Kolejny izraelski atak lotniczy na Syrię!

Kategorie: 

Źródło:IDF

W nocy, kilka godzin temu, izraelski dron bojowy wystrzelił  dwie rakiety w kierunku cywilnego lotniska w stolicy Syrii Damaszku.  Rakiety uderzyły w cel i spowodowały eksplozję słyszalną w całym Damaszku, donosi syryjska agencja informacyjna AMN.

Ze zródeł zbliżonych do syryjskiej armii wiadomo, że atak nie wyrządził wielkich szkód na lotnisku. W wyniku ataku nikt nie zginął i nie odniósł obrażeń.

 

AMN informuje także, że syryjska obrona przeciwlotnicza zestrzeliła intruza krótko po ataku na lotnisko. Zestrzelenie miało mieć miejsce w okolicach miejscowości Beit Jinn.  Do tej pory nie zostały jednak ujawnione zdjęcia zestrzelonego drona, dlatego  weryfikacja syryjskiego sukcesu jest niemożliwa.

 

Izrael i Syria pozostają formalnie w stanie wojny. W przeszłości jednak izraelskie wtargnięcia w przestrzeń powietrzną Syrii stanowiły rzadkość, obecnie stały się już normą. Izrael usprawiedliwia się twierdząc, że bombarduje składy broni i infrastrukturę należącą do libańskiego Hezbollahu.  

 

Na początku września Izrael zbombardował wojskowe instalacje w prowincji Hama, które rzekomo miały należeć do Iranu i służyć do produkcji broni chemicznej.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: leszekczarny
Portret użytkownika leszekczarny

Komentarze

Portret użytkownika rogol

Izrael sam sobie zaklada

Izrael sam sobie zaklada petle na szyje.Tylko szkoda ludzi ale nie da sie tego oddzielic.Beda musieli ginac wszystcy.

Czy w Izraelu nie ma juz normalnych ludzi tylko ciemna masa prowadzona na sznurku przez nienormalnych a wrecz glupich politykow?

Byl taki madry jeden ale go zastrzelili.

Portret użytkownika amateur124

można ich nienawidzić, ale

można ich nienawidzić, ale głupi nie są. oni tam nie zostaną do końca świata, prędzej przeniosą się na tereny Polski i Ukrainy, tylko trzeba najpierw wyludnić... do normalnych nieświadomych żydów prawie nic nie mam, ale chabad lubavitch to pasudny pasożyd świata.

Portret użytkownika Zenek ;)

Polecam uwadze bo to

Polecam uwadze bo to wiadomości POWIĄZANE..... bo to JEDNA BANDA ssmanów nazisty ABLA.... żyda jaki napadł na RAJ i go zniszczył z ZAWIŚCI iż nie jest jego

"Zwracam uwagę jak Chiny Polsce tyłek ratują, przyszły Jedwabny Szlak 2, Międzymorze przynosi nam już teraz pośrednie skutki:

1.Chiny zmniejszają wydobycie Wolframu-atak na przemysł samochodowy w Niemczech i atak na Brytanię -super uderzenie, zaboli uwierzcie

2.Pułkownicy Białoruscy wprost mówili, Zapad 2017 był po to tylko, że Putin, czekał aż Trampek uderzy w Korę PLN, i będą mogli uderzyć na Polskę i kraje bałtyckie, zająć przesmyk Suwalski i mieć 3bln dolarów w Tytanie, a tu bum

Chin powstrzymują Trampka tym
https://independenttrader.pl/chiny-brutalnie-odpowiadaja-na-amerykanskie-sankcje.html "

(znalezione z necie)

Portret użytkownika BigStan

Śmierdzący pomiot z pod

Śmierdzący pomiot z pod wiadomej gwiazdy uważa się się za głównego rozdającego karty w tamtym regionie, jednak gdyby nie kasa jaka płynie z USA icki już dawno temu byłyby wdeptane w lokalny piasek.

Nie dość tego te bękarty mają broń atomową i wielcy tego świata milczą, a gdy inne państwa wchodzą do "Klubu Atomowego" kundel icków ( USA ) ujada niczym wilk.

Gdy przypatrzymy się polityce i powiązaniom polityczno ekonomicznym to wyeliminowanie parchów i wpierających ich jankesów ustabilizowałoby sytuację polityczną w tamtym regionie.

Portret użytkownika xar

Całkowicie się z Panem/nią

Całkowicie się z Panem/nią zgadzam. Bandycki, ludobójczy (na narodzie Palestyńskim, ale i Polakach w dawnej i niedawnej przeszłości) sjonistyczny żydowski parch pod parasolem usranców czuje się bezkarny.  Może wreszcie ludy tamtejsze -arabskie, tureckie i im pokrewne zrozumieją,że ich byt zależy od zniszczenia talmudystów. 

Skomentuj