Korea Północna mobilizuje armię, grozi prewencyjnym atakiem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Zwiększona obecność amerykańskich wojsk, planowanie działań dla ewentualnej obrony Korei Południowej oraz tworzenie parasola atomowego na Półwyspie Koreańskim najwyraźniej nie uszły uwadze Korei Północnej. Kraj potępia działania Korei Południowej i Stanów Zjednoczonych, uznając je otwarcie jako akt agresji.

 

Władze Północy oświadczyły w poniedziałek, że jakiekolwiek prowokacyjne działania wojskowe będą równały się ze zdecydowanym, prewencyjnym atakiem na Koreę Południową. Potępiono również porozumienie zawarte w ubiegłym tygodniu pomiędzy Koreą Południową a Stanami Zjednoczonymi, według którego amerykańska armia udzieli pomoc wojskową w przypadku agresji.

 

Co więcej, już we wtorek rozpoczną się manewry morskie wojsk amerykańskich, japońskich oraz południowokoreańskich. W związku z tym Korea Północna ogłosiła mobilizację swojej armii ostrzegając przy tym iż może dojść do nieprzewidywalnej, niewyobrażalnej katastrofy. Władze kraju uważają, że przeprowadzane manewry tylko dolewają oliwy do ognia a sytuacja w tym regionie znów jest napięta.

 

Powyższe groźby mogą być nagłaśniane tak jak to miało miejsce na początku obecnego roku i kto wie, czy Stany Zjednoczone znów nie stosują prowokacji. Wojna znów może wisieć na włosku, tym bardziej gdyż Korea Północna, jak stwierdzono w oświadczeniu północnokoreańskiego Komitetu na rzecz Pokojowego Zjednoczenia Ojczyzny, zareaguje brutalnie i bez wahań - nawet przy najmniejszym zagrożeniu rozpocznie serię ataków prewencyjnych. Sytuacja na Półwyspie Koreańskim znów jest bardzo napięta.

 

 

Źródła:

http://www.focus-fen.net/index.php?id=n316324

http://www.aljazeera.com/news/asia-pacific/2013/10/north-korea-warns-us-over-joint-naval-drill-201310841456548938.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika alan

Ludzie   ovudzcie sie

Ludzie   ovudzcie sie wreszcie .to wszystko co zostało tu napisane o nwo to niestety prawda . Zostało nam niewiele czasu na tym swiecie . bo swiat bedzie juz niedlugo inny.dla niektorych to dobrze dla innych żle.

Portret użytkownika Nauczyciel polszczyzny

Ostanio obserwuje się

Ostanio obserwuje się nowomowę, w stylu "ogarnij się". Ale nie o to chodzi. Coraz więcej internautów zamiast dopełniacza używa biernika. Tu mamy akademicki przykład tekstu naszego Admina: "amerykańska armia udzieli pomoc wojskową w przypadku agresji." Nic dodać nic ująć. Mówimy o zagrożeniach wojną, a nie widzimy zagrożeń naszego ojczystego języka. Z pozdrowieniami i belfrowskim upomnieniem.

Portret użytkownika Jasnek

Jeżeli ktoś tego jeszcze nie

Jeżeli ktoś tego jeszcze nie wie to wyjaśnie, tak jak napisał Coloman tu nie chodzi o Koree Pn. tylko o Chiny, Korea jest pretekstem by prztransportować tam swoje siły, przygotowania już się rozpoczynają, analitycy przewidują III WŚ na lata 2017-18 a to tak naprawde zaraz.

Portret użytkownika MCRemek

Ci analitycy są w błędzie,

Ci analitycy są w błędzie, III wojna światowa rozpocznie się w najbliższych miesiącach, w czterech częściach świata, z czterech mocarstw, ale początek będzie na bliskim wschodzie: Syria, Egipt i Izrael.
2016 to już planowane oficjalne panowanie NWO po wojnie jako "rozwiązanie poblemu" "kłucących się narodów prowadzących wojny", które to oczywiście standardowo sami wywołają.
Aby osiągnąć cel - coś wprowadzić przygotowują odpowiednią do sytuacji przyczynę - potem czekają na odpowiednią reakcję społeczeństwa i podają im gotowe rozwiązania - w tym przypadku jeden światowy rząd i jedną światową religię.
PS Franczesko ciężko dla nich pracuje.

Portret użytkownika Karol

Kolejny zaprogramowany przez

Kolejny zaprogramowany przez 'archonów' na wizje i myśli apokaliptyczno-wojenne. Świetnie zasilasz 'matrix'. Gratulacje 'bateryjko' - wygrywasz nagrodę tygodnia za swój tekst o WW 3 - mały ochłap z 'pańskiego' stołu. Pamiętaj tylko - oni prędzej czy później i tak Cię zjedzą/wyssą z energii do zera. Tobie już raczej nic nie pomoże, szkoda tylko, że takimi wizjami zatruwasz wartościowych ludzi. Jesteś jak mała łyżka dziegciu która potrafi zepsuć smak całej beczki miodu. Przeklęci niech będą wieszczyciele apokalips, wszelkiego rodzaju nawiedzeni 'prorocy', mąciwody, szerzyciele paniki i strachu - gdyż pracują przeciw własnej rasie i cywilizacji - zdrajcy swego rodzaju.

Portret użytkownika MCRemek

Niestety ONZ należy do

Niestety ONZ należy do "nich". Wszelkie tego typu narzędzia - organizacje, łącznie z agencją routers i innymi. Dla nie poznaki powstały dużo wcześniej.
Tak słuszna myśl się nasuwa - dużo lat łącznie wszystko przedstawia i słusznie, plan był na tyle doskonały, że zwierał się w kilku pokoleniach, aby nikt nie miał żadnych podejżeń.
W końcu rozpoczął się od I wojny światowej;  ...nie nic nie pomieszałem, ta sama grupa tych samych wyznawców i służelców Lucyfera realizuje cały czas jego plan, z grubsza od I wojny światowej..

Portret użytkownika MCRemek

Ci analitycy są w błędzie,

Ci analitycy są w błędzie, III wojna światowa rozpocznie się w najbliższych miesiącach, w czterech częściach świata, z czterech mocarstw, ale początek będzie na bliskim wschodzie: Syria, Egipt i Izrael.
2016 to już planowane oficjalne panowanie NWO po wojnie jako "rozwiązanie poblemu" "kłucących się narodów prowadzących wojny", które to oczywiście standardowo sami wywołają.
Aby osiągnąć cel - coś wprowadzić przygotowują odpowiednią do sytuacji przyczynę - potem czekają na odpowiednią reakcję społeczeństwa i podają im gotowe rozwiązania - w tym przypadku jeden światowy rząd i jedną światową religię.
PS Franczesko ciężko dla nich pracuje.

Portret użytkownika navajo88

Jasne mobilizacja !!!

Jasne mobilizacja !!! hahahahahaha , tylko jakoś nikt nie ma zamiaru ich atakować , nawet w czoraj na CCTV4 w wiadomościach podali że nawet chińczycy już nie mają zamiaru popierać Koreańców z pólnocy !
Korea północna to dzisiaj jest taki swoisty skansen komunzmu i zamordyzmu !
Alen młody Kim to powinien zostać postawiony jako swoisty relikt w muzeum jako naczelny eksponat ,,,, tak dla śmiechu !
J.M.H

Portret użytkownika Coloman

Za kilkanaście lat BRICS

Za kilkanaście lat BRICS prześcignie USA militarnie, na dodatek jeśli powiedzie się próba zdetronizowania dolara z waluty rozliczeniowej, to nie będą mogli pompować swojego gigantycznego długu w świat. Więc najbliższe parę lat pokaże, czy USA zechce uciec przed upadkiem finansowym w wojnę (kto wie, czy nie zwycięską, dzisiaj żeby pokonać jakieś państwo nie trzeba go najeżdżając całą armią, wystarczą precyzyjne uderzenia w czułe punkty), czy może raczej wyjdzie z długu w sposób pokojowy, wywołując hiperinflację, co zresztą odbiłoby się negatywnie także na ich przeciwnikach.

Portret użytkownika MCRemek

Troche to nie tak, NWO nie

Troche to nie tak, NWO nie interesuje zwalczanie długu usa bo go celowo wywołali i ma doprowadzieć usa do upadku, obywatele mają być poddani jak i europa pod władanie nwo.
Europa jest już gotowa - przygotowała ją Unia Europejska wporwadzając jedną walutę Euro i podbiła sobie kraje europejskie jako podległe w sprytny sposób. wszystkie kraje UE są podległe - a nie "niepodległe", zatem wystarczy w odpowiednim mencie wymienić euro na jedną światową nową walute - co gorsza plan zakłada obsługę tej nowej waluty tylko w sposób elektroniczny !
Czyli biblijne "znamię bestii" chip RFID wszczepiany pod skórę na prawą rękę.
Wszystko jest już gotowe, expresowo wprowadzają terminale płatnicze - zbliżeniowe.
Z Panem Bogiem.

Strony

Skomentuj