Kolejne zamachy w Londynie i Paryżu. Europa staje się bezpieczna niczym Bliski Wschód

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube/RT

Europa Zachodnia nadal przyjmuje tzw. uchodźców wojennych i doświadcza kolejnych ataków terrorystycznych. Oficjalnie jedno z drugim nie ma ze sobą nic wspólnego, choć to właśnie muzułmańscy przyjezdni w przeważającej większości są zamachowcami. Tymczasem tragiczne "incydenty" znów miały miejsce w Paryżu i Londynie.

 

W piątek rano we francuskiej stolicy zatrzymano mężczyznę, który rzucił się z nożem na patrolujących miasto żołnierzy. Konkretniej, do ataku doszło na stacji metra Châtelet w samym centrum Paryża, kilka kilometrów od wieży Eiffla. Jednak tym razem udało się skutecznie unieszkodliwić napastnika i nikt nie został ranny.

Policja nie podała żadnych konkretnych informacji na temat sprawcy. Media donoszą jednak, że podczas ataku mówił coś o Allahu. To sugeruje, że prawdopodobnie mamy do czynienia z kolejnym islamskim fanatykiem, który próbował zabijać Francuzów w imię swojego Boga.

 

Nieco później, Londyn doświadczył zamachu bombowego. W pociągu na stacji metra Parsons Green w zachodniej części miasta nastąpiła eksplozja. Wybuchła panika a ponad 20 pasażerów zostało rannych. Niektórzy z nich doznali poparzeń twarzy. Brytyjski dziennik The Guardian pisze o "poważnym incydencie", który traktowany jest jako atak terrorystyczny. Jak widać nie tylko polskie media traktują próby morderstwa jako incydenty.

W wagonie znaleziono białe wiadro wewnątrz torby reklamowej, w której miał znajdować się ładunek. Policja podobno poszukuje drugiej bomby, ale nie podaje żadnych szczegółów. Obecnie nic nie wiadomo na temat organizatorów zamachu. Sprawcy mogli łatwo wymieszać się z tłumem i uciec z miejsca zdarzenia.

Przykro się patrzy na to co dzieje się obecnie w Europie. Pamiętajmy jednak, że nielegalni tzw. uchodźcy wojenni wraz z terrorystami nie weszliby na nasz kontynent, gdyby nie Unia Europejska. To ona zarządziła przyjmowanie wszystkich ludzi i naraziła Europejczyków na niebezpieczeństwo. Im większe zagrożenie zamachem, tym większa będzie determinacja mieszkańcow poszczególnych państw, aby oddać swoją prywatność i zezwolić na przeobrażenie się komunistycznej Unii Europejskiej w superpaństwo, zwane Stanami Zjednoczonymi Europy. Teraz mamy problem, a wkrótce przyjdzie czas na jego rozwiązanie.

 

Źródła:

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/09/15/knife-wielding-man-attacks-french-soldier-paris/

https://www.theguardian.com/uk-news/live/2017/sep/15/parsons-green-tube-explosion-closes-l...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

A taki lewak ci przyjdzie i

A taki lewak ci przyjdzie i powie, że przeciwnicy islamistów to "islamofobi". W ogóle, co oni mają z  tym wytykaniem ludziom fobii? Islamofobia, homofobia, rusofobia itd. Przecież tu chodzi tylko o pogardę, a nie strach.

Portret użytkownika Zenek ;)

UWAGA NA BROŃ BIOLOGICZNĄ

UWAGA NA BROŃ BIOLOGICZNĄ BIBLIJNEGO NAZI od torah,
ANTYSŁOWIAŃSKĄ BROŃ bo jakby mogło by inaczej

"Nowy wirus atakuje Słowian.

Wczoraj w centralnej Rosji ogłoszono pandemię. Walczą z nowym groźnym wirusem ECH030, na którego nosiciele halogrupy R1a, nie są odporni. Wirus powoduje zapalenie opon mózgowych i atakuje głownie dzieci. Dotychczas nie ma skutecznej szczepionki przeciw temu patogenowi.

Prawdopodobnie ten sam wirus pod nazwa coxsackie, pojawił się w tureckich kurortach.

Gdy wirus opanuje Ukrainę, przed zimą może zagrozić Polsce.

Należy szczególnie teraz dbać o higienę. Myć ręce i owoce, szczególnie te pochodzące z Turcji i od jej sąsiadów, a importowane do Polski. Szczególnie winogrona, brzoskwinie, morele. Na Ukrainie jeszcze nie odnotowano ognisk zapalnych.

Granice Ukrainy od terenów objętych pandemia dzieli około 500 km.

Jednak biorąc pod uwagę trudna sytuacje ekonomiczna Ukrainy, brak lekarstw, słaba kondycja szpitali. Zbliżające sie trudnosci z ogrzewaniem i braki ciepłej wody. Gdy dotrze tam wirus możemy oczekiwać prawdziwej hekatomby na tych terenach."
(https://codziennik24.pl/2017/09/13/fischer-ech030-nowy-wirus-atakuje-slowian/ )

Doliczcie do tego BEZWIZOWY a ZMASOWANY RUCH ukrów do polin a będziecie mili TARGET.....
WY I WASZE DZIECI jakie żydki znowu próbują w całości WYMORDOWAĆ.

Portret użytkownika Alien1974

Jaki globalny plan? Całe to

Jaki globalny plan? Całe to NWO to blef, oni nie mają żadnego planu. Największym problemem rządzący jest brak planu. Fundamenty Europy muszą upaść poniewaž to żadne fundamenty, ale nikt do tego nie potrafi się przyznać. Niby wszyscy mają dobre chęci i co z tego, jak prawdziwa fala imigrantów to dopiero nadejdzie i nikt jej nie  opanuje. Ale wy tam sobie wierzcie w dobre chęci, co nimi piekło jest wybrukowane. A do tego jeszcze ze 3 takie huragany jak Irma i wszyscy będą mieć plan, nogi za pas i ucieczka. Polski rząd właśnie ostatnio się popisał w szybkości udzielania pomocy. Ale cóż życie. Ktoś kiedyś powiedział, że jak człowiek ma plan to Pan Bóg się śmieje, i coś w tym jest prawdy. Jestem pewien jednego, w Boskim Planie na pewno nie ma miejsca dla PIS-u i Kleru.  

Portret użytkownika Akamai

Ci którzy chcą nas straszyć

Ci którzy chcą nas straszyć nie chcą już zabijać ?

A może już nie mogą ? 

Ani jedno, ani drugie. W realizowanym spektaklu wystąpił pewien konflikt interesów. Zabijanie w zamachach może zaszkodzić ich planom. A straszyć nadal trzeba,

Stąd te śmieszne zamachy na żołnierzy i policjantów przu użyciu noża kuchennego, albo niweczone w zarodku rzekome przygotowania do poważniejszych zamachów. 

Myślę, że oni mają z was ludziska niezły ubaw.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika inzynier magister

Zgodnie z planem trwa wojna

Zgodnie z planem trwa wojna więc zamachy musząsię odbywać ! Mason Pike miał wizję, którą reralizują jego następcy ! Islamizacja jest właśnie w planie masonów, na każdym miejscu i w każdym kraju ma być bitwa mniejszości etnnicznych z ludnościąrdzenną by wprowadzić nowe państw totalitarne i globalne !!! wszystko zgodnie z ich planem ! Pojawił się nowy słynny  film o bohaterstwie Polaków ale na końcu nie powiedzieli o nowej wojnie masońskiej z cywilizacjąchrześcijańską, którą mamy obecnie ! „Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich” List do Efez. 6:12

IPNtv: Niezwyciężeni

https://www.youtube.com/watch?v=M7MSG4Q-4as

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Akamai

Te pierwiastki duchowe zła na

Te pierwiastki duchowe zła na wyżynach niebieskich, to między innymi żmijowe plemiona Rothschildów i Rockefellerów.

I nie potrzeba do tego dorabiać żadnej czczej ideologii. 

Oto jeden z rządców świata tych ciemności John D. Rockefeller:

To prawda, że typ wyjątkowo obleśny, ale żadnym demonem czy upadłym aniołem nie był i nie jest.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj