Komisja Europejska chce płacić po 6 tysięcy euro za każdego przyjętego nielegalnego imigranta

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Unia Europejska wciąż próbuje nakłaniać do przyjmowania imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Dawniej chciała wymusić tę decyzję poprzez różnego rodzaju szantaże, użycie siły i absurdalnie wysokie kary finansowe, a teraz, gdy sprzeciw jest zbyt wielki, planuje płacić za posłuszeństwo. Wygląda jednak na to, że jest to kolejny fatalny pomysł, który się nie sprawdzi.

 

Wczoraj Komisja Europejska wyszła z propozycją płacenia po 6 tysięcy euro za każdego przyjętego nielegalnego imigranta. Ponadto mają powstać specjalne centra kontroli imigrantów, które również będą finansowane ze środków unijnych. W ten sposób, Unia Europejska chciałaby pozyskać zwolenników swojej polityki migracyjnej, ponieważ Włochy postanowiły zamknąć swoje granice.

 

Władze Węgier słusznie już zauważyły, że Unia nadal skupia się na sprowadzaniu obcych kulturowo uchodźców, a w tym także islamskich terrorystów i chce przeznaczać na nich kolejne pieniądze, zamiast zadbać o wzmocnienie granic europejskich. Z kolei Włochy zwróciły uwagę, że utrzymanie jednego imigranta kosztuje od 40 tysięcy do 50 tysięcy euro, dlatego unijne wsparcie praktycznie nic nie znaczy.

Komisja Europejska chce jak najszybciej rozpocząć wypłacanie pieniędzy. W chwili obecnej, najwięcej skorzystają na tym Francja, Niemcy i Hiszpania, które nie mają praktycznie żadnych zahamowań w sprowadzaniu ludzi z krajów trzeciego świata. Unia Europejska faktycznie bardziej dba o nielegalnych imigrantów, niż o Europejczyków i coraz więcej państw zwraca na to uwagę. Na szczęście, kolejne absurdalne pomysły spotykają się z coraz większym sprzeciwem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika hyh

Plan Pikea :

Plan Pikea :

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji 

Portret użytkownika inzynier magister

"Od jednego z braci Wielkiego

"Od jednego z braci Wielkiego Wschodu Polski, z loży Wolność Przywrócona, otrzymałam polski przekład Apelu dwudziestu sześciu obediencji masońskich Europy w sprawie uchodźców. Podpisała ją także i moja obediencja – Wielka Żeńska Loża Francji. Oto on”:Europejskie obediencje wolnomularskie zostały zaalarmowane przez tragedię jaką przeżywają migranci uciekający z krajów ogarniętych wojną i nękanych przez ubóstwo. Apelujemy do rządów Unii Europejskiej o wdrożenie wspólnej polityki niezbędnej do ochrony bezpieczeństwa i godności tych osób.

Niezdolność państw do przezwyciężenia narodowych egoizmów jest nową oznaką choroby trawiącej Europę, w której hasło „każdy dla siebie” przeważa nad dobrem wspólnym.Obediencje wolnomularskie przypominają, że poszanowanie praw człowieka i zasada godności ludzkiej tworzą część podstaw konstrukcji Zjednoczonej Europy. To na podstawie tych zasad zbudowana została solidarność między naszymi narodami. Duch ożywiający tą solidarność jest jeszcze bardziej niezbędny w kontekście zmian, które mają obecnie wpływ na wiele części świata.Obediencje wolnomularskie przypominają, że przypływ imigrantów jest nie ciężarem, lecz szansą dla przyszłości Europy.|"

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/apel-europejskich-masonow-o-przyjmowanie-imigrantow-z-obecnej-tragedii-ma-nadejsc-odrodzenie-odnowionej-europy-2015-09

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

Są to kretyni żyjący za

Są to kretyni żyjący za kradzione pieniądze. No, ale jeszcze większym baranem jest ten kto popiera swoich wyzyskiwaczy i mówi, że trzeba płacić podatki oraz być podporządkowanym organizacji mafijnej zwanej państwem. Jest jak jest....

Skomentuj