Komisja Wenecka przeciwko Rosji

Kategorie: 

youtube.com

Rosja przestrzega opinii Komisji Weneckiej, ale jej konstytucja nie zostanie zmieniona” – powiedział Siergiej Naryszkin, przewodniczący Dumy Państwowej.

 


Przypomnijmy, że prezydent Rosji Władimir Putin w dniu 15 grudnia ubiegłego roku podpisał ustawę, która pozwala przyjąć niewykonywanie decyzji sądów międzynarodowych, a w szczególności Europejskiego Trybunału Praw Człowieka (ETPC), bo stoi to w konflikcie z rosyjską konstytucją.

 

11 marca br. Komisja Wenecka zasugerowała Federacji Rosyjskiej, że trzeba wprowadzić szereg poprawek do prawa krajowego, bo na razie jest ono niezgodne z normami międzynarodowymi i zobowiązaniami Rosji.

„Nie da się zmienić Konstytucji Federacji Rosyjskiej" – mówi stanowczo Naryszkin, a nowelizacja ustawy zasadniczej leży w gestii Rosjan. Według przewodniczącego Dumy Państwowej, „Rada Europy, reprezentowana przez Komisję Wenecką chce, abyśmy poważali Europejski Trybunał Praw Człowieka. Jednak wiele razy zdarzały się przypadki, że decyzje podjęte przez ETPC stały w konflikcie z naszą konstytucją”.

Zdaniem Naryszkina, Rosja szanuje opinię Komisji Weneckiej, ale chciałby też, aby koledzy z Komisji Weneckiej respektowali rosyjskie prawo, informuje RG.RU.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika achiles

ALE TERAZ, NA polszmacie news

ALE TERAZ, NA polszmacie news ŁGAJĄ REDAKTORZYNA Z ONYSZKIEWICZEM LUDZIOM, PROSTO W OCZY !!!
Mówią te pajace, że Rosja, nie osiągnęła rzadnych sukcesów w walce z brodatymi dzikusami i że Rosja odpowiada, za UWAGA !!! eksodus uchodźców !!!
p.s CZY CI ludzie KTÓRZY TO WYPOWIADAJĄ, jaką krzywdę robią MILIONOM WIDZÓW I LUDZI BĘDĄCYCH OBYWATELAMI TEGO KRAJU ???
NO I WRESZCIE, CZY CI pajace, co tak czynią, NIE MAJĄ W DOMACH LUSTER ALBO, CZY SIĘ WOGLE W NICH, NIE PRZEGLĄDAJĄ NAWET GOLĄC SIĘ CO CZAS JAKIŚ ????

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

ekstrementy zydowskie nie

ekstrementy zydowskie nie maja godności. Ekstrementy żydowskie kłamstwo i podstęp mają za życiowe credo.
To rasa do likwidacji.
 To przyczyna całego zła na świecie. Ich parchate geny zanieczyściły geny wielu ludzkich pięknych ras naszej planety- Ziemi
 Ale przyjdzie oczyszczenie!

Portret użytkownika pilipp

za taki hajs to i gorsze

za taki hajs to i gorsze brednie bys gadal
kto nie potrafi przemyslec sprawy tylko przyswaja informację taką jaką ją dostaje to i wierzy w takie bzdury. a pozniej trzyma sie swojej racji bo tak powiedzieli w tv, mimo ze nie ma zadnego argumentu na poparcie tego Smile

Portret użytkownika Akamai

"Komisja Wenecka" czy

"Komisja Wenecka" czy "Komisja Zbójecka". Nie robi to na mnie wrażenia. Znów jakaś banda sowicie opłacanych agentów - ekspertów wypowiada się co jest demokratyczne, a co nie. I co jest zgodne z konstytucją, a co nie.
To jest polska konstytucja, a nie włoska. I choć spaprana przez poskomunistów, to jednak nasza. I tylko Polacy powinni się nią zajmować.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika achiles

CO TAM KOMISJA WENECKA, TO

CO TAM KOMISJA WENECKA, TO JEST WIADOMOŚĆ DZIWNA, ODNOŚNIE ROSJI, DNIA DZISIEJSZEGO :

Władimir Putin nakazał wycofanie większości rosyjskich wojsk z Syrii

Władimir Putin zdecydował o wycofaniu większości wojsk rosyjskich z terytorium Syrii - informuje BBC. Prezydent Rosji jest zdania, że osiągnęły one już swoje cele. Akcja wycofania wojsk rozpocznie się od jutra.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wladimir-putin-nakazal-wycofanie-wiekszosci-rosyjskich-wojsk-z-syrii/2sh1wz
Poznań : Bardzo ciekawa i dziwna sprawa... Jeszcze wczoraj Ławrow ogłosił, że Turcy wkraczają w głąb Syrii. Potem odbyło się nocne posiedzenie na Kremlu, z udziałem Putina, Miedwiediewa, Szojgu. Oficjalny komunikat: zebranie w sprawie kryzysu gospodarczego
I JA UWAŻAM, ŻE TO DZIWNE POSUNIĘCIE I CHYBA NICZEGO DOBREGO NIE ZAPOWIADA. 

 

Skomentuj