Kolejny islamski atak terrorystyczny w Hiszpanii - zastrzelono napastników z "pasami szahida"

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Hiszpanie jeszcze nie zdążyli ochłonąć po krwawym zamachu na ulicy Rambla w Barcelonie, gdzie zginęło 13 osób, a już doszło do kolejnego skoordynowanego ataku islamistów, tym razem w oddalonej o 120 km Cambrils.

 

Zamach ten był bliźniaczo podobny do poprzednich, czyli również wykorzystano furgonetkę, która miała wjechać w tłum. Jednak samochód wywrócił się na bok. Wtedy zaczęli z niego wychodzić obwieszeni ładunkami wybuchowymi dżihadyści, którzy na szczęście zostali zastrzeleni przez interweniujących policjantów. 

Zabito czterech lub pięciu islamistów, którzy byli wyposażeni w tak zwane pasy szahida. Zapewne po staranowaniu ludzi mieli się rozbiec i wysadzić w restauracjach lub innych zatłoczonych miejscach. Policja poinformowała, że teraz sytuacja w Cambrils jest już opanowana, ale zaleca się mieszkańcom pozostawanie w domach.

Hiszpania po 13 latach od zamachów w Madrycie, stała się znowu frontem wojny zachodu z wojującym islamem. We wczorajszych zamachach zginęło 13 niewinnych osób a ponad 100 zostało rannych. W sumie poszkodowani zostali obywatele 18 państw. Do obu zamachów przyznało się tak zwane Państwo Islamskie. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

W krajach "wstrząsanych"

W krajach "wstrząsanych" zamachami jest przyzwolenie społeczeństwa na odebranie mu części wolności obywatelskich w zamiast za bezpieczeństwo.

We Francji takie stanowisko wyraziło 84 % badanych.

Problem - reakcja - rozwiązanie

Jakie to czytelne, jeśli już wie się o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

A jak ktoś zacznie na nich

A jak ktoś zacznie na nich psioczyć to zostanie wyzwany przez tzw. lewactwo "islamofobem". Swoją drogą lewacy maja dziwny zwyczaj oskarżania o "fobię" ludzi, którzy gardzą, bądź krytykują jakąś grupę społeczną - islamofobia, homofobia, rusofobia itd. 

Portret użytkownika ACHILES

A WYSTARCZY WPROWADZIĆ, TO O

A WYSTARCZY WPROWADZIĆ, TO O CZYM OD DAWNA TU PISZĘ, czyli :

WYDAĆ NOWE PRAWO W EUROPIE, czyli :

WYDALANIE WSZYSTKIEJ RODZINY Z EUROPY, PO DZIADÓW ZE STRONY OJCA I MATKI, jeśli ich dziecko, lub wnuk się " ROZWALI " zabijając przy tym BOGU DUCH WINNYCH I NIEWINNYCH LUDZI W EUROPEJSKICH MIASTACH. 

po wprowadzeniu takiego prawa, redukcja zamachów spadnie, DO 10% w stosunku, do tego, CO OBECNIE MAMY .

Portret użytkownika John Moll

Ta policja to jednak debile.

Ta policja to jednak debile. Po jaką cholerę oni do nich strzelali??? Przecież wystarczyło "przytulić terrorystę"! Od razu poczuliby się lepiej! Jeszcze do tego dać im kasę od podatników i mieszkanie. Przecież oni są tylko w stanie depresyjnym, bo czują się odizolowani od społeczeństwa! Biedne Ahmedy i Abdullahy, Hiszpanie z krwi i kości! Gdzie jest Merkel, Schulz? Kazia Szczuka? PO i KODowcy? Bierze ich do siebie do domów!

Portret użytkownika Akamai

A wszystko po to, żeby mieć

A wszystko po to, żeby mieć pretekst do zwiększenia inwigilacji i dalszego wzmacniania pozycji policji i innych służb w naszym codziennym życiu.

Projekt Altiero Spinellego opisany w manifeście z Ventotene z 1941 r. realizowany jest na naszych oczach. 

Oto najważniejszy cytat z niego:

„Chodzi o stworzenie państwa federalnego, które stoi na własnych nogach i dysponuje europejską armią zamiast armiami narodowymi. Trzeba ostatecznie skończyć z gospodarczą samowystarczalnością, która stanowi kręgosłup totalitarnych reżimów. Potrzeba wystarczającej ilości organów i środków, żeby w poszczególnych państwach związkowych wprowadzić zarządzenia wydane w celu utrzymania porządku ogólnego.”

Imię i nazwisko Altiero Spinellego umieszczono nad głównym wejściem do siedziby UE. Do Grupy Spinelli należy Guy Verhofstadt, a także Róża Thun i Danuta Hübner. Gorącym orędownikiem i propagatorem tego projektu jest Jerzy Buzek.

Ci ludzie i ich działania, a nie zamachy terrorystyczne, są dla nas prawdziwym zagrożeniem.

O tym należy pisać i z tym należy walczyć. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika inzynier magister

to są kolejne ataki, i

to są kolejne ataki, i kolejne, i znowu kolejne... tak będzie do czasu aż wprowadzą godziny policyjne, nadzory nad społeczeństwem, inwigilację totalną, i wreszccie czipowanie wszystkich w ramach obrony przed teroryzmem !!! wszyscy zostaną zaczipowani, opór jest daremny !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj