Kolejne zawalone budynki w Turcji, trzęsienie ziemi 5.7

Kategorie: 

http://geofon.gfz-potsdam.de/db/event.php?id=gfz2011vzni

Prowincja Van w Turcji ponownie się trzęsie. Wschodnia Turcja znowu zmaga się ze zjawiskami sejsmicznymi. W wyniku trzęsienia ziemi, do jakiego doszło tam niedawno zniszczonych zostało kilkanaście budynków w tym dwa hotele.

 

Kilkanaście dni temu doszło w tamtej okolicy do poważnego i bardzo silnego trzęsienia ziemi w wyniku, którego śmierć poniosło, co najmniej 600 osób.

Turecka telewizja pokazuje wciąż dwa zawalone budynki i przeszukujących gruzy ratowników. Na ulicach widać było wiele karetek i ludzi biegających w panice.

 

Niestety jest całkiem prawdopodobne, że pod gruzami jednego z zawalonych hoteli znajduje się wiele osób w tym ratowników i dziennikarzy. Według wstępnych wyników siła wstrząsu, który narobił tyle kłopotu to jedynie 5.7 w skali Richtera.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Lem Jaskiniowy

wstrząs "na południe od

wstrząs "na południe od Polski" mamy więc za sobą.
Oczy na środkowe lub południowo-zachodnie Chiny oraz chyba Maderę (tuż powyżej Kanarów) w tygodniu.
Czyżby też coś na Arktyce? (ale pewnie bez echa, chyba że duzy lodowiec pójdzie w morze).
Jak na razie nie wylał tez żaden zbiornik; a tak pasowałoby do Zalewu Ataturka. Hym? pewnie chwilowo odpręża.
 
 
 

Portret użytkownika gwizdnywendrowca

Witam wszystkich w duchu

Witam wszystkich w duchu miłości i błogosławię wasze jestestwo w was oraz ducha przemiany wewnętrznej, który dokonuje ją w istotach ludzkich.Wiem, że to, co zaproponuję znowu nie spodoba się, co niektórym, no cóż widocznie przemiana w nich wolniej się odbywa lub wcale, bo tak też jest w tej chwili na naszej planecie.W związku, że bracia w Turcji ponownie cierpią proszę o energię wsparcia na dzisiaj o 22.00 Aż do niedzieli włącznie. Tylko błagam bez tych plusów proszę, bo znów zaczną się osądy i domniemania a nie oto mi chodziło i chodzi. Wystarczy wasza obecność o 22.00 Będę po sile przepływu energii    wiedzieć czy się dołączacie.Dziękuję i na samą myśl, że się przyłączycie raduje się me serce i promienieje miłością w waszym kierunku.A nagrodą dla was za wielkie serce niech będzie wsparcie me energetyczne w procesie dokonywania się w was nie uniknionej transformacji wewnętrznej.

Rozpoznaj znaki, jakie pozostawiłeś sobie schodząc na ziemię, a zrozumiesz swój sens istnienia i egzystencję na ziemi, oraz ujrzysz i zrozumiesz zamysł Boży

Portret użytkownika Skoti

Na SOHO jak zwylke przerwa w

Na SOHO jak zwylke przerwa w dostawie zdjęć ale widać początek wybuchu przed południem. Natomiast teraz ostatnie zdjęcia z LASCO C3 21:4... pokazują wyraźnie  ślady po wybuchu prosto w naszą stronę weźcie tylko filmik z ostatnich 10 zdjęć .

Skomentuj