Komisja Europejska wzywa Polskę, aby zaczęła przyjmować islamskich uchodźców, grożąc konsekwencjami

Kategorie: 

Źródło: Internet

W najnowszym raporcie Komisji Europejskiej, który dotyczy relokacji uchodźców we wszystkich krajach Unii Europejskiej, Polsce i kilku innym państwom oberwało się za to, że sprzeciwiają się islamizacji. Jeśli do końca czerwca nie zaczniemy sprowadzać obcokrajowców pochodzących z Afryki i Bliskiego Wschodu, czekają nas konsekwencje.

 

Zgodnie z ustaleniami sprzed dwóch lat, kraje członkowskie mają przyjąć łącznie 160 tysięcy obcokrajowców z Grecji i Włoch. Dotychczas ulokowano tylko 18 tysięcy z nich, choć termin dobiegnie końca już we wrześniu 2017 roku.

 

Raport Komisji Europejskiej wskazuje, że wiele państw członkowskich przestrzega swoich zobowiązań i robi co może, aby załagodzić kryzys, lecz Austria, Polska i Węgry "naruszają zobowiązania prawne" i w ramach wspomnianego wyżej programu nie przyjęły ani jednego islamskiego uchodźcy, z kolei Czechy dokonały relokacji tylko 12 osób.

Wymienione wyżej państwa mają zacząć przyjmować do siebie obcokrajowców, którzy przebywają na terenie Grecji i Włoch. Polska otrzymała czas do czerwca. Jeśli nasz kraj nie dostosuje się do poleceń, Komisja Europejska może rozpocząć procedury o naruszenie prawa unijnego. W kolejnym czerwcowym raporcie w sprawie relokacji uchodźców prawdopodobnie dowiemy się jakie czekają nas konsekwencje.

 

Austria jako jedyna zapowiedziała, że już wkrótce zajmie się relokacją pierwszych obcokrajowców. W przypadku Polski należy raczej spodziewać się odmowy - premier Beata Szydło stwierdziła, że w tej chwili nie ma możliwości przyjmowania uchodźców a polski rząd nie zgodzi się na żadne przymusowe rozwiązania w tej sprawie.

 

Wielka szkoda, że sprawozdanie Komisji Europejskiej nie bierze pod uwagę tego, że Polska przyjęła już do siebie ponad milion Ukraińców, którzy uciekli ze swojego kraju z różnych powodów - część z nich to uchodźcy wojenni, inni to uchodźcy ekonomiczni, a jeszcze inni to potencjalni banderowcy. Sytuacja pokazuje, że państwa członkowskie Unii Europejskiej muszą wykazywać się bezwzględną lojalnością wobec organizacji, która coraz bardziej przypomina superpaństwo.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika pmpoznan

Właśnie UE się rozsypuje a

Właśnie UE się rozsypuje a prawda o tym tworzę wychodzi na wierzch! Brytyjczycy właśnie swoim wyjściem pokazali czym jest UE jeszcze haracz muszą zapłacić jakim prawem? Musimy przyjąć podejrzanych uchodźców bo UE nam każe ale jakim prawem oni nam rozkazują? Znów się wpakowalismy w bagno z którego będzie nam ciężko wyjść...

Portret użytkownika witek

Ciekawe kiedy zaczną

Ciekawe kiedy zaczną rekrutować z nich policję i wojsko bo przecież trzeba dać tym "biednym" ludziom prace i utrzymać porządek. W ten sposób spełnia się na naszych oczach to co zaplanował Altiero Spinelli dla Europy w manifeście z Ventotene.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Jeden czarny minister z

Jeden czarny minister z Afryki podczas wizyty w Brukseli był zdziwiony, że nie rozumie czemu Europa przyjmuje ''całe to czarne szambo.'' Prawdę powiedział, to jest szambo. Nawet biorąc to zagadnienie na chłopski rozum wychodzi na to, że Afrykanie którzy mają swój dom i swój honor wcale nie wybierają się do Europy bo nie mają takiej potrzeby. Dlatego prawdą jest to stwierdzenie że do Europy jedzie tylko ''szambo ludzkie'' - czyli amatorzy łatwego życia - złodzieje bandyci gwałciciele i świry pospolite.

Portret użytkownika MiamiVibe

Przed wyjściem z unii trzeba

Przed wyjściem z unii trzeba zmienić koniecznie rząd i wypieprzyć z niego agentów obcych mocarstw, korporacji i nienachlanych świń, które sypią naszymi pieniędzmi na prawo i lewo, a głównie na swoje konta. Tylko władza, dla której Polska i jej obywatele będzie wartością nadrzędną, a sprawowanie władzy będzie zaszczytem, a nie sposobem na życie.

Ps. Oczywiście z całym szacunkiem dla świń, bo to bardzo pożyteczne żwierzęta.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Godna postawa Narodowa.

Godna postawa Narodowa.

Tylko pytanie : jak?

Cała nie-nasza wierchużka to parchy, albo parchołki. Mają pod sobą armię, policję, wszystkie służby. Media. Kto? Czym? I najważniejsze : Kiedy? Tak jakby mało czasu się zrobiło na takie ruchy w standardowym trybie. Mało casu króca-bomba, mało casu.Kto miałby to o czym piszesz zrobić? Wiesz, ja pomimo, że lubię teorię, jestem zwykłym pragmatykiem. I wszelkie gadki o jakichś proponowanych "ruchach" powodują u mnie wizualizację : jak to można zrobić. Próbowałeś kiedyś wizualizować sobie jak by to mogło wyglądać? To nie zapomnij w tej projekcji o " czarnych wołgach", UB, SB itd. To są realne siły, z którymi najpierw trzeba "wygrać", żeby mówić o wypierdoleniu parchów i parchołów stąd. Najpierw musisz pokonać ich " osłonę". Jak to chcesz zrobić?

Jedyną siłą, która mogłaby przeprowadzić ten piękny scenariusz z teorii w praktykę jest Zgromadzenie Narodowe. Jeden głos całej Polski i Polaków. Nie ma innej opcji. Bo kto miałby taki ruch za nas zrobić? Jakieś inne armie? Za ile kasy? A pójdą sobie, jak nam krainę wyczyszczą? No nie. Który inny Naród miałby nam w tej materii pomóc? Altruistycznie, bo nam się krzywda dzieje? Przecież wszystkim jest taki stan rzeczy na rękę. Boją się nas zorganizowanych, to w tym przeszkadzają a nie pomagają.

Ech, jak zwykle. Szkoda gadać.

1246

Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

Rzesze uchodźcow to

Rzesze uchodźcow to zagrożenie. Natomiast retoryka tego artykułu, słownictwo i sposób formułowania zdań to żenada i poziom gimnazjum. Wygląda, jak płaczliwe przemyślenia z jakiegoś podrzędnego bloga pisane przez domorosłego quazi-patriotę..

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj