Kontrowersyjna szczepionka oskarżana o spowodowanie zgonów 2000 dzieci w USA bedzie obowiązkowa w Polsce

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niestety pod rządami obecnej władzy Polska nadal jest wielkim żerowiskiem dla zagranicznych korporacji farmaceutycznych. Być może sytuacja w tym zakresie ulegnie nawet pogorszeniu, ponieważ minister zdrowia, Konstanty Radziwiłł, jest wielkim orędownikiem przymusu szczepień i chętnie przeznaczył dziesiątki milionów złotych na kolejne kontrowersyjne preparaty medyczne.

Wiedza na temat negatywnego wpływu szczepionek na zdrowie dzieci, jest w naszym kraju szczątkowa. Większość rodziców zakłada, że gdyby szczepienia były niebezpieczne to lekarze by ich nie podawali. To strasznie naiwne założenie towarzyszy im zwykle ażdo momentu gdy ich dziecko ciężko zachoruje na skutek szczepienia.

 

Wielu rodziców dzieci niepełnosprawnych opowiada wciąż tą samą historię. Ich potomek rozwijał się normalnie po czym dostał szczepionkę, a wraz z nią formaldehyd czy zawierający rtęć tiomersal, które doprowadziły do neurodegeneracji skutkującej ciężkimi chorobami w stylu padaczki, narkolepsji czy autyzmu. Problem polega na tym, że tacy rodzice są potem pozostawieni sami sobie, a taka szczepionka zaczyna nowy trudny rozdział ich życia. 

 

Co więcej, państwo polskie zamierza zaostrzyć przymus szczepień, ustanawiając horrendalną grzywnę dla opornych, sięgającą aż 50 tysięcy złotych. Innymi słowy pan Radziwiłł zapewnił zachodnim koncernom farmaceutycznym stały zbyt na swoje podejrzane produkty medyczne i to bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za ewentualne powikłania. 

 

Czyli nie będzie można odmówić szczepienia swojego dziecka, bo takie dziecko w myśl ustawy jest państwowe, tak jak i my. Rolnik, będąc właścicielem krowy też ma prawo wstrzykiwać jej cielakowi dowolne paskudztwo, bo należy do niego, tak jak do rządu należymy my i nasze dzieci. Nasi właściciele, na tej samej zasadzie  roszczą sobie prawo do dysponowania ciałem naszym i naszych dzieci.

 

Jeśli jednak wstrzykiwane pod przymusem atenuowane wirusy i metale ciężkie spowodują ciężkie uszkodzenia neurologiczne, nasi właściciele umywają ręce i dziecko znowu należy do rodziców. Tak to właśnie teraz funkcjonuje. 

 

Szokująco mało ludzi wie, że szczepienia, na zachodzie Europy nie są obowiązkowe tylko dobrowolne, a na dodatek istnieją tam specjalne systemy odszkodowań za powikłania poszczepienne. Tylko w Stanach Zjednoczonych wypłacono 2,6 mld dolarów odszkodowań i zarejestrowano 2000 zgonów dzieci po podaniu szczepionki przeciw pneumokokom, dokładnie tej, którą minister Radziwiłł nakazał wstrzykiwać pod przymusem polskim dzieciom.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (7 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Iji Kataiser

Szukałem wszędzie po

Szukałam wszędzie po angielskim internecie, i nie znalazłam ŻADNYCH źródeł które podały takie informacje (~2000 śmierci od tej szczepionki). Jeśli ktoś znajdzie to niech napisze, bo ja bez źródeł w takie poważne oskarżenia nie uwierzę.

Portret użytkownika sponiewierany

Szanowni ludzie,

Szanowni ludzie,

mam do Was gorącą prośbę,

czy może mi ktoś wytłumaczyć istnienie innej możliwości urodzenia przez moją żonę dziecka tak aby nie było narażone na szczepienia od razu po urodzeniu bez naszej wiedzy w zaciszu szpitalnego rzeźnika?

Czy jest możliwość wyjechać np. do austrii i tam urodzić dziecko, a potem przyjechać do kraju i nie poddawać go szczepieniom.

Z tego co wyszytałem, to austria jest wolna od przyusowych szczepień.

Nie chcę narażać swojego potomka na taką masakrę w jego organiźnie i co jak co ale nie pozwolę na to!

Proszę o opinie z Waszej strony.

Pozdrawiam

Portret użytkownika Antyparch

Zawsze może małżonka rodzić w

Zawsze może małżonka rodzić w domu. Coraz bardziej popularne. Unikasz "fachowego" szczepienia. Znam kilka już kobiet, które się na to zdecydowały. Co dalej, nie wiem. Jakby trybunał działał, to tam by wylądowały te ustawy. Jakby był król, to do niego wtedy. Przecież stoi na straży konstytucji. Ale ani jednego, ani drugiego nie ma. Czyli trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Jest dużo opracowań naukowych z zachodu. Przetłumaczyć i pokazać komuś, kto przyjdzie przymusić cię do tego. A jeszcze lepiej byłoby rozprzestrzenić taką wiedzę gdzie się da i zbuntować się po prostu. Bo jaki masz wybór? Chcesz powiedzieć kiedyś swojemu dziecku, że musiałeś mu to podać i skazać go na przesrane życie w ciężkim upośledzeniu, bo jakiś ch.j o nazwisku Radziwił zrobił dobry deal z bigfarmą? Wśród upadłej arystokracji takie deale to ratunek dla pozycji !!! Zależy ci na "pozycji" takiego ch.ja wśród innych ch.jów?

6170

Strony

Skomentuj