Kolejny szalony pomysł Niemców - proponują budowę na terenie Europy specjalnych miast dla imigrantów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Analitycy z niemieckiej organizacji pozarządowej European Democracy Lab, proponują nowy kuriozalny pomysł rozwiązania problemu napływających do Europy tak zwanych "uchodźców". Remedium ma być wydzielenie na terytorium krajów członkowskich specjalnych stref, w których osiedlaliby się oni tworząc osady, a potem miasta, które według EDL staną się okazją do odtworzenia ojczyzn, z których wyjechali.

 

Wydzielenie enklaw dla islamistów to kolejny poroniony pomysł europejskich lewaków. Zresztą taka tendencja i tak występuje, tylko islamiści po prostu przejmują kolejne dzielnice europejskich miast. Nie wiadomo co miałoby skłonić ich do porzucenia tej ekspansji, aby budować coś od podstaw.

 

Analitycy European Democracy Lab twierdzą, że Unia Europejska źle przeznacza pieniądze na imigrantów. Ich zdaniem zamiast kursów językowych i integracyjnych powinno się przyznać im ziemię pod zabudowę, co ma spowodować, że imigranci staną się samowystarczalni i nie będą potrzebowali pomocy Unii. EDL postuluje powstanie nowych miast takich jak Nowe Aleppo czy Nowy Damaszek, w których ma dojść do naturalnej asymilacji w kolejnych pokoleniach.

Europejska lewica konsekwentnie udowadnia nam, że jest całkowicie oderwana od rzeczywistości. Wywołany przez nieodpowiedzialnych polityków kryzys migracyjny jawi im się jako coś w rodzaju imigracji zarobkowej. Problem w tym, że te hordy młodych muzułmanów przybywają po pieniądze, a nie po pracę. Jak zatem mieliby budować własne miasta w Europie? Chyba, że zbudują je za nich niewierni, a potem władze opodatkują nas jeszcze bardziej, aby płacić islamskiej rasie panów dżizję, czyli podatek od niewiernych, jak powszechnie odbierany jest oferowany im w Europie socjal.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika bb26

Niech wroca do swoich krajow

Niech wroca do swoich krajow i tam walcza o wlasne ojczyzny, a wtedy beda mogli sobie budowac i robic co sobie chca. Co jeszcze mamy im oddac?? Najpierw kupa kasy z naszych kieszeni, teraz dac im ziemie, a za chwile moze posylac w darze kobiety i dziewczynki co by im jajec nie porozrywalo ?? To jest Absurd to sie w glowie nie miesci. Jestesmy juz zdeptani, nikt nie liczy sie z naszym zdaniem. Przyjdzie czas ze bedzie trzeba zawalczyc o swoj los. Osobiscie ciagle nie rozumie toku myslenia lewakow, o ile to mozna nazwac mysleniem.  Za niedlugo Europa zacznie sie cofac w rozwoju, i upadnie na kolana i zdechnie w meczarniach pod butem wlasnych "gosci"

Portret użytkownika ludwik

Nie wiem czy tym Niemcom się

Nie wiem czy tym Niemcom się całkiem po ...liło w tych pustych głowach te miasteczka są już w Niemczech a nazwywają sie rawenzbik dachau i inne tego typy przybytki i są znani z takich pomysłów nie wiem o czym ci ludzie myśla proponując takie rzeczy albo już dostali całkiem na łeb albo jest to jakaś zbiorowa paranoja czytając wypowiedzi niektórych co sie tutaj wypowiadają na temat odpalenia oświęcimia to jak widać nie wiedzą co mówią nie przystoi to chrześcianowi mówić takich rzecdzy im można co najwyżej nakopać do du ...py i pogonioć z powrotem ską przyszli lub w szczególnych przypakach poprostu ochrzcić i polać na wszelki wypadek świńską krwią bo dla nic równa to sie z przejściem na naszą wiare i sprawa załatwiona, natomiast tą Merkel należy czym prędzej wysłać do wariatkowa bo jak widać jej już całkiem odbiło na mózg i wątpie czy ci psychiatrzy są w stanie ją wyleczyć z tego obłedu.

Portret użytkownika wielebny

No właśnie, brać ich do

No właśnie, brać ich do Oświęcimia, napalimy w piecu a piec podłączymy pod system grzewczy MPEC i zaoszczędzimy na gazie od Ruskich. Dostaniemy też dofinansowanie z Unii za przygarnięcie uchodźcy. Jestem za!!!!  Oświęcimiem!

Strony

Skomentuj