Kolejny islamski atak terrorystyczny w USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Radykalni islamiści na całym świecie chwytają za broń i zaczynają atakować przedstawicieli innych wyznań. Wczoraj zamachu dokonano nie tylko w Hurghadzie w Egipcie, ale również w Filadelfii w Stanach Zjednoczonych gdzie islamista oddał aż 13 strzałów w kierunku policjanta w oznakowanym radiowozie.

 

Za oceanem takie zachowanie bywa nazywane - suicide by cop- ale napastnik jakoś uszedł z życiem. Przebieg zdarzeń był dramatyczny. Do siedzącego w samochodzie policjanta podszedł mężczyzna w charakterystycznej islamskiej białej sukmanie i zaczął do niego strzelać krzycząc Allahu Akbar.

 

Aż trudno uwierzyć, że 33 letni policjant został trafiony tylko 3 razy i to w ramię, a na dodatek zdołał jeszcze postrzelić napastnika, który został chwilę potem zatrzymany. Islamista na przesłuchaniu stwierdzi, że jest wojownikiem Państwa Islamskiego i działa w imieniu Islamu.

Zamachu dokonano za pomocą skradzionej w 2013 roku z policyjnego magazynu broni, co jest kuriozum samym w sobie. Ośmiesza to też próby Baracka Obamy, pozbawienia Amerykanów prawa do posiadania broni. Po prostu terroryści zawsze ją zdobędą a rozbrojeni obywatele będą dla nich tylko łatwiejszym celem ataków.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro