Kolejny atak akustyczny na Kubie. Pracownicy ambasady zostali przetransportowani do USA

Kategorie: 

Źródło: Wikimedia Commons, CC BY 3.0/Stevenbedrick, ABC news

Rzeczniczka Departamentu Stanu USA, Heather Nauert, potwierdziła, że kolejni pracownicy ambasady w Hawanie doświadczyli ataku dźwiękowego. Kolejni pracownicy skarżyli się pod koniec maja na objawy spowodowane najprawdopodobniej przez atak akustyczny.

Pierwszy incydent, dotyczący 26 amerykańskich pracowników na Kubie, został wykryty w 2017 roku. Domniemany atak akustyczny został również przeprowadzony na pracowników ambasady w Chinach. Kolejny przypadek został potwierdzony przez lekarzy w pod koniec czerwca. Pracownicy zgłosili niepokojące objawy pod koniec maja i zostali przetransportowani do kraju na początku czerwca.

Kuba zaprzecza jakiemukolwiek udziałowi w tych incydentach. Administracja Donalda Trumpa uważa jednak, że niewielki kraj jest odpowiedzialny za ataki i żąda wykrycia sprawcy ataku akustycznego. Stany Zjednoczone wycofały większość personelu z ambasady w Hawanie, co doprowadziło do anulowania wiz dla Kubańczyków oraz wydalenia kubańskich dyplomatów przebywających w Waszyngtonie.

 

Zespół lekarzy z Perelman School of Medicine z Uniwersytetu w Pensylwanii zbadał w ubiegłym roku 21 pracowników ambasady w Hawanie. Odkryto, że posiadają oni m. in. łagodne uszkodzenia mózgu, w tym utraty pamięci oraz słuchu, bóle głowy oraz zaburzenia równowagi.

 

Oddzielny zespół naukowców z Uniwersytetu Michigan opublikował w marcu raport, który wskazuje na to, że w ambasadzie umieszczono prawdopodobnie dwa podsłuchy lub inne urządzenia umieszczone bardzo blisko siebie. Urządzenia te generują fale ultradźwiękowe, które nakładając się na siebie, powodują uszkodzenia mózgu.

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Niedawno w ramach grantu

Niedawno w ramach grantu dotyczącego TWORZENIA INTERNETU Z LUDZI przez portale przewalił się news jak to fajnie będzie za niedługo bo SMARTFONY BĘDĄ UMIAŁY UŻYWAĆ KOŚCI JAKO ANTEN

Oczywiście ajhom i ojhom przy tym końca nie było jaka to WSPANIAŁA TECHNOLOGIA większego "zasięg" w ręce gojów spłynie....

Ale mało kto raczył zauważyć iż KOŚCI to SZPIK a ten jest REZERWUAREM tzw KOMÓREK ZEROWYCH czyli tych z jakich się mogą stworzyć WSZELKIE INNE....

wdrażana wraz z Netem 5G technologia kościanych smartfonów ma je zwyczajnie w ludziach WYMIKROFALOWAĆ..... a co powoduje u ludzi brak szpiku kostnego można pooglądać w szpitalu na przykład na onkologii.....

tam dużo jest takich.....

techno-dodatnich

Portret użytkownika alojzy

"Administracja Donalda Trumpa

"Administracja Donalda Trumpa uważa jednak, że niewielki kraj jest odpowiedzialny za ataki i żąda wykrycia sprawcy ataku akustycznego."

Mowa o Kubie na której cia ponad 20 razy próbowało zabić Fidela w najróżniejszych zamachach? O tej w której ussa kilka razy próbowało obalić zbrojnie rząd przekupując ludzi i najemników aby zaatakowali Kubę?
Niech się cieszą, że ussmańskie bydło nie dostało batów na gołą dupę. Co najwyżej mogą poprosić, a nie żądać, żydowskie pachoły.

Skomentuj