Komu zależy, aby zrobić z Polaków antysemitów?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od wielu lat praktycznie wszędzie na świecie zaczął się utrwalać stereotyp Polaka antysemity. Mimo tego, że Żydzi mieszkali w naszym kraju przez 800 lat i nadal jest ich nad Wisłą bardzo wielu, jesteśmy piętnowani, jako naród, który jest im wrogi. Ostatnio antysemityzm zarzucają nam nawet mordercy Żydów z czasów II wojny światowej, czyli Niemcy. Teraz doszło do wykreowania kolejnego dowodu na rzekomy polski antysemityzm, którym jest ogólnoświatowa awantura o zakaz uboju rytualnego w naszym kraju.

 

Gdy płynie się w prądzie wydarzeń medialnych można odnieść wrażenie, że konsekwentne ustawianie Polaków w charakterze krwiożerczych antysemitów to kilka niezwiązanych ze sobą incydentów. Niestety wygląda na to, że to celowe działanie mające wytworzyć w naszym narodzie poczucie winy, które następnie miałoby prowadzić do wypłaty roszczeń majątkowych płynących z gmin żydowskich.

 

Jak podaje Wikipedia w 1996 roku sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów, Izrael Singer, powiedział:

„Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (...) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”

Trudno nie odnieść wrażenia, że tak się właśnie dzieje. Przypadek mordu Jedwabnego, który rozpatrywany jest w oderwaniu od kontekstu historycznego, jest dobrym odzwierciedleniem tej polityki. Zaraz potem dowiedzieliśmy się, że według żydowskich historyków Polacy zabili przynajmniej 100 tysięcy Żydów na ziemiach polskich. Niektórzy z nich wręcz stwierdzali, że to nie był przypadek, że obozy zagłady zbudowano w Polsce, bo lokalna ludność dawała na to przyzwolenie.

 

Zupełnie jakby Polska pod niewolą niemiecką istniała i miała zdolność do samostanowienia. To oczywiste kłamstwo. Część terytorium Polski wcielono do ZSRR, część do III Rzeszy, a to, co zostało nazwano generalnym Gubernatorstwem. Jakie to, zatem były "polskie obozy zagłady"? Nawet prezydent USA, publicznie mówi o holokauście w takim kontekście i to czyni to odznaczając pośmiertnie Jana Karskiego, emisariusza rządu polskiego, który na próżno próbował namówić aliantów na zbombardowanie komór gazowych.

 

Niestety historia jest nielubianą dziedziną i mało kto już kojarzy fakty sprzed ponad pół wieku. Sprawia to idealne pole do popisu dla rozmaitych oszustów historycznych, którzy promują wizerunek beznarodowych nazistów i złych Polaków z AK, antysemitów, którzy tak jak w ostatnio pokazywanym filmie niemieckiemu "Nasze matki, nasi ojcowie" po prostu nie ratowali Żydów przyczyniając się w ten sposób do ich zagłady.

 

Można odnieść wrażenie, że Polska nie jest w stanie przeciwdziałać tej międzynarodowej nagonce i faktycznie chyba pozostaje wypłacenie odszkodowań o ile są rzeczywiście uprawnione. Nie wolno zapominać o tym, że o ile są żyjący spadkobiercy majątku to nie ma znaczenia, jakiej są oni narodowości i po prostu należy szanować własność. Jednak, jeśli nie ma spadkobierców to według prawa spadkobiercą własności obywatela Polski jest Skarb Państwa. Ta zasada dotyczy każdego, Polaka, również wyznania mojżeszowego.

 

Można odnieść wrażenie, że ostatnia awantura z ubojem rytualnym również została wykorzystana, jako dowód na rzekomy antysemityzm w naszym kraju. Zresztą on narasta i to widać na przykład w komentarzach na portalach. Przyczyna tego zjawiska jest jednak inna od tej, jaką nam się wmawia. Polacy wcale nie są organicznymi antysemitami, wręcz przeciwnie, w naszym kraju panuje niepodzielnie Filosemityzm, czyli zjawisko odwrotne do antysemityzmu. Gdy ogląda się polskie media można odnieść wrażenie, że izraelski punkt widzenia to polski punkt widzenia. Nadmierne promowanie danych społeczności, jako tych lepszych, zawsze obraca się przeciwko nim. Ten sam proces dotyka homoseksualistów, czyli proletariat zastępczy nowoczesnych komunistów.

 

Afera z zakazem uboju rytualnego w Polsce mogła być jakoś inspirowana i rozdmuchiwana w celu podkolorowania na czarno naszego wizerunku antysemitów. Gdy w mediach słyszy się, że MSZ Izraela wezwał na dywanik polskiego ambasadora, to oczywiste jest, że w wielu Polakach wzbudzi to sprzeciw. Skutki wizerunkowe dla naszego kraju są opłakane, a na dodatek tracą na tym producenci mięsa z Polski. Teraz we wszystko wmieszał się minister Michał Boni, znany specjalista od wszystkiego, więc można się spodziewać, że awantura wokół tego tematu jeszcze na nowo się pojawi.

 

Pozostaje mieć nadzieję, że spadkobiercy żydowskich właścicieli otrzymają swoje odszkodowania, tak jak powinno je otrzymać polscy kresowiacy. Może Izrael, jako kraj o znacznie większym potencjale politycznym niż Polska, mógłby wesprzeć nas w odzyskiwaniu majątku pozostawionego na wschodzie. Może Izrael mógłby nam pomóc wystawić rachunek Niemcom za zniszczenie Warszawy. Wiele z tych kamienic należało do Żydów, więc nasze powodzenie w dochodzeniu odszkodowań z pewnością przełożyłoby się na powodzenie samych Żydów. Niestety wygląda na to, że podjęto decyzję o wyegzekwowaniu odszkodowań od słabych, czyli nas a silni, czyli Niemcy czy Rosja, nie są w tych kwestiach niepokojeni.

 

 

 

  

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Rząd Polski parę dni temu

Rząd Polski parę dni temu podpisał umowę z Niemcami żeby oddać im majątek z przed drugiej wojny światowej.Czyli kamienice które świecą pustkami czekają na nowych  niemieckich właścicieli.Dlatego min.Adm tak masowo wyludnia domy a niemcy przyjezdzają,pstrykają fotki i szwargoczą po szwabsku że to ich dziadów.Polaków wyrzucą z Uk i jak wróca to się zacznie dziać.Bedą mieszkać w kartonach.

kolo21

Portret użytkownika Sabthan

"Ostatnio antysemityzm

"Ostatnio antysemityzm zarzucają nam nawet mordercy Żydów z czasów II wojny światowej, czyli Niemcy"
To zdanie jest wyraźną prowokacja skierowaną do zachodnich sąsiadów.Mordercy zostali albo zabici w wyniku wojny albo skazani po wojnie.Zupełnie nie pojmuję dlaczego autor tego materiału ryzykuje [uzasadniony] atak na siebie ze strony tego pokolenia Niemców.Wiemy przecież, że Izrael jest zaprzyjaźniony zarówno z NATO jak i krajami UE, cywilizowanymi, gdzie nie ma piętnowania "Żyda" ani "Niemca".
Natomiast co do antysemityzmu, to wystraczy sięgąć do historii Inkwizycji, niektórych księży katolickich starszego pokolenia, a nawet kościołów Katolickich gdzie nad drzwiami widnieje napis "Jezusa zabili Żydzi!" To jest zwykła nie wiedza.Ktoś kto tak myśli nie zna ani historii Izraela, ani Ewangelii!
Pozdrawiam

Portret użytkownika To Ja

"Mordercy zostali albo zabici

"Mordercy zostali albo zabici w wyniku wojny albo skazani po wojnie." -  Chyba zartujesz? Wszyscy? A o Argentynie i innych krajach Ameryki Poludniowej, gdzie ukrywaja/ukrywali sie faszysci nigdy nie slysales? Pozwol, ze uzyje Twoich wlasnych slow: "To jest zwykła nie wiedza.Ktoś kto tak myśli nie zna ani historii..."

Portret użytkownika endo

http://www.youtube.com/watch?

http://www.youtube.com/watch?v=2j1V878kWPg
Jak zwykle robi się falę w okół żydów, a zapomina się o drugim dnie. To nie żydzi tak krzyczą a wąska gupa ich przedstawicieli i to właśnie ci syjoniści dzięki swoim niebagatelnym wpływom robią z Polaków antysemitów. Należy im tylko częściej przypominać takie fakty jak nazwiska ludzi, którzy przykładali lufy do głów dziesiątek tysięcy polskich oficerów.
"...Niemcy do tego stopnia chcieli być wiarygodni, że ujawnili nawet rozstrzelanych polskich oficerów - Żydów, uznanych za zagrożenie i rozwalonych przez swoich rodaków. Pomysłodawcą eksterminacji polskiej elity państwowej był oczywiście szef NKWD Ławrientij Beria (Żyd!), który realizował plan wraz z zespołem składającym się w przeważającej części z ludzi takich jak Bogdan Zaharewicz Kobułow, Begman, Elman, Estrin, Krongauz, Lejbkind, J. Raichman, Abakumow, Milstein (transport), Sierow(ludzie pochodzenia żydowskiego !!!)..."
 

Portret użytkownika ADAMZ19

Ja nie kumam, przecież ci

Ja nie kumam, przecież ci żydzi mieszkali od pokoleń w poslce i byli obywatelami polskimi, dlaczego wszyscy traktują ich tak jak oni chcą to byli polacy a to że traktują się oni jako inny narud to już zdrada i jeżeli nie jesteś polakiem i nigdy nim nie byłeś to wypierdzielać stąd do siebie.
To samo dotyczy dzisiejszych żydów, jeżeli nie uważają się za polaków to proszę stąd wyjechać i nie wtrącać się w sprawy polskie i polaków, droga wolna już wysiedlają palestyńczyków dla nowych osiedli dla was.

Portret użytkownika Kazek12

O utratę mjątków żydowskich

O utratę mjątków żydowskich żydzi powinni mieć pretensje do Niemców. W sposób jki mysla żydzi, to Polakom zawłaszczono więcej dóbr . Przez kogo ? I przez Rosję, Ukrainę , Niemcy i samych żydów, którzy od wielu wieków okradali Polskę.
Dlaczego żydzi do Anglików nie maja pretensji, kiedy Anglicy wypędzili ich ze swego kraju i odebrali wszystko co posiadali, a posiadali prawie całą Anglię wykupiona podstępnie od arystokracji. ?

Strony

Skomentuj