Kolonizacja obcych planet doprowadzi do wojen międzyplanetarnych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Kolonizacja Czerwonej Planety, prowadzona obecnie przez projekt Mars One, opisywana jest jako wielki krok dla ludzkości i nauki. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego iż może to doprowadzić do wojen na jeszcze większą skalę niż w dzisiejszych czasach.

 

Jak obecnie wiadomo, Chińczycy planują do 2050 roku założyć bazę rakietową na Księżycu. Da to ewentualną możliwość zaatakowania wroga na powierzchni Księżyca bądź dokonania precyzyjnego ataku na Ziemię. Gdy budowa tej bazy zakończy się, już wtedy będziemy mogli mówić o prawdopodobieństwie wybuchu tzw. pierwszej wojny okołoziemskiej, jeśli można to tak nazwać.

 

Chińczycy jednak nie ukrywają swoich przyszłych planów, czego prawdopodobnie nie można powiedzieć o Stanach Zjednoczonych. Skolonizowanie Marsa jest oficjalnie niczym więcej jak wielkim wyzwaniem dla ludzkości a możliwość istnienia tajnych planów budowy baz na tej planecie pozostaje na poziomie domysłów. Jeśli o czymś się nie mówi oficjalnie to nie oznacza to przecież, że takie zamiary nie istnieją.

 

Wystarczy zobaczyć co się dzisiaj dzieje na naszej planecie i nietrudno dojść do wniosku, że świat stanął w obliczu kolejnego wyścigu zbrojeń. Ewentualna wojna największych mocarstw tego świata jest tak naprawdę kwestią czasu. Jak powiada pewne przysłowie: "Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny". W międzyczasie nikomu nie przeszkadza rozwijanie technologii wojennych oraz przyszła militaryzacja przestrzeni kosmicznej. Dziś wojny prowadzone są tu na Ziemi, ale jeśli dożyjemy tych czasów to może rzeczywiście dojść do wojen międzyplanetarnych, czy też gwiezdnych wojen.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ULtra

Admin,ok...moze trochę

Admin,ok...moze trochę przesadzam,lecz czasem mnie ,,ponosi,,jak czytam pewne komentarze..zapewne kojarzysz o kogo sie rozchodzi..w każdym razie nie ublizam i nie używam inwektyw,,moze czasem trochę złośliwe są me komenty,ale to nie groźne...mam necie inne poglądy,ale to chyba dobrze wpływać powinno na merytoryke dyskusji...pozdr.

Portret użytkownika BESTIA

Sam jestem modem na pewnym

Sam jestem modem na pewnym bokserskim forum i wiem że jedynie posty bardzo wulgarne i obraźliwe można usównać.To co dzieje się tutaj to jakiś obłęd, nigdy nie powinno usuwać się postów takich jak piszę PW bo całośc nie jest czytelna i można sobię dupę podetrzeć takimi komentarzami wybiórczo zostawionymi.

Portret użytkownika POUL WALKER

Admin usowa wazne wiadomosci

Admin usowa wazne wiadomosci a jego agenci koszer i ultra z tematu robia cyrk ,wlasnie to tak dziala ,wiadomosc usunieta a ich glupoty publikowane.super.tak wlasnie,najlepsze jest to ze artykol wojen kosmicznych i kolonizacji ziemi przez obcych pojawil sie tutaj dopiero gdy zobaczyli ze jest zainteresowanie tematem w temacie niezwiazanym z kolonizacja i wojnami .hehepatrzec jak pojawi sie artkól o owsiakui i jego wałkach.tu sie kłuca w tv z arułkowiczem a potem widuja ich ludzie na miescie jak razem obiad jedza.

Strony

Skomentuj