Kolejne zapadlisko na Florydzie – panika i ewakuacja ludzi

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Na Florydzie w miejscowości Ocala powstał kolejny w ostatnich miesiącach lej krasowy, zwany z angielskiego sinkhole. Konieczna była ewakuacja ludności.

 

Jak podaje stacja ABC, rozmiar powierzchni krateru "sinkhole" szacowany jest obecnie na 15 × 18 m², a głębokość struktury to 4,5 m.


Część mieszkańców okolicznych posesji zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów, inni dostali ostrzeżenia o możliwości ewakuacji. W miejscu katastrofy wykryto pękniętą rurę wodociągu, ale czy było to przyczyną zapadliska? Na razie trudno powiedzieć. Na miejscu zdarzenia pracuje grupa ekspertów.

 

 
 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Mariusz Jędrzejowski

Czekam aż takie zjawiska będą

Czekam aż takie zjawiska będą się zdarzac kilkadziesiąt razy dziennie. Poza tym mamy widzieć "fatamorgany" na niebie kóre faktycznie są przebiciami światów równoległych i inne nadzwyczajne zjawiska w przyrodzie. To już jest ale rzadko. Gdy będą często, pojawi się panika i już nic nie uchroni przed apokalipsą, czyli wyjawieniem prawdy. Mam nadzieję że to nastąpi w 2016.

Portret użytkownika Won

Będą będą. Obecnie trwa takie

Będą będą. Obecnie trwa takie powiedzmy wyciszenie przed burzą. Mamy grudzień, czyli miesiąc gdzie Ziemia wchodzi w najgęstsze syfy i bariery ustawione na jej orbicie wokół słońca, chociaż to i tak już resztki tego co było kiedyś. Mniej więcej w marcu jest wychodzenie z tego syfu, energia przybiera na sile i ogólna aura psioniczna/praniczna jest lepsza. A więc i lepsze warunki na apokaliptyczne zjawiska. Przebijanie sie światów równoległych oraz innych gęstości też już ma miejsce. Więc otwarcie się portalu do nich to też tylko kwestia czasu. A kiedy to nastąpi to dopiero będzie globalne bliskie spotkanie 3 stopnia Smile I to nie z jedną rasą a całym zespołem. I wtedy w końcu przyjdzie ostateczne wyzwolenie i upadek tego więziennego wymiaru i jego twórców raz na zawsze. 

Portret użytkownika Wojox

Raczej na niebie to będą nam

Raczej na niebie to będą nam wyświetlać filmy. Cały czas wstrzykują odpowiednie metale do jednej z warstw atmosfery. Częstsze ostatnio halo słoneczne wskazuje że postęp został osiągnięty. Ciekawe ilu ludzi da się otumanić hologramami na nieboskłonie. Nawet jeśli będą realne i trójwymiarowe. Może istniec wrażenie iż to "bogowie" będą... dawały przekazy. Jezus przed tym ostrzegał...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Wojox

No niestety Floryda została

No niestety Floryda została odwodniona. Pod całym cyplem jest setki jaskiń wypełnionych wodą. Niestety ale woda ta zostaje regularnie wypompowywana do zraszania plantacji truskawek. Owe jaskinie pozbawione wody zaczynają się zapadać i stąd sinkhole. Duży wpływ miał też nieudany odwiert w zatoce meksykańskiej. Zeszło sporo podziemnego "ciśnienia" i od tamtego okresu Floryda doswiadcza swoistego "fatum" sinkholi... Oczywiście wszystko czego się dotknie chciwy człowiek zamienia się w szkodę...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Skomentuj