Korea Północna jest zalewana antyrządową propagandą

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Stanom Zjednoczonym zależy na obaleniu północnokoreańskiego reżimu, lecz wywołanie wojny będzie oznaczało wejście w konflikt z Chinami i Rosją. Lepszym i sprawdzonym na przestrzeni dekad rozwiązaniem jest wysłanie agentów i podburzanie społeczeństwa przeciwko władzy.

 

Każdego roku z Korei Północnej ucieka około tysiąc ludzi. Wielu z nich opowiada o fatalnych warunkach życia i decyduje się prowadzić działalność wymierzoną przeciwko Pjongjangowi, aby pomóc uwolnić się swoim rodakom z rąk dyktatury. Angażują się np. w działalność propagandową dostarczając artykuły informacyjne, które w Korei Północnej są zakazane.

 

Amerykańska organizacja Human Rights Foundation prowadzi działalność na rzecz ochrony praw człowieka na całym świecie. Na jej celowniku znajduje się kilkanaście państw, wśród nich jest również Korea Północna. HRF nie ukrywa, że chce doprowadzić do obalenia północnokoreańskich władz. Organizacja współpracuje z uciekinierami, którzy na różne sposoby przemycają antyrządową propagandę.

 

Do Korei Północnej dostarczono w sumie około 10 tysięcy pendrive'ów oraz jeszcze większą ilość ulotek i artykułów prasowych. W nadchodzących miesiącach aktywiści mają zamiar dosłownie zalać kraj swoimi materiałami informacyjnymi. Pjongjang bardzo aktywnie walczy z przemytem i próbuje się upewnić, że mieszkańcy nie otrzymują żadnych wiadomości z zewnątrz. Zachód postrzega mieszkańców Korei Północnej jako główną siłę, która jest w stanie zaprowadzić zmiany w swoim kraju bez konieczności wywoływania wojny, a antyrządowa propaganda ma zmusić ich do myślenia i kwestionowania propagandy Pjongjangu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)Komentarze

Portret użytkownika John Moll

Tak działa propaganda USA. W

Tak działa propaganda USA. W Korei Północnej podobno bieda aż piszczy i nie ma co jeść, więc do czego Ci mieszkańcy mieliby podłączyć te pendrive'y? Czy oni w ogóle wiedzą co to jest i do czego to służy? W takim razie społeczeństwo musi mieć jakieś komputery, więc widocznie aż takiej biedy nie ma.

Zapraszamy na Othermedium.com - anglojęzyczną wersję portalu Innemedium.pl

Portret użytkownika ZwariowanyWariat

Nowy rok niech będzie

Nowy rok niech będzie pozytywnym resetem, nawet w drobnych kwestiach naszego życia. Abyśmy mieli wewnętrzną siłę wytrwać w tych postawieniach noworocznych, które będą nam i naszym bliskim dobrze służyć. Niech skierują nas na właściwą ścieżkę życia. Byśmy mogli zawsze wykrzesać z siebie tę iskrę i energię do codziennych zmagań z rzeczywistością. By nie brakowało nam siły, umiejętności oraz odwagi do zerwania z toksycznymi znajomościami i izolowania się od negatywnej energii, której tak wiele kłębi się wokół. Oraz jak najwięcej wartościowych, szczerych i empatycznych ludzi blisko nas. <3

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika hyh

UPAdlina , NWO chca zamienic

UPAdlina , NWO chca zamienic role teraz UKLAD WARSZAWSKI poza ZSRR ,ktory nie istnieje po przekwalifikowaniu się na Rosję ma być faszystowski a EU komunistyczny.

To tak dla sprawdzenia jak się potomkowie mogą przyzwyczacić mając dobrobyt do biedy i drudzy biedę do dobrobytu,. Oczywiście obecni faszyści nie mają występować przeciwko Muslimom ale z nimi iść na CHrześciań - połączeni w okultystycznym show Magdaleny Żuk z sataniastami i czarownicami..

Strony

Skomentuj