Kolejne zapadlisko na Florydzie zaskakuje ogromnymi rozmiarami

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W amerykańskim mieście Madison pod Tallahassee na Florydzie doszło do powstania ogromnego zapadliska – podaje portal First Coast News.

 

Najpierw jeden z mieszkańców zauważył, że w ziemi pojawił się mały otwór. Zjawisko bardzo go zaskoczyło i zaniepokoiło. Amerykanin zawiadomił odpowiednie służby i pobiegł ratować swoją rodzinę, mieszkającą nieopodal.

Obecnie otwór w ziemi osiągnął dość znaczne rozmiary. Konieczna była ewakuacja ludzi z okolicznych domów. Wszyscy, którrzy znaleźli się w okolicy wystąpienia tej anomalii są zaskoczeni widząc jak spory obszar zapadł się bez wyraźnego powodu.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Krzychu

Ciekawe film 2012 dokladnie

Ciekawe film 2012 dokladnie to samo pokazywał, no ale to wiadomo była tylko "teoria spiskowa". Może ten film "2012" powstał po to aby "ośmieszać fakty" a ta data to też cześć podpuchy aby gawiedz zwątpila całkowicie w jakiekolwiek fakty???

Skomentuj