Komisja ONZ chce negocjacji w sprawie całkowitego zakazu broni jądrowej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Podczas gdy na świecie panuje wyścig zbrojeń i doświadczamy drugiej zimnej wojny między Rosją a Stanami Zjednoczonymi, Komisja Zgromadzenia Ogólnego ONZ poparła nową rezolucję, która zabroni posiadania broni jądrowej. Uchwała zyskała szerokie poparcie wśród państw nienuklearnych, zaś największy sprzeciw wyraziły mocarstwa atomowe.

 

Rezolucja, zainicjowana między innymi przez Austrię, Brazylię, Filipiny, Irlandię, Maltę, Meksyk, Nigerię, RPA, Szwajcarię i Wenezuelę, otrzymała 123 głosy poparcia podczas głosowania, które odbyło się w czwartek w Nowym Jorku. 38 państw, w szczególności Australia, Chiny, Francja, Indie, Izrael, Korea Północna, Pakistan, Rosja, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania, zagłosowało "przeciw". 16 krajów wstrzymało się od głosu.

 

Nie jest to zaskakujące, że mocarstwa atomowe nie zgodziły się oddać swojej broni masowego rażenia. Przeciwko tej rezolucji głosowała nawet Australia, która znajduje się pod amerykańskim "parasolem nuklearnym". Mimo tego, uchwała otrzymała wystarczająco duże poparcie. Aby ostatecznie weszła w życie, musi zatwierdzić ją Zgromadzenie Ogólne ONZ - posiedzenie w tej sprawie odbędzie się w grudniu.

 

Jak donosi japońska agencja Kyodo, Stany Zjednoczone przekonują swoich sojuszników, aby głosowano przeciwko tej rezolucji. W przypadku jej zatwierdzenia, Amerykanie nalegają aby odmawiano udziału w rozmowach. Rosja również nie popiera rozbrojenia i uznała, ze rozmowy w tej sprawie są "oderwane od rzeczywistości" i są tematem zastępczym. Światowe mocarstwa dobrowolnie nie zrezygnują z broni jądrowej i wszyscy doskonale o tym wiedzą. Gdyby rezolucja ONZ weszła w życie, pierwsze negocjacje w sprawie rozbrojenia i wyeliminowania broni jądrowej odbyłyby się w marcu 2017 roku.

 

Źródła:

http://english.kyodonews.jp/news/2016/10/440622.html

http://reachingcriticalwill.org/images/documents/Disarmament-fora/1com/1com16/resolutions/...

https://www.theguardian.com/world/2016/oct/28/un-votes-to-start-negotiating-treaty-to-ban-...

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Gejrosceptyk

Święte słowa Akamai. ONZ to

Święte słowa Akamai. ONZ to agenda żydo-syjonistyczno-masońsko-chazarska, czyli w skrócie od tego gnoja lucyfera. Pierwszy fakt dlaczego to robią jest taki, żeby "goje, czyli nie-żydy, ludzkie bydło, czy mięso armatnie jak kto woli, myśleli (i tak właśnie będą debile myśleć), że ONZ stoi na straży prawa, demokracji i inne takie duperele. Czyli robimy z ONZ białą organizację, która to walczy z głodem, smrodem, przemocą, niesprawiedliwością bla bla bla, a tak naprawdę służy do wprowadzania NWO o czym wiedzą tylko nieliczni (tak trzymać ludzie, cały czas pod prąd i kij w oko sprzedajnym kurwom na usługach lucyfera skurwiela!) . A drugie dno jest takie, jak już wcześniej zauważył kolega, że trzeba trzymać w ryzach państwa niepokorne tj Indie i Pakistan (w końcu islam to też wrogowie NWO o czym świadczy nagonka na Iran i postępująca w III wojnę światową zawierucha w Syrii). Putiny i Szatany Zjednoczone muszą być przeciw, w końcu takie są zasady gry, dziel i rządź, albo ruskie albo ameryksrańce, jesteś czerwony albo jankeski. I jak wybuchnie 3 akt iluminackiego serialu (bardzo prawdopodobne, że wybory w USA wygra Srump, czyli wariant wolniejszy NWO) pt "Zabijemy miliony gojów a i tak nam będą wdzięczni" to całe tłumy będą śpiewać pod niebiosa: "Hurrra, ONZ rozbroiło arsenał nuklearny na  swiecie, jacy ci kolesie są git! Zabili nam sąsiadów, panią Gienię z osiedlowego na rogu ale myśmy przeżyli bo nie było nuklearnego jebut. Chwała im za to!" I wtedy ONZ powie: "Ludzie, przetrwaliśmy i to, nie pozwólmy na powtórkę. Wszczepcie sobie chipy RFID będziecie zdrowsi, sprytniejsi, piękniejsi i bezpieczniejsi". A co ludzie zrobią? Wszczepią sobie od razu hurtem kilka sztuk, po jednej nad każde oko i może jeszcze na środku jak u cyklopa (środkowe oko, novus ordo seclorum, wyłapaliście metaforę?), i po jednym na każdy palec u prawej ręki coby nie daj Boże (czy może wtedy już nie daj lucyferze) bateria nie padła...

Otwórzcie oczy ludzie, bo jedziecie w transporcie mięsa na rzeź i to jeszcze kupując wcześniej bilet, żeby było śmieszniej...

Portret użytkownika ,,,

Komisja ONZ powinna zacząć

Komisja ONZ powinna zacząć negocjować na temat całkowitego zakazu stosowania takich systemów emerytalnych jak dziś-opartych na konieczności ciągłego mnożenia się ludzi niczym zwierzęta hodowlane. Po zreformowaniu tych systemów powinno się wynegocjować zakaz dla posiadania więcej niż dwójki dzieci w rodzinie na całym świecie. Dzięki temu ludzka plaga przestałaby sie namnażać i szkodzić temu światu. Ludzie mogliby sobie darować wybijanie się na wzajem. Może wreszcie zaczęłaby się dbałość o jakość życia w kraju, a nie jego powierzchnię, niczym w średniowieczu. Do tego na całym świecie skończyć z bogaceniem się polityków na szarych obywatelach - wtedy nie będą się mieli o co zabijać.

Portret użytkownika Akamai

I to jest właśnie dowód na to

I to jest właśnie dowód na to, że wojny nuklearnej nie będzie.

Wiadomo przecież, że ONZet to agenda Ciemnych. Więc skoro są takie plany, to znaczy, że nie są jednak nieśmiertelni. I boją się, że Pakistan czy Indie mogą z tej broni skorzystać.

A wtedy co ? Do bunkra nie da się tak szybko spie*dolić, jeśli się nie wie o niczym za wczasu.

Pieprzone dupki. Boicie się jednak. 

Wasza sku*wiona, słaba psyche daje o sobie znać. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika N1KT

Powiem ci jak to u mnie

Powiem ci jak to u mnie wygląda w głowie: do bunkra nawet wielkości miasta nie ma sensu na dłuższą metę choćby nawet tam były warunki jak w hotelu 5 gwiazdkowym baseny jaqzi silownie hale sportowe ogrody i ogrody wypoczynkowe itd. Fukushima musi być cały czas pilnowana w nieskończoność - nie można sobie tak tego zostawić i zapomnieć. Więc nawet jak by zrobili wojnę i powycinali się nawzajem prawie wszyscy - to tak czy siak Fukushima ściągnie wszystkich ludzi do siebie z musu bo jak nie to wielkie bum takie naprawde duże bum że i księżycowi się oberwie a po ziemi zostanie kurz w kosmosie. Krótko mówiąc Fukushima wyciągnie każdego z bunkru po kolei i to w krótkim odcinku czasowym - bo każdy dostanie bardzo szybko stosowną dawkę radiacji z racji przebywania w tak ekstremalnie toksycznym promieniotwórczym środowisku (10 minut wystarczy no może 20 w aktualnej chwili żeby już z tego nie wyjść - w 2013 roku zginęło 14.000 ludzi przy drobnych pracach jakie tam wykonano.) Fukushima to armagedon i apokalipsa która nie oszczędzi niczego i nikogo. Kalendarz majów miał rację. A to jeszcze nic bo corium się przepala przez wszystko nawet przez skały a co będzie jeśli się przepali do lawy wulkanicznej - to już 5,5 roku tego przepalania... A ile się przepala dziennie cm ? łatwo obliczyć można 5,5 roku x ilość cm - a na jakiej głębokości jest lawa wulkaniczna ? (oni to wszystko wiedzą na 100% - bo nawet ja wiem !)

Portret użytkownika Piotr Mijas

brawo podoba mi się

brawo podoba mi się komentarzyk ale może oni już siedzą jak szczury w swych norkach które tak długo budowali chcesz do nich napisać to pisz do  Ditroit Pod lotnisko 1000m albo pod tunel Gotarda 1000m znam tylko dwa adresy ale poczta dojdzie a lepiej wyćlij dużą paczke z Cyklonem B to uspokoi ich skołatane nerwy.Skąd nerwowość po prostu sznurki od marionetek rządowych świata im się splątały

Portret użytkownika N1KT

spokojnie - Fukushima ich

spokojnie - Fukushima ich wyciągnie z bunkrów po kolei jeden za drugim - czytaj co napisałem wyżej... (stąd im pomysły o arce w kosmosie zaświtały w tych chorych głowach - ale tak i tak pas promieniowania w kosmosie nie pozwoli im na ucieczkę Van Hallena czy jak to sie tam nazywało (niech mnie ktoś poprawi jak się ten pas nazywał)).

Portret użytkownika Kimbur

Oczywiście jedynym wyjątkiem

Oczywiście jedynym wyjątkiem powinien być Izrael (Israel) i co do tego jest chyba absolutna zgoda?

I oczywiście do tego nie dojdzie, bo generały lubią wojny a wojny atomowe są dla nich szczególnie pociągające, jak i dla miłosników gier zwanych strzelankami. 

Kocham pokój oraz kuchnię i łazienkę! czyli nienawidzę wojen - precz z wojnami!

Strony

Skomentuj