Korea Północna może posiadać kompaktowe głowice jądrowe

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Oskarżenia o cyberatak na amerykańską firmę Sony Pictures oraz prace nad bronią jądrową i rakietami balistycznymi w Korei Północnej mogą prędzej czy później doprowadzić do kolejnej wojny. Korea Południowa twierdzi, że Stany Zjednoczone mogą czuć się zagrożone atakiem nuklearnym ze strony reżimu Kim Dzong Una.

 

Południowokoreańskie ministerstwo obrony twierdzi, że Korea Północna zaszła bardzo daleko w pracach nad kompaktowymi głowicami nuklearnymi. Co więcej raport donosi, że kraj prawdopodobnie posiada również rakiety balistyczne, które są w stanie uderzyć w Amerykę Północną. Informacje te brzmią dość poważnie, choć nie da się ich potwierdzić.

 

Korea Południowa wielokrotnie donosiła, że ich sąsiad z północy zbroi się i pracuje nad bronią jądrową. Kim Dzong Un traktowany jest jako zagrożenie dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych i kto wie, czy w najbliższej przyszłości nie wybuchnie wojna, bądź w Korei Północnej rozpoczną się demonstracje, a USA jak to ma w zwyczaju, rozpocznie "misję pokojową".

 

 

Na podstawie: http://news.nationalpost.com/2015/01/06/north-korea-close-to-miniaturizing-nuclear-warheads/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

  "Południowokoreańskie

 
"Południowokoreańskie ministerstwo obrony twierdzi, że Korea Północna zaszła bardzo daleko w pracach nad kompaktowymi głowicami nuklearnymi."
 
- a to NIESPODZIANKA bo jeszcze do niedawna te same "autorytety" twierdziły i KRLD nie ma broni jądrowej a to co nią udaje (próby) to masowe odpalanie TNT by udawać prace nad nukami.
 
Z drugiej strony KRLD chwaliła się że  ma "z ameryki" tylko bazę na Okinawie w zasięgu celowników. To trochę mało jak na intensywność NAZIstowskiej wrzawy odpalonej na tę okoliczność dziwnie zsynchronizowanej z dzisiejszym zamachem NAZI bandytów na francuską redakcję. Skoro tu bojówki powstałe na bazie dawnego Gladio były w stanie mordować wrzeszcząc kłamliwie allah abkar (bo powinni abkar zion czy yahwe abkar) to NAGŁE ZAINTERESOWANIE KOMPAKTOWĄ BRONIĄ NUKLEARNĄ "badaną" przez KRLD może być przyczynkiem do planowanej przez tych pustynnych NAZIoli yahwe atomowej prowokacji w którymś z miast "zachodu". Prowokacji do jakiej nie raz nawoływali ich oficiele w mediach jak chociażby jeden z senatorów USA domagających się zagłady "na nuka" zachodniego wybrzeża (tych samych wcześniej buchnietych z magazynów us army) czy polityków z ukrainy "domagających się odparowania nukami podludzi z Noworosji".
 

Portret użytkownika Cezar

Jak to jest ze paranoidalne

Jak to jest ze paranoidalne zydostany maja monopol na jakies misje pokojowe.
Korea,Kuba,Rosja,Iran czy tam Chiny to pieta achilesowa zydostanow,te panstwa to bufor przeciw obludzie koszernych swin,gdyby nie ta pieta zydostanow to juz dawno zydki wprowadzilyby NWO .

Skomentuj