Kolorowa Europa

Kategorie: 

barenakedislam.com

Każdy, kto uważnie śledzi wydarzenia w Europie, nie ma już chyba złudzeń, że to co się dzieje w Europie nie jest ani przypadkowe, ani spontaniczne. Zresztą dowody na to, że realizowany jest z „żelazną konsekwencją” przygotowany wcześniej plan nietrudno znaleźć. Odpowiednie informacje znajdują się nawet w Wikipedii, czy encyklopedii PWN.

 

 

Austriacki arystokrata i mason Richard Nikolaus von Coudenhove-Kalergi (1894-1972) zaprezentował w 1922 r. koncepcję połączenia wszystkich demokratycznych państw Europy kontynentalnej w międzynarodowe ugrupowanie o charakterze związku polityczno-gospodarczego. 

 

Proponował on utworzenie unii celnej i zawarcie sojuszu obronnego, a w dalszej perspektywie, zniesienie granic i stworzenie federacji europejskiej. Paneuropa, jak ją nazwał, miała objąć państwa „od Polski po Portugalię”. Tezy te opublikował w pracy „Paneuropa” w 1923 r. Pretekstem do stworzenia tej idei była I wojna światowa i rzekoma troska o to, by nigdy więcej nic takiego się nie wydarzyło. 

 

Z kolei w 1925 r., w swojej książce „Praktyczny Idealizm”, rozwinął nieco swoje swoje tezy i określił wygląd przyszłej rasy ludzkiej: 

"Człowiek przyszłości będzie krwi mieszanej […]. Przyszła rasa euroazjatycko-negroidalna, zbliżona do starożytnych Egipcjan, zastąpi wielość narodów wielością osobowości."

Warto także przytoczyć słowa byłego dyrektora WHO George'a Brocka Chisholma (1896-1971), który nakreślił pewne wytyczne i swoją wizję przyszłego świata: 

"Zadaniem każdego będzie praktykowanie ograniczania urodzin i działanie na rzecz zawierania małżeństw mieszanych, by powstała jedna rasa w ujednoliconym świecie podlegającym władzy centralnej".

Tymczasem w 1974 r. „New York Times” oddał całą stronę na reklamę „National committee For Frutherance of Jewish Education” adresowaną do młodzieży żydowskiej, gdzie małżeństwa międzyrasowe zostały jednoznacznie napiętnowane: 

„Małżeństwa mieszane są narodowym i osobistym samobójstwem. Najbardziej niezawodnym sposobem na zniszczenie narodu jest nakłonienie go do zawierania małżeństw poza jego religią […]; wówczas można być pewnym, że mężczyźni i kobiety utracą swoją tożsamość. Wartości i zasady, które wniosły tak ogromy wkład we współczesną kulturę i cywilizację znikną z powierzchni ziemi. Doświadczenie zgromadzone przez trzy tysiące lat, bogata spuścizna narodowa, słowem: wszystko, co jest istotnie wasze, zostanie bezecnie zaprzepaszczone. Jakiż to ból! Jaka katastrofa! Jakaż hańba!”.

I trudno się z tym nie zgodzić.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Akamai
Portret użytkownika Akamai

Komentarze

Portret użytkownika Kapitan Nemo

Prezydent Putin to wspaniały

Prezydent Putin to wspaniały prezydent normalny człowiek do tego bardzo religijny budujący kościoły w Rosji w przeciwieństwie do Francji gdzie burzy się 1000 letnie kościoły ! W Rosji zboczeńców seksualnych leczy się a w UE i USA zboczeńców seksualnych promuje się dlatego dziwię się że polski rząd cierpi na rusofobię !Gdyby nie Rosja światem już dawno rządziliby zboczeńcy bo chcą to wprowadzić do Polski stąd taki atak na Dudę ! Prezydent Duda powinien jak najszybciej zaprosić prezydenta Putina a nie układać się ze zboczeńcami z UE I USA !!!!!!
 

Portret użytkownika Polak obserwzrok

Absolutnie masz rację im

Absolutnie masz rację im szybciej to zrobi, tym lepiej. Putin to jest normalny Gość broniący swój kraj przed napływem obcej ideologii. Dzieki temu Rosja zachowuje czystość duchową narodu.

Portret użytkownika Zenek :)

O "ubogacaniu" żydowskimi

O "ubogacaniu" żydowskimi terrorystami Europy dwa linki....

Pierwszy o tym iż we Wrocławiu otworzono pierwszy punkt werbunkowy dla Volskjudów......

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/11/we-wroclawiu-mozna-zostac-parobkiem-imigranta-placi-fundacja-batorego-sorosa/

i drugi JAK WYGLĄDA UBOGACANIE EUROPY ŻYDOWSKIMI TERRORYSTAMI WIDZIANE Z ULICY"

https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/11/kolorowe-ludziki-isis-terroryzuja-europejczykow-kradziez-gwalt-i-rozboje-to-juz-codziennosc/

I jakby ktoś miał problem ze zrozumieniem DLA KOGO ci biedni arabowie kradną to tajemnica ta jest dostępna już w wielu hollywoodzkich filmach.... ONI KRADNĄ DLA PASERÓW.... a PASERKĄ ZAJMUJĄ SIĘ WASZE "DOBRE" ŻYDKI..... mające takim sposobem dobra jakich pożądają niewielkim kosztem zdobyte....

Na tym polega "GLOBALIZACJA", TEN KTO MA KASĘ NIE MUSI JUŻ DALEJ KRAŚĆ CZY MORDOWAĆ SAMODZIELNIE.... MA OD TEGO "NAJEMNIKÓW" JAKICH WCZEŚNIEJ DO TEGO ZMUSIŁ EKONOMICZNYM CZY POLITYCZNYM.... WYZYSKIEM..... I DLATEGO ŻYDKI Z TAKIM WIELKIM ZAPAŁEM DOLEWAJĄ JESZCZE WIĘCEJ "SYRYJSKIEJ BENZYNY" DO EUROPEJSKIEGO HOLOKAUSTU BIAŁEJ RASY..... BO JUŻ SOBIE POROZDZIELALI POMIĘDZY SIEBIE WASZE MAJĄTECZKI, DZIECI...... I TERAZ CZEKAJĄ AŻ CI "SYRYJSCY UCHODŹCY" PRZYPROWADZĄ IM TE "DOBRA/ŁUPY" DO ICH "PASERSKICH KANTORKÓW" BY MOGLI CZERPAĆ ZYSKI Z TEGO CO SAMI "NIE POSIALI".......

Jeśli nadal tego nie łapiecie popatrzcie sobie w "skład etniczny" zatroskanych "demokracją w polin" działaczy (czytaj WICHRZYCIELI) z KODU... SAME ŻYDKI Z NKWDowsko-gestapowskim rodowodem..... (na wolnej-polsce macie ich dossier na tacy i to o co NAPRAWDĘ GARDŁUJĄ próbując doprowadzić do rzezi Polaków na polskich ulicach)... ONI SIĘ JUŻ NIE MOGĄ DOCZEKAĆ NA AKTY WŁASNOŚCI "WASZYCH KAMIENIC".... I WAS JAKO ICH SŁUŻĄCYCH..... O to jest ten ich pisk w polin..... O "demokratyczne" PRAWO KALEGO..... O judeopolonię na waszych grobach.....

Portret użytkownika Zenek :)

"Świat zwariował ? Podczas

"Świat zwariował ?

Podczas przekraczania granicy Korei Północnej nielegalnie, dostaniesz 12 lat ciężkiej pracy.

Nielegalne przekroczenie granicy irańskiej, skończysz na czas nieokreślony w więzieniu.

Jeśli przekroczysz granicę afgańską nielegalnie, zostaniesz zastrzelony.

Jeśli przekroczysz granice Arabii Saudyjskiej nielegalnie, zostaniesz uwięziony na kilka lat.

Jeśli nielegalnie przekroczysz granice z Chinami, to prawdopodobnie nikt o tobie nigdy nie usłyszy;

Jeśli przekroczysz wenezuelską granicę nielegalnie, zostaniesz uznany za szpiega i twój los będzie pod znakiem zapytania.

Jeśli przekroczysz granicę kubańską nielegalnie, też skończysz w więzieniu.

Kiedy zawitasz nielegalnie do Niemiec, Austrii i Szwecji, otrzymasz
-> Kartę Ubezpieczenia Społecznego
-> Telefon komórkowy bez abonamentu
-> zapłacą ci czynsz
-> Masz darmowa opiekę zdrowotną
-> Pieniądze bez potrzeby udowodniania, w jakim celu
-> Darmowe kursy językowe
-> Darmowe bilety na autobus, lub transport kolejowy
-> Zasiłki na dzieci
-> Bezpłatne poradnie prawne w celu obrony przed wydaleniem z kraju
-> Żadne obowiązki, nawet więcej praw niż mają tubylcy"
(onet)

Portret użytkownika POLON

              Alarm do Uni

              Alarm do Uni Europejskiej !
 
 
Tak patrze na to wszystko co sie dzieje w Europie a zwlaszcza w w Naszej Uni Europejskiej i az jestem zdziwiony ze jeszcze nikt nie wspomnial o tym ze natychmiast trzeba wezwac kraje UE do debaty na temat dlaczego Niemcy sprowadzili syryjczykow , co za tym sie kryje. Dlaczego trwa zmowa mediow aby zachowania syryjczykow ukrywac , wybielac !  CO TO JEST .JAKI JEST TEGO CEL !  KTO ZA TYM STOI . 
Mysle ze kraje UE powinny wprowadzic na forum glosowanie nad usunieciem z UE niemiec. Co by bylo gdyby to Polska sprowadzila tych islamistow do Europy ? WYRZUCIC NIEMCY Z UNI EUROPEJSKIEJ I ZWIEKSZYC NADZOR NAD NIMI AMERYKANOW.                                                  
 

Portret użytkownika coligamenoVerati

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=vFmKYEqSLtU - zachęcam do obejrzenia całego filmu (w wersji pełnometrażowej) i podsumowania go notką poniżej.
 
Widzisz przemowę. Odbierasz ją na swój sposób. Ile razy mówiłeś komuś nieznajomemu coś co chcesz żeby rozumiał? Kiedy możesz powiedzieć, że rozumie to tak samo? Z jakich powodów tak robisz? Ile razy mówiłeś to setkom osób właśnie w ten sam sposób chcąc? Ile razy swojej babie czy chłopu? Jak idzie? Żyjemy w systemie binarnym [0100010100110010...] gdzie 1 jest świadomością, że coś przynosi korzyści a zero ominiętą możliwością. Zastanawiając się nad każdym zerem merytorycznie trudno poskładać ten ciąg liczb z wychodzącym Ci sposobem na przetrwanie w swoim kosmosie, który także nim jest... Zerojedynkowy ciąg liczb to także druga osoba. Łączą nas tylko i wyłącznie miejsca podobnych jedynek i zauważonych zer. Nie oznacza to jednak, że osoba o mniej zbliżonych parametrach nie trzyma swojego ciągu dając nam okazję do dopisów i pokreśleń. Gdybyśmy nie mieli własnego długopisu dopiero byłby burdel. Jak się nim posługiwać pokaże kartka kiedy oprócz niej mamy jeszcze wzrok (oko) żeby na nią spojrzeć. Kartką z takim bazgrołem umieramy i żyjemy w pamięci ludzi po nas. Jezus pisał pórem Mystery Masterpiece. [  https://www.youtube.com/watch?v=g6b8qpOHsWg ] Wszyscy staramy się więc trzymać swoje zera i jedynki na odwołanych do przestrzeni w której się ciągną pozycjach czyt. w swoim umyśle. Napiętnowanie Harryego Pottera przez zapewne zagorzałych czytelników jego książki (patrz film) wieje zabobonem. Przemawiając do tak wielkiej rzeszy ludzi jaką mają u siebie najskuteczniejsi dość nawet merytoryczni mówcy zastanawiałem się czy poprzez wyciąganie dzieci na środek ze swoimi kazaniami będąc w nieproporcjonalnej mniejszości rzeczywiście tworzą coś w rodzaju rozmowy. Jak uciec od zaboboniarstwa 01ek które nie poznały jeszcze mechanizmu zakreślania kułeczkiem, który także muszą im przekazać nauczyciele? Po mojej lewej stronie leży właśnie gazeta, w której widnieje artykuł "Miłuje bliźniego swego". Można znaleźć w nim opis badania o nazwie "Negatywny związek między religijnością a dziecięcym altruizmem na całym świecie". "Dzieci z domów religijnych częściej wyrażają opinię na temat zachowania innych osób". Tu największym problemem od zawsze była stylistyka - czy to sposobu badania czy tego wyrażania... Kwestia zaufania. Z drugiej strony jak inaczej zrobić coś podobnego nie do końca wiadomo. W kosmosie bowiem jest pierdylion planet i taki nieogar, że o Matko Bosko (tym razem nadaremnie?). C**j tam. Życzę tłumowi ogarnięcia bo dobry zamysł (gdzie "dobry" zawsze jest nieme) ma dwa ostrza. Jednym jesteś Ty zawsze gdzieś między mniejszym złem. "Grupa dzieci muzułmańskich znacznie surowiej oceniała wyrządzaną drugiemu człowiekowi krzywdę"? Zamierzenia i motywy na szczerą prawdę. Ile dam? Nie wiem. Podsumowując: Grupa religijna stała się w stanach zjednoczonych ogromnym elektoratem ludzi, którzy zaskarbili sobie jej zaufanie na podstawie zapewne kontaktów z liderami działalności. ... ... ... To jest dopiero napierdzielanka obosiecznym

Jutro zmienię wszystko

Strony

Skomentuj