Komisja Europejska przyznaje, że zniesienie wiz dla Turcji zwiększy zagrożenie dla całej Europy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dla wielu ludzi wydaje się to oczywiste, że jeśli Turcja będzie miała zniesione wizy to Europę czeka katastrofa. Terroryści i tzw. uchodźcy będą mogli wybrać się na nasz kontynent drogą lotniczą i swobodnie poruszać się pomiędzy poszczególnymi państwami. Co ciekawe, nawet Komisja Europejska zdaje sobie sprawę z tego zagrożenia.

 

Brytyjski dziennik "The Telegraph" przytacza raport KE który mówi, że zniesienie wiz dla Turcji oznacza większe zagrożenie atakami terrorystycznymi. Jak powszechnie wiadomo, dla islamistów podrobienie paszportów nie stanowi większego problemu. Do kolejnych problemów zalicza się prawdopodobny wzrost napływu tzw. uchodźców oraz rozszerzenie swojej strefy wpływów przez turecką mafię, która zajmuje się przemytem narkotyków i uchodźców oraz handlem ludźmi i bronią.

 

Warto dodać że Komisja Europejska proponowała ostatnio zniesienie wiz także dla Ukrainy, Gruzji i Kosowa, co może jedynie spotęgować zagrożenie dla mieszkańców państw Europy. Zastanawiające jest dlaczego politycy UE umyślnie podejmują decyzje, które prowadzą jedynie do destabilizacji kontynentu oraz upadku Unii Europejskiej.

Były szef brytyjskiego MI6 Sir Richard Dearlove ostrzegł ostatnio przed zniesieniem wiz i zapowiedział, że jeśli UE nie będzie w stanie kontrolować napływu uchodźców to może spodziewać się wybuchu powstania. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo jeszcze jaka decyzja zostanie podjęta, ponieważ Turcja wciąż nie spełniła pięciu najistotniejszych warunków. Erdoğan zapowiadał że nie zrealizuje wszystkich warunków ale zagroził, że jeśli UE nie zniesie wiz to Turcja wznowi islamską inwazję na Europę.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Mija1992

Opuszczenie tego chorego

Opuszczenie tego chorego tworu zwanego UE jest dla Polski jak najbardziej korzystne!
To ze nie ktorzy dla paru srebrnikow czy stanowisk sa w stanie sprzedac swoj kraj lacznie z przyszloscia wlasnych dzieci nie oznacza jeszcze ze wszyscy w polsce nie maja honoru. Jesli polska ma stracic swoja suwerennosc na rzecz brukselskich urzedasow to ja wole by polska opuscila ten totalitarny twor ktorym jest UE! Przeciwnicy wyjscia powoluja sie na rzekome wielkie korzysci ktore otrzymala polska...buhahah, tylko kompletny ignorant i glupiec nie zauwaza prawdy. Na wyjsciu Polski z UE najbardziej straca niemcy...bo to do nich w wiekszosci niemieckich firm trafiaja dotacje ktore rzekomo tak hojnie serwuje nam unia.Trzeba byc kompletnym slepcem z matematyka na bakier by nie zauwazyc ze skoro 90% kapitalu na polskim rynku nalezy w wiekszosci do niemieckich firm, to do kogo trafia ta pomoc? Dla polskiej gospodarki i polakow czy do niemieckiej? To kto na tym straci? Zrobcie sobie bilans zyskow i strat a zobaczycie jak zostalismy oszukani, jak sprzedali nas  kolejne partie niszczac na zlecenie zachodnich mocarstw wlasny kraj, narod i gospodarke! Zostalismy zebrakami we wlasnym kraju, ktorzy przez wlasne rzady zostali sprzedani na poniewierke pracujac jako tania sila robocza dla zachodnich panstw! Czas polacy byscie sie zbudzili bez wzgledu na to jaka popieracie partie, kraj mamy tylko jeden i powinnismy wszyscy bez wzgledu na poglady, religie czy orientacje robic wszystko bysmy mogli zyc i pracowac bezpiecznie w naszym kraju dla wspolnego dobra nas i naszych dzieci!

Skomentuj