Konsekwencje infekcji koronawirusem można ponosić do końca życia

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Pacjenci w średnim wieku (40–50 lat), chorzy na koronawirusa, mogą ponosić konsekwencje infekcji do końca życia. Odkrycie to zostało przedstawione przez specjalistów z brytyjskiego odpowiednika polskiego NFZ czyli NHS. Według nich nawet po wyzdrowieniu, chorzy na COVID-19 nadal cierpieli na osłabienie i chroniczne zmęczenie, pomimo faktu, że nie mieli współistniejących chorób.

Konkluzja naukowców jest taka, że przechorowanie koronawirusa grozi zaburzeniami fizycznymi i psychicznymi przez całe życie. Zdaniem ekspertów zakażenie koronawirusem niesie ze sobą zwiększone ryzyko rozwoju w przyszłości choroby Alzheimera. 

 

Oprócz tego ​​u 30% pacjentów może wystąpić zwłóknienie płuc, a także upośledzenie fizyczne, psychiczne i poznawcze, które będzie trwało przez całe życie. Stwierdzono poza tym, że 70% chorych może cierpieć potem na zaburzenia urojeniowe. Zwrócono również uwagę, że u 10% chorych Brytyjczyków po przejściu Covd-19 zaobserwowano potencjalnie niebezpieczne zmiany w obrębie serca.

 

Według statystyk w Wielkiej Brytanii jest około 300 tysięcy osób z pozytywnym wynikiem na COVID, co sugeruje, że około 100 tysięcy ludzi może cierpieć z powodu działania koronawirusa. Jednak ograniczone testy oznaczają, że liczby te są prawdopodobnie znacznie niedoszacowane. Zdaniem lekarzy pacjenci potrzebują średnio roku na przywrócenie zdrowia. Jednak niektórzy z nich najwyraźniej nigdy nie powrócą do pełnego zdrowia.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika tomasz26

tak idiotami większości

tak idiotami większości egzemplarzy  pozorom pozostajestaje się  od narodzin do śmierci...  wbrew pozorom nie ma znaczenia  status ,wykształcenie , czy urodzenie... .tacy są też potrzebni chociażby po to żeby można było ich przyodziać w maseczki ..i widać jak w lustrze poziom zidiocenia mas

Portret użytkownika Mojeimię44

Wirus niszczy ludzkość?

Wirus niszczy ludzkość? Raczej przysłania działania okupantów. 120 osiedli mieszkalnych przejmie Izrael od Palestyny oczywiście za darmo. Niech tylko na jednym osiedlu mieszka 1000 osób to łącznie daje to 120 tysięcy eksmisji i 120 tysięcy nowych bezdomnych palestyńczyków. O tym się nie mówi chociaż temat bardzo ważny. Właśnie po to jest stworzony ten pierdzielony nieistniejący wirus-wróg, żeby pod jego przykrywką wprowadzać w życie okupacje i zniewolenie. Netanjahu w swojej łasce przekazał informacje palestyńczykom, że aneksja tym razem nie dotyczy jeszcze doliny jordanu a żydzi przejmą ją dopiero następnym razem.  

https://forsal.pl/swiat/artykuly/7758185,izrael-plany-aneksji-czesci-zachodniego-brzegu-nie-dotycza-doliny-jordanu.html

Co najważniejsze cały świat twierdzi, że to nielegalne ale na słowach się kończy a cały proces aneksji rozpocznie się już 1 lipca. Wszystko to dzięki Jaredowi Kushnerowi, który wprowadza w życie plan pokoju i bezpieczeństwa na terenach bliskiego wschodu. Co więcej Jerozolima już nie będzie stolicą Palestyny a będzie nią Abu Dis co umożliwi żydom w końcu przejęcie placu świątynnego i wybudowanie na nim 3 świątyni Lucyfera.

 Niestety w USA pod narastającym lobby żydowskim wcale nie żyje się lepiej. Żydzi swój europejski slogan "nasze kamienice wasze ulice" zamienili w USA na "nasze domy wasze kartony" 

https://www.google.pl/amp/s/www.domiporta.pl/poradnik/7,126866,26059559,przez-usa-przejdzie-fala-eksmisji-osoby-czarnoskore-zagrozone.amp

 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Cyryl

dorabiają nowe objawy do

dorabiają nowe objawy do niegroźnej choroby. Chroniczne zmęcznie, to u większości efekt pracy trzyzmianowej czesto w nocy i brak snu!!!! Dobrego snu, głębokiego. U osób po 40 stce to się nasila. Młodzi tego nie odczuwają.

Widać jak władze okłamują ludzi i większość dolegliwości zwalają na tego niby wirusa, aby ludzie sami zaczeli się szczepić!!!!

Portret użytkownika Grzesio

Już wystarczy tych pierdól.

Już wystarczy tych pierdól. To że ktoś kiedyś powiedział  powtarzane kłamstwo w kółko stanie się prawda to nie znaczy że miał rację. Przecież wszyscy widzimy że nikt nie zna ani jednego chorego ewentualnie grypa co już zaliczane jest jako covit. Dajcie już z tym tematem spokuj. Może by tak coś pozytywnego do odmiany..

 

Strony

Skomentuj