Kolorowa rewolucja i konstytucyjny zamach stanu w Brazylii

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Radio Interativa/CC BY-NC 2.0

Brazylia jest w trakcie wielkiej przemiany. Mówiąc dosłowniej, padła ofiarą tych samych sił które od wielu lat "zaprowadzają demokrację" w wielu krajach świata. Agresja przeciwko Brazylii, co prozachodnie propagandowe media określają jako "impeachment", ma na celu usunięcie niewygodnej władzy która ściśle współpracuje z przeciwnikami Stanów Zjednoczonych.

 

Kolorowa rewolucja w Brazylii spowodowana jest między innymi jej uczestnictwem w wielkim chińskim projekcie, który ma na celu zbudowanie gigantycznej linii kolejowej o długości 5300 kilometrów. Ma ona połączyć wybrzeże oceanu Atlantyckiego w Brazylii z wybrzeżem oceanu Spokojnego w Peru. Władze Chin i Brazylii wstępnie porozumiały się w sprawie projektu, który może pochłonąć 10 miliardów dolarów i znacznie ułatwi handel między tymi dwoma członkami grupy BRICS.

Źródło: Agencia Brasil/CC BY 3.0 BR

Głównym powodem dla którego prezydent Dilma Rousseff ma opuścić swoje stanowisko jest jej rzekomy udział w korupcji - właściwie to chodzi o same zarzuty, których jak dotąd nie potwierdzono i które dotyczą tylko władzy i osób z nią powiązanych. Warto więc dodać, że we wrześniu 2013 roku Edward Snowden ujawnił informacje dotyczące szpiegowania przez amerykańską agencję NSA brazylijskiego koncernu naftowego Petrobas, który to znajduje się w samym centrum obecnego skandalu korupcyjnego. Stany Zjednoczone mogły wejść w posiadanie informacji które postanowiły teraz przekształcić w broń.

 

Śledztwo w sprawie korupcji w brazylijskim rządzie rozpoczęło się w marcu 2014 roku - kilka miesięcy zanim grupa BRICS ogłosiła utworzenie Nowego Banku Rozwoju. Jeszcze wtedy sprawa nie miała tak wielkiego znaczenia jak dziś. Z kolei w październiku 2014 roku odbyły się wybory prezydenckie, które niewielką ilością głosów wygrała Dilma Rousseff. Obecna sytuacja w Brazylii i w Wenezuelii jest zresztą bardzo do siebie podobna - w obu przypadkach próbuje się pozbyć obecnych przywódców państw które nie są zbyt pozytywnie nastawione wobec Stanów Zjednoczonych.

Obecnie trwa zmasowana propaganda przeciwko Rousseff. Media przedstawiają ją w możliwie jak najgorszym świetle a sama prezydent wie że ma do czynienia z konstytucyjnym zamachem stanu. Mieszkańcy Brazylii w znacznej większości przekonani są że Rousseff rzeczywiście brała udział w korupcji i niczym stado baranów protestują na ulicach nie mając nawet pojęcia, że mogli paść ofiarą manipulacji.

 

Wiele wskazuje na to, że zamach stanu zakończy się powodzeniem. W nadchodzącym tygodniu senatorzy zagłosują za usunięciem jej z urzędu. Wielu z nich już zadeklarowało poparcie dla tej inicjatywy. W takiej sytuacji władzę przejmie wiceprezydent Michel Temer który już przygotowuje się do zastąpienia Dilmy Rousseff i ćwiczył nawet przemowę do narodu brazyliskiego.

 

Istnieje oczywiście ryzyko wybuchu wojny domowej, ponieważ nie wszyscy są zadowoleni z takiego stanu rzeczy. Obecna prezydent ma swoich zagorzałych zwolenników, którzy w razie konieczności mogą nawet chwycić za broń. Również w Wenezueli, Nicolás Maduro może wykorzystać wszelkie możliwe środki aby pozostać na swoim stanowisku. Ostatnio Unia Narodów Południowoamerykańskich (UNASUR) wyraziła niezadowolenie z obecnej sytuacji i oświadczyła iż nie uzna zamachu stanu w Brazylii. Na dzień dzisiejszy wydaje się to nieprawdopodobne aby Brazylia czy Wenezuela miały przekształcić się w "drugą Syrię", lecz wszystko wciąż jeszcze jest możliwe.

 

 

Źródła:

http://www.bbc.com/news/world-latin-america-36230672

http://orientalreview.org/2016/04/25/the-constitutional-coup-color-revolution-two-step-in-brazil/

http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-04-11/brazil-s-vp-practices-national-unity-speech-in-leaked-audio

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ACHILES

CHINY, jako, że mają

CHINY, jako, że mają olbrzymią nadwyżkę finansową powinny pożyczyć Brazyli z 10 MILIARDÓW $ i zaznaczyć, że ta KASA, ma iść tylko i wyłacznie, na program 500 +, dla Brazylijskich rodzin, a obecna Pani Prezydent i jej cały RZĄD zostaną, na najbliższe DWIE KADENCJE OCALONE. Albo Chińczycy, powinny zarządać od szatanów zjednoczonych natychmiastowego wykupu swoich obligacji, które są w kieszeni Chińczyków, tak na PÓŁ BILIONA $, a szatany by już nie miały zbytnio KASY, na nowe zamachy stanów, jakie przeprowadzają, na całym ŚWIECIE. WYSTARCZY AŻ I TYLKO TYLE, by spokój, na ŚWIECIE zapanował, bez szatańskiego jątrzenia.

Portret użytkownika ciemnogród

@inżynier  magister  dusz, a

@inżynier  magister  dusz, a tu na otarcie łez

Rzadko na moich wargach -
Niech dziś to warga ma wyzna -
Jawi się krwią przepojony,
Najdroższy wyraz: Ojczyzna.

Widziałem, jak się na rynkach
Gromadzą kupczykowie,
Licytujący się wzajem,
Kto Ją najgłośniej wypowie.

Widziałem, jak między ludźmi
Ten się urządza najtaniej,
Jak poklask zdobywa i rentę,
Kto krzyczy, iż żyje dla Niej.

Widziałem, jak do Jej kolan -
Wstręt dotąd serce me czuje -
Z pokłonem się cisną i radą
Najpospolitsi szuje.

Widziałem rozliczne tłumy
Z pustą, leniwą duszą,
Jak dźwiękiem orkiestry świątecznej
Resztki sumienia głuszą.

Sztandary i proporczyki,
Przemowy i procesyje,
Oto jest treść Majestatu,
Który w niewielu żyje."  - Jan Kasprowicz

Portret użytkownika inzynier magister

Brazylia zapłaciła cenę za

Brazylia zapłaciła cenę za chęci oddzielenia się od NWO ! Niestety w Polsce ciągle jesteśmy zagrożeni przez mafię polityczno-masońsko-banksterską ! Ci ludzi by dalej grabić, niszczyć i czarować lucyferycznie Polaków sągotowi na niszczenie demokracji przez fałszywe pochody sorosa !

Trzeba cały czas walczyć z kłamstwem i z ludzmi KODu którzy zostali zaczarowani przez lucyferian ! Po zamachu smoleńskim ci sami ludzi skopali modlących się na krakowskim przedmieściu w wyniku czego jeden zmarł ! To są właśnie ich metody ! Gdyby przejeli władzę admin za jakiś czas by miał nalot na redakcję z tytułu walki z mową nienawiści do islamu i za to że krytykował KOD ! To oczywiste przecież po to powstała w Polsce ta organizacja sorosowa mająca tropić niezależną prasę i karać za krytykę przymusowej islamizacji ! O tym opowiada doktor Krajski w tym filmie o szatańskich elitach !

Szatanski plan tajnych elit - Co się stanie z Polską ?

https://www.youtube.com/watch?v=9L1k4qfOGVo

Trzeba się bronić duchowo przed nimi bo jak wiecie oni stosują czary masońskie, to są poważne sprawy, więc powinni wszyscy wierzący stosować modlitwę różańcową i koronkę do Miłosierdzia Jezusa !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ciemnogród

Jest takie powiedzenie:

Jest takie powiedzenie:

"Idzie Grześ przez wieś worek piasku niesie.

W worku dziura się zrobiła sypie się za Grzesiem".

@ inzynierze magistrze  przy okazji pomódl się za Stanisława biskupa i jemu podobnych.  Dziś jego święto.

~edmund : "Polacy już w średniowieczu zorientowali się czym ten chrzest pachnie i o co w tym chrześcijaństwie chodzi. Bolesław Śmiały zwany Szczodrym jako najwybitniejszy władca Polski nie mógł pogodzić się z tym aby tolerować zdrajcę. Na biskupa Stanisława z Krakowa wydał słuszny i sprawiedliwy wyrok śmierć za zdradę ojczyzny.Za swoją odwagę król zapłacił utratą tronu i wygnaniem z kraju,takie wpływy w Europie ma kościół od niepamiętnych czasów, zresztą podobnie jest teraz kiedy premier rządu musi brać udział w uroczystościach ku czci zdrajcy narodu. To w normalnej głowie się nie mieści."

 

Portret użytkownika zeng.

Nie mylcie kościoła jako

Nie mylcie kościoła jako religii i instytucji. O to chodzi w NWO aby wszystkie religie nawzajem sie pozarły. Proszę pamiętać, że to ludzie tworzą problemy. Jestem katolikiem ale nie uznaje kretyńskiego papieża, biskupòw i kościelnej elity. Ale bez nich wiara dalej istnieje, mimo, że swoim zachowaniem kompromitują ją w oczach innych, proszę nie ulegać złudzeniu, to ludzie są bestiami l, nie religie.

Portret użytkownika Lila

Świat nie dzieli się na

Świat nie dzieli się na sympatyków USA i dobrych ludzi. Naród Brazyli jest zgnębiony i strawiony przez korupcję gdzie 10% populacji nie umie czytać ani pisać, a bogaci pedofile zbierają głodujące dzieci z ulicy i płacą im w narkotykach. Fakt, że na ulice wyszły u nich MILIONY ludzi a nie 10 tysięcy jak w Polsce o czymś świadczy. Poza tym oburzamy się, kiedy jakiś belg  z niemcem wpieprza nam się w politykę wewnętrzną, a tu proszę przykład hipokryzji kiedy dziennikarz-hobbysta z Polski nazywa miliony Brazylijczyków baranami za popieranie tej czy tamtej strony. Ich kraj to mają prawo go zniszczyć, jeśli okaże się że jako naród nie oprą się propagandzie szkodzącej mu to cóż - dostaną to na co zasługują. Z nami, Polakami jest tak samo. Jeśli sobie sami nie wywalczymy wolności to widać na nią nie zasługujemy.

Portret użytkownika U_P_Adlina

usmańskie ścierwa nie spoczną

usmańskie ścierwa nie spoczną, dopóki nie zawłaszczą wszystkiego i każdego!!!!.........Na szczęście ich wysiłki wyglądają tak, że co im się uda zagarnąć, to gdzie indziej coś już zagarniętego wysuwa się z ich drapieżnych pazurów!!!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika inzynier magister

John Moll masz 100% dzięki za

John Moll masz 100% dzięki za artykuł ! To jest oczywiste i to jest zemsta ze strony USA ! NWO to tajna i niebezpieczna organizacja lucyfera ! "Chrześcijańscy eksperci tych tematów ale i inni, stwierdzają że chcą doprowadzić wszystkich i wszystko do UFO asymilacji (banksterskiego wchłonięcia - NWO), albo/lub zniszczyć, a w to miejsce 'BUDOWAĆ' coś "nowego", wiemy że to nowe nie jest wcale nowe, to jest jakiegoś rodzaju powtórka przedpotopowej historii Noego. UFO elity chcą zbudować Vimany, pragną stworzyć istoty hybrydalne, technologię pozwalającą przenosić (ich) dusze do skonstruowanych specjalnych ciał (Ufolog Cliff Stone zauważa, że: "są relacje mówiące o obcych statkach, które porywają dusze"), tworów biologicznych GMO, bądz mieszanki techno-bio-transgenderycznej, czy androidów różnorakiej maści, tak by uniknąć doświadczenia śmierci "A śmierć weszła na świat przez zawiść diabła i doświadczają jej ci, którzy do niego należą." - Księga Mądrości 2:24 Do tego ma posłużyć im kontakt z istotami, które jawią się ludzkości jako "kosmici", i obojętne jest teraz czy są to faktycznie jakieś upadłe kosmiczne rasy, czy może Biblijne nasienie węża, skutek takiego KONTAKTU może być tylko jeden."

http://popotopie.blogspot.com/2015/07/geopolityka-ponadludzka-nowastara.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mały_Szu

Po co bredzisz takie

Po co bredzisz takie farmazony, nie lubisz Bolesława Chrobrego? Co on ci zrobił, że go ośmieszasz tymi bzdurami?

Weź se przyczep jakiś awatar z tym twoim ufoblablalogiem albo z talerzem kuchennym.

 

Strony

Skomentuj