Koniec z wymówką dla wysokich cen paliw, ponieważ cena ropy spada poniżej granicy stu dolarów

Kategorie: 

Źródło: tg

Cena ropy zaczęła gwałtownie lecieć w dół we wtorek, spadając w tym czasie o prawie 4 proc. Tendencja spadkowa była kontynuowana dziś rano, a ropa Brent straciła pełny procent do 99,1 USD za baryłkę. US WTI spadła do 93,2 USD.

 

Według Reutersa na cenę ropy wpływają ostatnie doniesienia o pogorszeniu indeksu produkcji przemysłowej w kraju, co wskazuje na spadek zamówień. To z kolei potwierdza ochłodzenie gospodarki. Handlowcy ropy naftowej są szczególnie zaniepokojeni Chinami, których gospodarka ciężko dyszy pod presją polityki koronawirusa.

 

Innym powodem może być to, że handlowcy czekają teraz na swój czas, a członkowie kartelu naftowego OPEC spotykają się w tym tygodniu, aby omówić kolejne kroki.

 

Reuters pisze, że na rozpoczynającym się jutro spotkaniu Arabia Saudyjska chce przekonać członków OPEC+ do zwiększenia produkcji, ale ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta. Unia Europejska również z zainteresowaniem czekałaby na tę wiadomość, bo pod koniec roku zaczną obowiązywać restrykcje naftowe nałożone na Rosję.

 

@zmianynaziemi Cena ropy spada poniżej granicy stu dolarów #dlaciebie #motoryzacja #paliwo #benzyna #ropa ♬ original sound ZmianynaZiemi

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

Wyrównali straty po pseudo

Wyrównali straty po pseudo-pandemii satanistów-okultystów i już mogą wrócić do normalnego poziomu, żeby całej światowej gospodarki od razu nie ukatrupić… trzeba zombie jeszcze przy życiu parę lat potrzymać…. hehehe.

Portret użytkownika Nomen - Omen

"Pożar pod Berlinem. Wybuchy

"Pożar pod Berlinem. Wybuchy na składowisku amunicji" - (04-08-2022)

Duży pożar wybuchł rano 4 lipca w lesie Grunewald na zachód od stolicy Niemiec. Według straży pożarnej płomienie ogarnęły już 15 hektarów i pożar nie jest jeszcze pod kontrolą. Strażacy walczą o opanowanie sytuacji.

Akcję ratowniczą w lesie Grunewald utrudniają wybuchy, bo znajduje się tam policyjne składowisko amunicji. Jest to miejsce m.in. rozbrajaniu amunicji i materiałów wybuchowych. W dodatku pożar nadal rozprzestrzenia się w trudny do przewidzenia sposób... 

https://nczas.com/2022/08/04/pozar-pod-berlinem-wybuchy-na-skladowisku-amunicji/

 

"Brand im Grunewald noch unkontrolliert: Bereitet uns Sorge” - (04-08-2022)

https://nerdswire.de/brand-im-grunewald-noch-unkontrolliert-bereitet-uns-sorge/

 

OGIEŃ JAKO "BROŃ"...(?) - Czy będzie "narzędziem" coraz większej liczby desperatów... i szaleńców?

"Rybnik. Nie chciał zapłacić za kurs, więc podpalił taksówkę [FOTO]" - (31-07-2022)

Nie chciał zapłacić za kurs taksówką, więc… w rejonie bloku wielorodzinnego mężczyzna oblał benzyną i podpalił taksówkę. Ogień zajął także elewację budynku.

Jak się okazało, taksówkarz przewoził klientów... (z napełnionym benzyną kanistrem !!!) ze stacji benzynowej przy ulicy Niepodległości. Po wykonanym kursie, wyraźnie podchmielony 29-letni pasażer odmówił zapłaty za usługę.

Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 8 lat więzienia.

https://nczas.com/2022/07/31/rybnik-nie-chcial-zaplacic-za-kurs-wiec-podpalil-taksowke-foto/

===

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Strony

Skomentuj