Korea Północna ogłosiła się bastionem praw człowieka

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Instytut Praw Człowieka Akademii Nauk Społecznych KRLD ogłosił, że kraj jest bastionem praw człowieka. Takie oświadczenie opublikowano w raporcie przesłanym przez agencję Ryongap. „Korea Północna to kraj, w którym autentycznie prawa człowieka są chronione i stosowane w praktyce" - stwierdzili eksperci.

 

Wraz z wydaniem tego stanowiska KRLD negatywnie zareagowała na postawę USA twierdząc, że ci uważają się za sędziów innych społeczności i ludzi. Specjaliści z instytutu oskarżyli Waszyngton o próbę legalizacji naruszeń praw obywatelskich w ich własnym kraju.

 

Ponadto, Korea Północna uzna za deklarację wojny blokadę morską prowadzoną przez USA i jej sojuszników. Wcześniej amerykański Departament Stanu ogłosił plany wprowadzenia dodatkowych środków dla międzynarodowego przechwytywania „podejrzanych statków" Korei Północnej, donosi gazeta Nodon Synmun.

„Uważamy blokadę morską Stanów Zjednoczonych i jej zwolenników za akt agresji przeciwko suwerenności i godności naszej republiki" – podano w komunikacie.

Władze Pjongjangu szykują się na eskalację konfliktu. Przypomnijmy - strona amerykańska zapowiedziała pod koniec listopada, że konieczne jest podjęcie działań na rzecz międzynarodowego przechwytywania podejrzanych statków Korei Północnej w skuteczniejszy sposób i na wyższym poziomie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika pilippek

UPAdlina po wiedz, czy ty

UPAdlina po wiedz, czy ty celowo przegladasz wszystkie komentarze pod kazdym artykułem czy aby nikt nie urazil twojej rosji w zaden sposob? nawet jesli jest to konstryktywna krytyka? jaki cel w tym masz?? rozumiem jakbys tak dbał o dobra opinie na temat Polski ale ty probujesz przekonac ludzi ze rosja to najlepsze miejsce na świecie, nie oszukujmy się...

Portret użytkownika UPAdlina

już ci tłumaczę heniusiu.

już ci tłumaczę heniusiu. Uważam Rosję w tej chwili za jedynego odpowiednio potężnego ewentualnego sojusznika Polski w zwalczaniu nazi-banderowskiej upainy i finansujących ją bandyckich uSSmanów. Są skuteczni, co pokazali w Syrii. Dobre opinie? Najpierw muszą zaistnieć odpowiednie warunki, aby takie opinie powstały. Żeby na temat Polski były dobre opinie to najpierw Polska musi się pozbyć zdrajców i pacynek osadzonych na stołkach w W-wie i sterowanych z faszyngtonu. Jak sobie wyobrażasz dobre opinie o Polsce, która na rozkaz bandytów zza oceanu wspiera nazi-banderowską juntę w kijowie i robi z siebie pośmiewisko odgrywając rolę harcownika w stosunku do Rosji? Jakie dobre opinie mogą być w stosunku do Polski prowadzącej obecną absurdalną i niebezpieczną politykę? Nie mogą. Jednocześnie nie ma możliwości, aby Polska sama wyszła spod buta uSSmanskiego bandyty. Dlatego trzeba nawiązać dobre stosunki ze wschodem (Rosja, Chiny) wzorem innych państw Wyszehradu, które już zrozumiały to, o czym ja ci tu mówię. Ponieważ Rosja zwalcza banderyzm i hamuje uSSmańskich bandziorów finansujących ten banderyzm, więc trzymam jej stronę. To chyba jasne, że jej racja stanu w tej kwestii jest zbieżna z polską racją stanu. I trzeba to wykorzystać. Ja po prostu wspieram tych, których widzę w przyszłości jako polskich sojuszników, a zwalczam tych, którzy Polsce zagrażają. Nazi-banderowska ukraina  ze swoimi roszczeniami terytorialnymi to śmiertelny wróg Polski. Do wrogów należy też bandycki uSSman finansujący nazi-juntę w kijowie. Proste, jasne i spójne. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika UPAdlina

nie poradzilibyśmy sobie, bo

nie poradzilibyśmy sobie, bo jest wspierana przez uSSmanów. A dlaczego głupie? Popatrz na inne kraje Wyszehradu. Dla nich to nie jest głupie? Popatrz na Assada i Syrię, która nadal istnieje właśnie dzieki temu, że Syryjczycy nie byli głupi. Kto więc jest głupi? Może nie oni, tylko ci, co myślą jak ty?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika klimek

-a widzieliście jak zołnierz

-a widzieliście jak zołnierz KRLD spierdzielał gazikiem opuszczając strefę zdemilitaryzowaną i go towarzysze broni chcieli zabić jak dezertera?

Mają sprane mózgi tego nikt nie zarzuci, do swojego strzelać , podgolony psychol z bandą jenerałów sprał biednym ludziom mózgi.

Portret użytkownika MiamiVibe

Mam wątpliwości co do ,

Mam wątpliwości co do ,,Dzieci złego państwa", a chociażby dlatego że wyprodukował go zachód, a ja nie ufam ich mediom. Uważam, że tak naprawdę to niewiadomo jak tam naprawdę jest. Oczywiście, nie jestem jakimś tam fanem Kima, ale patrząc na niego, przypomina mi się Kadafi, z którego też robiono w mediach krwawego bydlaka, a tak naprawdę za jego panowania Libia prosperowała bardzo dobrze gospodarczo, natomiast po wjechaniu wujka Sama, jedyne co tam można zobaczyć to zgliszcza i śmierć. Uważam, że każdy kraj ma coś za uszami, ale co do Korei Płn. nie jest przedstawiana 100% prawda.

Pozdrawiam

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika ZwariowanyWariat

Witaj, Zawsze można

Witaj, Zawsze można powiedzieć, że dany materiał jest manipulacją. Ja akurat jestem przekonany o prawdziwości tego dokumentu. Bo są też takie, kręcone na pokaz, gdzie udało się ukazać co działo się w międzyczasie za kulisami i zdemaskowano całą tą fikcję – jak to niby jest w Korei dobrze. Nieszkodliwe (generalnie) były to akurat zachowania, ale to jawne zakłamywanie rzeczywistości w Korei (to chyba dokument rosyjski, musiałbym poszukać). Natomiast „Dzieci złego państwa” pokazują skrajną biedę dzieci oraz omawia (rzekome) akty kanibalizmu. Dzieci pozostawione są samym sobie, szukające resztek jedzenia na targu niczym kurczaczki. Materiał na targowisku we wstępnie kręcił Koreańczyk(!) to ważne bo nikomu z zewnątrz nikt by tam nigdy nie pozwolił wejść. Także to też podnosi wg. mnie wiarygodność tego materiału. Worki z jedzeniem (zboże?) przekazane dla głodnych a sprzedawane na targowisku za pieniądze itd.

Jeśli USA szuka pretekstu do ataku to i tak go znajdzie. Atom czy coś innego jak próba wprowadzenia własnej waluty jak było z Libią. Znajdą sobie coś zawsze. A z tym dokumentem o Korei nie zrobili nic, bo nikogo z elit to nie obchodzi. Owszem bardzo mało wiemy o tym kraju, jednak dla mnie na tę chwilę sygnały w postaci tych materiałów wideo i tych dzieci są wiarygodne. Dlatego akurat mnie przekonali. Pozdrawiam!

Portret użytkownika Eva11

A czy jest miejsce na ziemi

A czy jest miejsce na ziemi aby ktoś uciekający z piekła mógł opowiedziec światu co spotyka ludzi tam skąd uciekł?Jest wiele prawdy w mediach ,necie  ...Ale jak ja rozróżnić ? Każdy z nas przyjmuje taką wersję jaka mu wydaje się prawdziwsza ...Lecz filozofię komuny znamy na własnej skórze, nasi dziadowie o wiele dosadnie...Nasi wieszcze ją nawet nam opisali abyśmy nie zapomnieli...Komuna nam sie kojarzy z gazem lzawiacym rzucanym do kościołów ! Czy wizerunkiem nie Polskiego wodza na ścianach ...

Ale ona była czymś więcej ,istniała w czasach które pamięta już tylko slychacz...

Więc jeśli dobrobyt głoszonych w takim kraju ma być prawda ,należy wg. mnie się bardzo zastanowić...

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj