Konferencja dotycząca rozbrojenia Izraela z broni jądrowej zakończyła się porażką

Kategorie: 

Amerykańska termojądowa bomba lotnicza B83 - źródło: http://www.dodmedia.osd.mil
Przez ostatnie 4 tygodnie na forum ONZ odbywały się konferencje, dotyczące układu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Negocjacje które zaproponował Egipt pozwoliłyby ustanowić na całym Bliskim Wschodzie strefę wolną od broni masowego rażenia. Niestety nie jest to możliwe ze względu na Izrael - jest on podejrzewany o posiadanie znacznego, niekontrolowanego przez żadne inne kraje czy organizacje, arsenału nuklearnego.

 

Dzięki negocjacjom w ONZ można byłoby na początek zmusić Izrael do ujawnienia swojej siły nuklearnej. Jednak kraj ten musiałby zrezygnować ze swojego arsenału aby na Bliskim Wschodzie ustanowić strefę wolną od broni jądrowej. Od dłuższego czasu kraje takie jak Syria, która oddała cały zapas broni chemicznej, oraz Iran wzywają aby państwo żydowskie podpisało układ o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej - międzynarodowej umowie, która na dzień dzisiejszy nie została podpisana przez Indie, Izrael, Pakistan i Sudan Południowy.

 

Ostatnie negocjacje w sprawie ewentualnego rozbrojenia Izraela z broni nuklearnej spełzły na niczym za sprawą jego sojuszników - Stanów Zjednoczonych, Kanady i Wielkiej Brytanii. Konferencje dotyczące wspomnianego wcześniej układu odbywają się co 5 lat. Oznacza to, że Egipt i pozostałe kraje arabskie mogą wznowić rozmowy na temat izraelskiego potencjału nuklearnego dopiero w 2020 roku.

 

 

Źródło: http://www.bbc.com/news/world-us-canada-32856926

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

"Oznacza to, że Egipt i

"Oznacza to, że Egipt i pozostałe kraje arabskie mogą wznowić rozmowy na temat izraelskiego potencjału nuklearnego dopiero w 2020 roku."

- w 2020 nie będzie już ani iSSraela ani zydków ani "ich" "atomówek. Apokalipsa św Jana będzie wcześniej... a w niej oni wszyscy wyginą jak karaluchy po RAIDzie....zresztą wszelcy masoni czy inni filonaziści pustynni również....

Portret użytkownika gość1

ha! żydów można nie lubić ale

ha! żydów można nie lubić ale oni są sprytni i cwani. dobrze zrobili budując sobie atomówki zaraz po uzyskaniu terenu pod swoje państwo.Polska powinna była iść ich śladem, ale my wierzymy w dobrosąsiedzkie stosunki i pokój.żydzi pracują tylko dla siebie a my dla innych, bo czymże jest wyprzedaż gospodarki i bilion długu do spłacenia?

Portret użytkownika Zenek ;)

"dobrze zrobili budując sobie

"dobrze zrobili budując sobie atomówki zaraz po uzyskaniu terenu pod swoje państwo"

- ukradli francuskie w podobnym do tego na ten żydowski brukowiec "sponsorowanym" zamachu (czytaj żydofilski rząd francuski dał im ukraść).

A resztę "swoich" głowic mają z USA.... czy GB....

Portret użytkownika Mojeimię44

A co myśleli że żydzi oddadzą

A co myśleli że żydzi oddadzą swoje zabawki? Nigdy w życiu. Cały świat powinien swoje głowice nacelować na tą żydowską norę i w jednym momencie odpalić. H.j że głęboki na kilometr krater powstanie ale karaluchy, żydostwo i syjonistyczne padło wreszcie by miało jeden wspólny grób w ziemi obiecanej!

Portret użytkownika Atrax

@AMR Jak by nie było to masz

@AMR
Jak by nie było to masz rację.
Państwo Izrael zajmuje obszar tylko 22 072 km².
To tyle co mniej więcej województwo zachodniopomorskie które ma 22 892,48 km².  Tyle ze ponad połowa Izraela to pustynia, więc 70% populacji zamieszkuje na niewielkim terenie.

Portret użytkownika inzynier magister

tak jak ludzie mówili, Izrael

tak jak ludzie mówili, Izrael jest silny i zabezpieczony, a Polska słaba i fałszują wybory
Ruch Kontroli Wyborów już od soboty podawał niepokojące informacje o napływających zgłoszeniach dotyczących m.in. odwoływania członków komisji wyborczych. W dniu głosowania zgłoszenia o nieprawidłowościach oraz kolejnych odwołaniach zaczęły napływać masowo. Portal niezalezna.pl na bieżąco uzupełnia informacje przekazywane od RKW.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika zabawne

Tak tylko przypomnę, że

Tak tylko przypomnę, że pewnego pana po prostu powiesili (bo poszła plotka, że ma broń chemiczną), drugiego zastrzelili, trzeciemu wywołali powstanie sponsorując alkaidę a potem finansując isis a potem znowu alkaidę...i to wszystko na podstawie plotki, że niby Iran się zbroi w atom, że gdzieś tam chemia, że walka o pokój itd itp. A kilkaste kilometrów dalej jest sobie państweko które wiadomo, że od lat ma bombę atomową  - to zróbmy czterogodzinną konferencję. 
Czy coś jeszcze jest niezrozumiałe w sytuacji USA - Izrael - Europa?!

Portret użytkownika strażnik teksasu

i jeszcze ROSJI!W Polsce

i jeszcze ROSJI!W Polsce reprezentowane są bardzo silnie i skutecznie racje stanu co najmniej kilku państw, z których żadne nie jest państwem polskim. Mówiąc wprost – Polską rządzi konsorcjum służb specjalnych, reprezentujących kilka różnych państw.Można powiedzieć – międzynarodowe. Głównym jego udziałowcem jest Moskwa, establishment post-sowiecki, w którym zmieniają się tylko twarze, co najlepiej widać na przykładzie obejmowania stanowiska prezydenta Rosji przez Putnia i Miedwiedniewa. Drugim „udziałowcem” jest Berlin – niemieckie interesy realizowane są w Polsce już bez osłonek, zwłaszcza od kiedy ambasadorem państwa niemieckiego w Warszawie został pan Rüdiger Freiherr von Fritsch, którego poprzednim miejscem pracy był Urząd Ochrony Konstytucji, czyli BND a mówiąc wprost – niemiecka bezpieka. Są też naturalnie służby amerykańskie, które jak rozumiem utrzymują pakiet kontrolny w tym konsorcjum, zwłaszcza od kiedy zostaliśmy sprzedani w „nowej Jałcie na telefon” przez administrację prezydenta Obamy. Formułowałbym też hipotezę badawczą, że i dla służb państwa położonego w Palestynie, Warszawa aktualnie jest miastem przezroczystym. Aktywność służb izraelskich jest u nas moim zdaniem znacząca. Moja hipoteza badawcza jest taka, że „coś”, co za amerykańskie pieniądze zostało zbudowane i rozbudowane w latach osiemdziesiątych przez Izrael, nie zostało zapewne w trybie nagłym zwinięte czy zlikwidowane. A zatem sądzę, że i dla państwa Izrael nie ma w Warszawie tajemnic politycznych, a jego agentura jest jedną z najliczniejszych w Polsce.

Portret użytkownika logos

Widzę że tak istotnej

Widzę że tak istotnej informacji, że naród Irlandii w większości poprzez bezpośrednie głosowanie w referendum poparł małżeństwa homoseksualne brak na tym stronniczym portalu! Czyżby informacja ta nie była po "myśli partii..."?
Widocznie opisywane tu są jedynie pasujące zarządzającym tym portalem "zmiany na ziemi"...

Strony

Skomentuj