Kolejny atak w Europie, islamista z Maroka zaatakował za "zbyt skąpe ubranie"

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Już praktycznie każdy dzień przynosi kolejne smutne informacje o skutkach multikulturowego eksperymentu, który realizuje europejskie lewactwo. Dzisiaj nożownik z Maroka zaatakował kobietę z jej trzema nieletnimi córkami. Pretekstem okazało się "zbyt skąpe" zdaniem napastnika, ubranie.

 

Zaatakowano 46 letnią matkę i jej 14 letnią, 12 letnią i 8 letnią córkę. Najciężej ranna jest najmłodsza z sióstr. Nóż przebił jej płuco i dziewczynka jest w stanie ciężkim. Najbliższe godziny będą kluczowe dla jej stanu zdrowia.

 

Oczywiście standardowo media robią wszystko aby nie nazywać tego brutalnego ataku "islamskim". Prokurator z Montpellier zasugerował bezczelnie, że "motywy nie są jednoznaczne". W podobny sposób wypowiadano się o wczorajszym napastniku z siekierą, który krzycząc Allahu Akbar siekał na lewo i prawo niewiernych w pociągu w Bawarii. Wtedy też okazało się to niewystarczające, aby wiązać zamach z islamem.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika kamikadze

uciekać we własnym kraju ? o

uciekać we własnym kraju ? o nieeee pora się za nich zabrać i pokazac gdzie ich miejsce. Nie są u siebie i albo sie dostosuja albo wypie......ć i może pora by rządy naszych krajów przestały ich bronić, zmieniac cos pod nich. pora zacząc bronić nas.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika android

Jak to jest? Tylu katolików w

Jak to jest? Tylu katolików w tym kraju a tylu po pijaku jeździ i nikt nie mówi, że to atak terrorystów katolickich pomimo tego, że kierowca ma na pulpicie św. andrzeja na lusterku wisi różaniec a na bagażniku rybka??? Bo zostaliście ludzie do tego przyzwyczajeni i wytresowani, żeby tego nie ruszać! I innych rzeczy też wam nie wolno ruszać... wara od molestowania małoletnich przez księży! a tu takie zdjęcie ahhahaha... się uśmiałem...

Strony

Skomentuj