Korea Północna może wystrzelić kolejną międzykontynentalną rakietę balistyczną, Japonia ostrzega że może zestrzelić pocisk

Kategorie: 

Źródło: EPA/Wikimedia Commons

Na Półwyspie Koreańskim znów wrze. Południowokoreańska agencja Yonhap oraz japońska agencja Kyodo podają, że w Korei Północnej zaobserwowano ruchy wskazujące na przygotowania do wystrzelenia międzykontynentalnej rakiety balistycznej Musudan o zasięgu do 4 tysięcy kilometrów. We wtorek japońska armia została postawiona w stan gotowości.

 

 

Jak to zwykle bywa w takiej sytuacji, informacji tych nie da się potwierdzić, ale Korea Południowa i Japonia pilnie przyglądają się wszelkiej aktywności. Anonimowe źródła podały że Korea Północna "najwyraźniej" przemieściła rakietę Musudan w kierunku wschodniego wybrzeża. Japonia poleciła swojej marynarce wojennej oraz obsłudze przy tarczy antyrakietowej Patriot aby zestrzelono każdy pocisk który będzie zmierzał w kierunku kraju.

 

W tym roku japońskie wojska były postawiane w stan gotowości już kilkakrotnie. Z kolei Korea Północna wykonała w kwietniu i maju łącznie cztery testy rakiet Musudan, ale każda próba zakończyła się niepowodzeniem. Władze w Pjongjangu mają zamiar również przeprowadzić piątą próbę jądrową.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Gdyby Kim dostal polecenie od

Gdyby Kim dostal polecenie od istoty w którą wierzą masoni to by wystrzelił rakiety ! Wszystko zależy od Boga Jezusa Chrystusa ! Ważne by się modlić o miłosierdzie dla Polski i Świata ! Modlitwą można wybłagać wiele rzeczy ! To wiedzą wszyscy chrześcijanie, modlitwy różańcowa i do Miłosierdzia Jezusa od św. Faustyny potrafią uratować świat i Polkę !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika szakuŁ

Za to twojego zdegenerowanego

Za to twojego zdegenerowanego umysłu już nic nie uratuje. Jesteś tak psychicznie chory, że chyba już bardziej się nie da.

Jak można być tak poryty i żyć? ..nie mam pojęcia. Chyba tylko ten twój Chytrusek i Mawryja trzyma cię przy życiu.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Bolszewicka antymoralność

Bolszewicka antymoralność wzięła się wprost z Talmudu, najbardziej sprośnego zbioru nauk, jaki spisała którakolwiek z ras ludzkich. Talmud jest pierwszym i jedynym źródłem bolszewii. Jeżeli więc POZOSTALI jeszcze w Polsce jacyś chrześcijanie, niechaj zakarbują sobie w pamięci tę przestrogę: "Muszą oni zdać sobie sprawę z różnicy, jaka istnieje pomiędzy grecką i hebrajską częścią Biblii." Nie bez powodu powinni oni także w sposób obiektywny przyjrzeć się kronikom hebrajskiego barbarzyństwa i naturze Chrystusowego buntu, uwiecznionego w Ewangeliach. Tak, tak buntu Chrystusowego przeciw faryzeuszom i uczonym w piśmie.

Portret użytkownika eva11

rzuce kamieniem a ciebie ,a

rzuce kamieniem a ciebie ,a ja ten kamien rozwale w locie!

jak dzieci strasza sie w piaskownicy przy rodzicach.....

jaka parodia!!!!!

przywodcy panstw ostrzegaja sie nawzajem i wygrazaja przy pomocy mediow i dla publiki !

cyrk totalny !

zagrywki dla gapiow i tak juz od dawna wiekszosc krajow sobie jaja robi z idiotow z za monitorow

a jak usa czy izrael chce piznac w islamistow bombke np. w syrii avganistanie czy iranie odrazu pisza -zbombardowali.............

 

Strony

Skomentuj