Korea Północna jest gotowa do wojny nuklearnej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Nie od dziś wiadomo że ćwiczenia militarne, prowadzone przez wojska amerykańskie i południowokoreańskie w pobliżu Korei Północnej, mocno drażnią Kim Dzong Una. Tym razem zapowiedziano, że kraj jest gotowy użyć broni nuklearnej i to w każdej chwili.

 

Północnokoreański ambasador w Wielkiej Brytanii Hyun Hak-bong powiedział w wywiadzie udzielonym dla Sky News, że Korea Północna posiada broń jądrową, którą można odpalić w każdej chwili. Ostrzegł, że każde prowokujące wydarzenie na Półwyspie Koreańskim doprowadzi do wojny nuklearnej. Jego wypowiedź ma miejsce w trakcie wielkich manewrów wojskowych, które odbywają się w Korei Południowej.

 

Hyun Hak-bong skomentował również śledztwo prowadzone przez ONZ w sprawie łamania praw człowieka przez Koreę Północną. Ambasador określił wszystkich uciekinierów jako "zwierzęta i szumowiny, które składają fałszywe zeznania". Jednego można być pewnym - prędzej czy później przyjdzie czas na Koreę Północną a Kim Dzong Un zostanie odsunięty od władzy, na co prawdopodobnie zdołały przygotować się już Chiny.

 

 

Źródło: http://news.sky.com/story/1448732/north-korea-defectors-are-human-scum

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Ewiak Ryszard

Niestety, kolejna wojna

Niestety, kolejna wojna światowa pewna jest jak śmierć, ale jeszcze nie teraz i nie z powodu Korei. Przypomnę tu fragment starożytnej wizji: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [wrogość wobec chrześcijan], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem [powrót Rosji w tym kontekście oznacza kryzys, który przyćmi Wielką Depresję. Rozpadnie się nie tylko strefa euro, lecz także UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci pod skrzydła Rosji]. I [król północy] wkroczy na południe, ale nie będzie jak wcześniej [2008 - Gruzja], lub jak później [teraz - Ukraina. Tu także sukces i brak reakcji militarnej ze strony Zachodu], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Amerykanie, na początku bez Brytyjczyków. Oni dołączą do tej wojny później] i będzie utrapiony [to oznacza tu załamanie nerwowe] i zawróci" (Daniela 11:28-30a).

Według tego scenariusza późniejsze, trzecie wejście na południe zakończy się konfrontacją militarną z USA i globalną wojną jądrową (Objawienie 6:4). Powstanie "naród przeciwko narodowi", potem do akcji wejdzie Rosja, przeciwko której powstaną Stany Zjednoczone. Oczywiście, inne "królestwa" dołączą do tej rzezi. Nie będzie to koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus - "początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8).

Mam nadzieję, że nie stanie się to za prezydentury Obamy. Nieprzypadkowo to właśnie on (a nie McCain, lub Romney) jest obecnie prezydentem Stanów Zjednoczonych. Obama jest człowiekiem rozsądnym i nie ulega presji szaleńców. Bóg w ten sposób zabezpieczył nas przed przedwczesną wojną światową (por. Jeremiasza 1:12; Rzymian 13:1).

W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27).

Wszystkie szczegóły tej wizji wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym. Wizja ta jest różnie komentowana. Jak widać, zawiera wiele szczegółów, dlatego osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd, lub sofistykę (Daniela 12:10).

Portret użytkownika qismo

A czy Korea Północna jest

A czy Korea Północna jest przygotowana na przechwycenie pocisków nuklearnych?
PO co komu ta cała wojna nuklearna? Przecież to tylko propaganda. Nikt nie odważy się tego użyć, (pomijając zamach stanu u jakieś chore pomysły chorych ludzi) bo to wywoła globalną wojnę. Czyli koniec gatunku homo sapiens i ogólnie planety Ziemi...

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika achiles

Sondaż Gallupa wskazuje, że

Sondaż Gallupa wskazuje, że Stany Zjednoczone są uważane za główne zagrożenie dla świata.
 Chyba nie takich odpowiedzi się spodziewali. Wpływowa amerykańska agencja badania opinii publicznej WIN/GALLUP w corocznym grudniowym badaniu zdiagnozowała wzrost antyamerykańskich nastrojów w całym świecie. Próbka była duża: 66800 mieszkańców pięciu kontynentów świata. Socjologowie i ankieterzy zadali im bezpośrednie pytanie: „Jaki kraj, twoim zdaniem, jest największym zagrożeniem dla świata?”. No i wyszło, jak wyszło.
W ostatnich kilkudziesięciu latach, Stany Zjednoczone nie ustają w prowokowaniu i organizowaniu zbrojnych awantur na całym świecie i zjawisko to nasila się niemal z każdym rokiem. 7000 baz wojskowych i wywiadowczych rozsianych po całym świecie. Liczone już w setki są amerykańskie zbrojne interwencje i napady, poczynając od krajów niewielkich jak Grenada czy Haiti, poprzez bombardowanie i ćwiartowanie Jugosławii, aż po wielkie i zmasowane agresje przeprowadzane pod fałszywymi i niezdarnie maskowanymi pretekstami jak Irak, Afganistan czy Libia, a o wcześniejszych długotrwałych wojnach, jak w Korei lub Wietnamie nie wspominam. Drony, fatalne pomyłki zza biurka zwane collateral damages (szkody uboczne), mordowanie tysięcy ludzi, totalna inwigilacja w internecie i podsłuchiwanie rozmów telefonicznych najbliższych sojuszników, tortury i więzienie bez sądu (Guantanamo), kolorowe rewolucje, ostra ingerencja w sprawy wewnętrzne np. Turcji, Brazylii czy Egiptu, przygotowania do napaści na Syrię, sponsorowanie i organizowanie terrorystów (al-Kaida, Państwo Islamskie itp.), kryzys ukraiński itd, itp.  Napisano już o tym tysiące dobrze udokumentowanych książek i artykułów. Trudno się dziwić, że reputacja USA należy w powszechnym odczuciu do najgorszych na świecie (poza Polską, gdzie wciąż panuje mit Ameryki jako kraju-raju, podtrzymywany wizową pogardą Waszyngtonu wobec posłusznych lokajów). Co czwarty mieszkaniec globu wskazał na USA jako główne zagrożenie dla pokoju i świata.
W ten sposób USA są nie tylko pierwsze na liście najgroźniejszych krajów świata otrzymawszy łącznie 24% głosów, ale też są postrzegane jako zagrożenie globalne. Wszystkie pozostałe z 20 krajów na liście, sa postrzegane jako zagrożenie lokalne, głównie przez swoich sąsiadów. To, że Pakistan ze swą bronią jądrową zajmuje na tej liście drugie miejsce (zresztą nieprzyzwoicie daleko za USA, bo mając tylko 8% wskazań), wynika niechybnie z faktu, że tak właśnie jest postrzegany w sąsiednich, bardzo ludnych Indiach, a może i Bangladeszu (gdzie wciąż żywa jest pamięć okrucieństw i krzywd zadanych ludności przez armię z Karaczi podczas rozwodu Pakistanu Wschodniego z Zachodnim).
Na III miejscu są Chiny (6% wskazań), a potem „wyrodne państwa” z pierwszych stron gazet Afganistan, Iran i Korea Północna, którym propaganda zachodnia już od kilkudziesięciu lat dorabia brzydką zbójecką gębę. Wszystkie one zarobiły po 5% zaniepokojonych głosów. W tym samym miejscu (też 5%) znalazł się również zawsze skory do pastwienia się nad sąsiadami i uzbrojony po zęby Izrael. Jak się okazuje propaganda zachodnia jest jednak mało skuteczna w stosunku do Rosji. Tylko 2% uważa ją za zagrożenie dla świata, i można śmiało założyć że w największej proporcji są to głosy z Ukrainy, krajów nadbałtyckich, no i oczywiście z ogłupionej rusofobią Polski.    
Bodaj największym zaskoczeniem okazało się bowiem to, jak głosują mieszkańcy w poszczególnych krajach. Sonda pokazała, że nawet w sojuszniczych państwach-członkach NATO, np. w Grecji i Turcji, liczba ludzi obawiających się USA wynosi 45%, a w Pakistanie, który ma wciąż status głównego sojusznika USA poza NATO (nie licząc Ukrainy) – 44%.
Najwięcej, bo prawie połowa Chińczyków, ale także … Bośniaków uważa Stany Zjednoczone za główne zagrożenie dla świata. Taką opinię ma również 46% Argentyńczyków, mimo iż Argentyna jest państwem, na które Waszyngton stawia jako na przeciwwagę wobec rosnącej w siłę Brazylii, która u boku Rosji i Chin staje się filarem BRICS. Inne państwa Ameryki Łacińskiej, także umieszczają USA na 1 miejscu na liście najgroźniejszych krajów, a są to zwłaszcza sąsiedni z nimi Meksyk (37%), Brazylia (26%) i Peru (24%), nie mówiąc o Wenezueli, Boliwii, Nikaragui i Kubie, skąd nie ma dokładnych danych. Wśród Latynosów taka opinia o USA to już tradycja od wielu pokoleń.
Ciekawe, czy znany z arogancji Waszyngton wyciągnie z tego jakieś wnioski?
/Na podstawie: Wolna Polska> RX w świat;  https://hec.su/vbS 

Portret użytkownika Witold37

Do Angelusa, Achillesa,

Do Angelusa, Achillesa, Bogdana i innych bardziej świadomych uzytkowników tego forum.
 
Ciekawa informacja odnośnie Rosji i Putina, warto się zapoznać!
 
https://krystal28.wordpress.com/2015/03/20/nacjonalizacja-centralnego-banku-rosji/
 
Putin wyrzuca albo już wyrzucił z Banku Centralnego Rosji Rotszyldów, czyli zachodnią finansjerę!
W Rosji trwają porządki!
 
Kiedy wreszcie amerykanie zrobią to samo i wyrzucą masonerię ze swojego Banku Centralnego, czyli z FED-u, (będącego bankiem prywatnym iluminatów) i z Wall Streat?
Kiedy padnie cały oszukańczy system finansowy na świecie?
 
Mam nadzieję, że zostanie odcięta globalna pepowina dolarowa, z której USA czerpie dochody i utrzymuje swój zawyżony poziom życia i swoją rozdmuchaną ponad wszelką miarę armię.
 
Tak na marginesie to podam jeszcze ciekawy symboliczny przekaz odnośnie Ameryki i reszty świata. Ameryka widziana jako wielkie drzewo, które zajmuje wielką przestrzeń, a reszta świata, czyli inne drzewa są chude i biedne i tłoczą się na małej przestrzeni, bo wielkie drzewo zajmuje za wiele miejsca dla siebie.
 
http://ilona-rozalska.bloog.pl/id,342292090,title,Ameryka-trzyma-w-reku-polowe-swiata-i-kontroluje-polowe-swiata,index.html
 
Ci z Was, którzy interesują się trochę ekonomią i wiedzą jak działa system finansowy, wiedzą, że to wszystko to oszustwo, w którym chodzi o czerpanie dochodów z innych krajów. Chodzi o kolonializm. Tylko dzięki temu oszustwu stać Amerykę na taki poziom życia i na utrzymanie takiej armii. Kiedy inne narody się wreszcie zorientują jak są dojone i powiedzą dość - wtedy to wszystko w USA się skończy i Stany będą musiały żyć na takim poziomie, na jaki pozwala im własna gospodarka, a nie na takim jak teraz, kiedy trwa dojenie całego świata, w tym Polski. Skończą się wtedy wielkie samochody i wielkie domy. Skończy się era konsumpcji na koszt innych!
 
A wtedy zawali się cały system i będziemy mieli lepszy świat!
Skończy się finansowanie wojen, przewrotów, Majdanów, zamachów, tworów typu Państwo Islamskie oraz całego tego syfu.
Narody wreszcie odetchną jak ta mafijna ośmiornica bankowa wraz z odcięciem dochodów - SAMA ZDECHNIE!

Portret użytkownika bogdan4957

Tak to właśnie miało by

Tak to właśnie miało by wyglądać.Wczoraj na jakiejś rosyjskiej stronie też czytałem na ten temat.Mogę tylko dodać że jeżeli chodzi o Rotschildów to faktycznie masz rację.Natomiast będzie prowadził rozmowy z pozostałymi rosyjskimi oligarchami,aby nakłonić ich do współdziałania finansowego i politycznego z rządem Rosji,jednocześnie proponując miejsce w rządzie,jako zarządzającymi poszczególnymi szczeblami gospodarki państwa,a co do rotschildów,to mają zamrożone aktywa między innymi w Arabi Saudyjskiej i jeszcze gdzieś na wschodzie. ( nie chce mi się tego już szukać ponownie aby podać dokładnie) Z tego co zrozumiałem,najprawdopodobniej aktywa Rotschildów zostaną przejęte przez rząd W W Putina i będą stanowić własność Rosji wraz ze społeczeństwem.Wygląda na to że zaczeła się czystka na rządowych stanowiskach i nie tylko.Z tego co mi wiadomo,już wczoraj kogoś aresztowano.

asenizator

Portret użytkownika bogdan4957

Przy takim tempie

Przy takim tempie wydarzeń,może to nastąpić już wkrótce.Bo strach i niepokój ludzi zaczyna się przeradzać w działanie.Ale o tym już gdzieś pisałem.Jego własny naród jak się obudzi,to zacznie się od środka Ameryki a Anglia też przede wszystkim otrzyma swoje.

asenizator

Strony

Skomentuj