Kongres USA zobowiązał NASA do wznowienia lotów na Księżyc

Kategorie: 

Źródło: NASA

Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych zaleciła agencji kosmicznej NASA, aby powróciła do idei załogowych lotów na Księżyc. Zdaniem Kongresu, umożliwi to przetestowanie technologii, która zostanie potem użyta do wysłania misji na Marsa.

 

Kongres odmówił NASA przyznania subwencji w wielkości 66,7 milionów dolarów, która była potrzebna do realizacji załogowej misji na asteroidę. Zdaniem amerykańskich polityków, istnieje konieczność powrotu do załogowych lotów na Księżyc.

 

Oficjalnie, członkowie izby niższej amerykańskiego parlamentu, rozprawiają o potrzebie przetestowania technologii do podróży na Marsa, która planowana jest na połowę trzeciej dekady XXI wieku. Jednak jest oczywiście drugie dno tego zaskakującego zwrotu, czyli plany podboju Księżyca ogłoszone oficjalnie przez Chińczyków i Rosjan.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie na temat, ale tak mi

Nie na temat, ale tak mi przyszło do głowy...

 Euro 2016 jest ustawione pod finał Polska- Rosja, gdzie Rosja niestety wygra bo ma mocniejszą drużynę.

Politycznie ma to wzniecić emocje "patriotyczne" młodzieży polskiej by chętniej szła na wojnę z Rosją...

 Następna, żydowska intryga nienawiści jest przesądzona...

Portret użytkownika XaX

Ruscy nigdy nie byli nam

Ruscy nigdy nie byli nam przychylni (jeśli chodzi o władzę nie mam tu na myśli przeciętnych Rosjan). Zarówno Rosja jak i Niemcy byli nam od zawsze wrodzy i co rusz wykorzystywali wszelkie okazje aby nam dokopać. W tym momencie pieprzysz jak typowy lewak próbujący wybielić islamistów. Jeśli już sojuszować się to tylko z Węgrami. 

Portret użytkownika U_P_Adlina

człowieku, wrodzy są nam też

człowieku, wrodzy są nam też angole, usmani, pejsy...........a Węgrzy, jak najbardziej, tylko że i Polska i Węgry to za małe państwa, aby ktos się przeląkł ich sojuszu!!!!........Potrzeba sojusznika potężnego!!!!........Usmany właśnie mają nas pod butem i razem ze szwabami jeb..ą od kilku dekad ile wlezie!!!!.......Oni na pewno nie wchodzą w rachubę, natomiast alternatywą jest dla nas sojusz Rosji i Chin, bo nie wiem, czy zauważyłeś, ale Węgry właśnie w tym kierunku cały czas idą!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika keri

"Kongres USA zobowiazał NASA

"Kongres USA zobowiazał NASA do wznowienia lotów na Księżyc".W tłumaczeniu to chyba znaczy, że forsa z narkotyków topnieje, forsa z demokratyzowania (terroryzowania) coraz bardziej jest napiętnowywana, więc trza wrócić do tego co dobre i sprawdzone, wszak programy kosmiczne są bardzo kosztowne i widowiskowe.

Udało się wcinąć kit, kiedy komputery miały moc obliczeniową kalkulatorów z biedronki i tym samym np. dokowanie lądownika do statku Apollo było zupełnie technicznie niewykonalne (lądownik zresztą nawet nie miał otworu na spaliny!, ale kogo to obchodzi jak wystartował z Księżyca), to i tym razem głupich, którzy w to uwierzą nie zabraknie.

A przy okazji czas na przypadkowe "sfotografowanie" "obcych" i jakiś asteroid zagrażających Ziemi, co oznacza dodatkowe pieniądze na walkę z globalnym zagrożeniem. Wmówienie globalnego zagrożenia jest też potrzebne do wprowadzenia stosownych ograniczeń wolności dla Ziemian. Może trza będzie znakować Ziemian, coby ich nie mylić z "obcymi"?

Portret użytkownika AntyNWO

Ludzie już dawno się

Ludzie już dawno się dowiedzieli, że loty w kosmos i na księżyc nie są możliwe, a HollywoodNasa dalej swoje wciska. Hahaha!

PS. W czasach powszechnego fałszu wmówią Ci wszystko. Nawet to, że człowiek był na księżycu, albo to że Ziemia jest kulą...

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj