Komisja Europejska proponuje aż 250 tysięcy kary dla kraju UE za każdego nieprzyjętego uchodźcę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Euro-lewactwo ma nowy pomysł jak zdyscyplinować państwa narodowe wchodzące w skład Unii Europejskiej, które odmówiły przymusowej islamizacji swoich krajów poprzez narzucenie kwot islamistów do osiedlenia na danym terenie. W założeniu za każdego nieprzyjętego islamistę będzie kara grzywny w wysokości 250 tysięcy euro.

 

Rachunek jest prosty,każdy 1000 nieprzyjętych uchodźców to kara 250 mln euro. Jeśli mówiło się o 150 tysiącach islamistów z rozdzielnika to gdybyśmy odmówili ich przyjęcia i utrzymywania, będziemy musieli zapłacić bagatela 37 mld euro. Czy trzeba więcej dowodów, aby zrozumieć czym stała się Unia Europejska?To niebezpieczna lewacka organizacja, którą rządzi grupka niewybieranych przez nikogo ludzi, którzy na dodatek mają głowy przepełnione bredniami Marksizmu i Maoizmu. Są to po prostu wyewoluowani komuniści, nawet nomenklaturę z komisarzami na czele pseudo-resortów, mają podobną do tej stosowanej w Związku Radzieckim.

 

Czego jeszcze potrzeba, żeby entuzjaści Unii Europejskiej przejrzeli na oczy? Może referendum w sprawie POLexit? O dziwo proponuje to sam Grzegorz Schetyna, szef opozycyjnej Platformy Obywatelskiej.  W wywiadzie dla Tygodnika Powszechnego, szef PO stwierdził, że może się zwrócić o przeprowadzenie referendum w sprawie pozostania Polski w organizacji zwanej Unią Europejską. Nie wiadomo do końca czy Szef PO rozumie co powiedział, ale potem potwierdził to publicznie.

 

Wygląda na to, że ludzie z jego kręgu żyją w przekonaniu siły prounijnej propagandy i święcie wierzą, że Polacy zagłosują za pozostanie w tym przerażającym, gnijącym molochu. To zadziwiające, bo gdy nas do UE wprowadzano potrzebne było dziwaczne dwudniowego referendum, aby dobić frekwencję dzięki czemu było ważne. Jednak Unia Europejska z tamtych lat, a ta obecnie to jak Republika Weimarska przy III Rzeszy.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika bb26

Proponuje KE aby zaplacila mi

Proponuje KE aby zaplacila mi 250 tys E, a z mila checia zwolnie miejsce w niemczech dla uchodzcow i wroce do tej kseno islamo itd.-  fobicznej Polski. I pewnie nie jeden Polak by na taki uklad sie zgodzil Smile  A tak na serio, powalilo im sie we lbach. Nie wiedza juz co wymyslic, oni maja kogos uczyc demokracji? A szantaz to raczej nie demokratyczne zachowanie. Niech zaprzega ich w koncu do roboty i niech sie naucza zarabiac na siebie. Europa slepa idiotka. Bierze wszystko i wszystkich, a w dodatku jeszcze za to placi. A kto ucierpi najbardziej ?? No przeciez ze my. Z naszym zdaniem nikt sie nie liczy,  narazie to uchodzcy zadza jak chca i gdzie chca. Sa pod ochrona, ich wystepki obludnie przemilczane. To Koniec naszej wolnosci, spokoju, i bezpieczenstwa. 

Portret użytkownika DEM

Ja już opuściłem Nie chce dla

Ja już opuściłem Nie chce dla takich ludzi pracować którzy nas wyśmiewają i wykorzystują

za najniższe pieniądze Wsród innych narodów płacą nam najmniej I możecie mi tam pisać 

że tak trafiałem heh Zwiedziłem już kilka kraji W Polsce może to trudniejsze ale nie traci się dumy

i honoru Pozdrawiam pracujących tam ale w miarę możliwości wracajcie Jeśli sie chce to się da...

Portret użytkownika Akamai

Jako sceptyk powinieneś

Jako sceptyk powinieneś wiedzieć, ża nasz naród nie jest zdolny do jakiegokolwiek buntu. Nasi mężni obywatele boją się nawet zarejestrować na tym portalu. Ale minusować, nawet wówczas gdy przedstawia się niepodważalne fakty, to potrafią. Tylko, że skrycie i bez kontrargumentów.

Taką mamy niestety smutną rzeczywistość Sad

Ale może Generalissimus Macierewicz zrobi z nich prawdziwych żołnierzy Mur

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika sceptyyk

Twierdzisz, że my jako

Twierdzisz, że my jako naród  jesteśmy niezdolni do jakiegokolwiek buntu? Akamai, szybciej niż Ci się wydaje, nastapi taki bunt, że zmienisz zdanie. Będąc młodym chłopcem uczestniczyłem w krwawym buncie 15.12. 81. a także w sierpieniu 88. Ja pamietam jak nasz naród potrafi sie buntować... I Ty też się tego doczekasz   Smile  Pozdrówka  :)  ps i nie rób z siebie zmierzłego sceptyka, - ta rola, zarezerwowana jest dla mnie...  :)

Portret użytkownika Medium

@sceptyyk,

@sceptyyk,

jeśli w roku 81-ym byłeś młodym chłopcem, to znaczy buntowałeś p-ko rodzicom, a rozszerzyłeś to na plan społeczny, czy może buntowałeś się pod dyktando rodziców uczestnicząc w buncie społecznym?

 

Portret użytkownika sceptyyk

W mojej ocenie, mężczyżni do

W mojej ocenie, mężczyżni do lat 20 to chłopcy...  :) I tak siebie widzę i oceniam z tamtego czasu. Nikt nas nie namawiał i nie buntował, rozmowy i myśli były krótkie -jesli jaruzel chce wojny z narodem to jesteśmy gotowi. Wiem i pamiętam jak rodzi się bunt w naszym narodzie i wiem że kolejny nadchodzi...

Portret użytkownika Akamai

Chciałbym żeby tak było jak

Chciałbym żeby tak było jak twierdzisz. Ale 25 lat prania mózgów zrobiło swoje. Teraz, bardziej niż wolność, liczy się smartfon wielkości patelni i praca w korpo. Ludzie się zmieniają niestety.

Nie wykluczam oczywiście, że są w tym względzie chlubne wyjątki. Ale nie liczyłbym na to, że będą się rzucać pod gąsienice czołgów jak "chłopaki" w 1939 roku. Takiego morale już nie ma.

Pozdrawiam Smile

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj