obliczu niezaprzeczalnych faktów... idealny z was  materiał na fanatyków.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika SN69

Czytanie tekstu ze

Czytanie tekstu ze zrozumieniem niestety nie jest twoją specjalnością. Ja piszę o obecnym NARODOWYM BANKU POLSKIM, ty o nieistniejącym już BANKU POLSKIM SA. 1924 - 1945. Kuźwa ludzie co się z wami dzieje, te wasze teorie spiskowe wymykają się spod kontroli umysłu, mózgi przestają wam normalnie pracować i dobierają informacje na zasadzie wybiórczości, tak żeby zawsze pasowały do waszej  teorii, jeśli jest tak jak myślę to nawet chętnie pomogę wam w terapi grupowej, druga wersja jest taka że robicie sobie jaja, tylko że ja nie widzę tu nic śmiesznego.

Strony

Skomentuj