Kolejne spotkanie Grupy Bilderberg odbędzie się w czerwcu 2013 w okolicy Londynu

Kategorie: 

Foto: udra / 123RF Zdjęcie Seryjne

Jak podaje witryna infowars.com wszystko wskazuje na to, że kolejne spotkanie nieformalnego rządu światowego zwanego też Grupą Bilderberg odbędzie się w dniach od 6 do 9 czerwca 2013 roku w luksusowym Hotelu Grove znajdującym się w okolicy Londynu.

 

Jak zwykle całe spotkanie jest owiane tajemnicą. W Hotelu Grove znajdującym się w Hertfordshire zbierze się stu najbardziej wpływowych ludzi biznesu, bankowości, nauki, polityki i mediów. Prasa zwykle do tych spotkań przykłada niewielką uwagę. Dziennikarze są zapraszani na obrady, ale tylko wybrani i nie wolno im pisać o tym, co usłyszeli.

 

Nieufność budzi tajność tych spotkań i fakt, że mogą tam być ustalane strategie postępowania w kluczowych kwestiach. W latach poprzednich ze strony polskiej w spotkaniach uczestniczył Andrzej Olechowski, jeden z założycieli Platformy Obywatelskiej. W zeszłym roku spotkanie Klubu Bilderberg odbyło się w USA, w miejscowości Chantilly a ze strony polskiej wziął w nim udział nie kto inny a nasz minister finansów Jacek Vincent Rostowski.

 

Niewykluczone, że ustalenia tam poczynione mają potem wpływ na nasze życie. Tym bardziej dziwi fakt, że istnienie Klubu Bilderberg traktowane jest, jako teoria spiskowa. Skoro najbardziej wpływowe osoby na świecie nie spotykają się tam w ważnych sprawach ustalając politykę na następne miesiące to pozostaje wierzyć, że z całego świata zjeżdżają się tam ludzie smakujący dobre wina.

 

 

Źródła:

http://nczas.com/wazne/klub-bilderberga-wladcy-swiata/

http://world.actualno.com/Grupata-Bilderberg-se-sybira-v-Hertfordshir-news_421488.html

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pomidor

  I w tym czasie (na czas

 
I w tym czasie (na czas owego spotkania) przydałoby się kilku Brunonów K. - Prawdziwych Odważnych Patriotów. Nie potrzebne byłoby obliczanie ilości "rozrywki"... dawać, ile i gdzie dało się upchać. Potem wystarczy truchła szuflą pozbierać, grunt pod Pomnik Zwycięstwa zniwelować, resztę "farby" szlaufem potraktować.

Z tego miejsca obiecuję radosną - doroczną pielgrzymkę w tamto miejsce, jeśli tylko moje życzenie wypowiedziane w czterolistną koniczynkę (autentyczną) się spełni.

I żeby nie było, to nie nawołuję do przemocy. Wręcz odwrotnie, bowiem cel uświęca środki, a celem jest... "by żyło się (wreszcie) lepiej" parafrazując skur***wiklasyka.

I nawet łezkę bym uronił po takiej "rozrywce" gdybym tylko mógł tam być. Łzę prawdziwą, szczerą... z radości. I z nadzieją patrząc w horyzont zdarzeń - możliwych zmian z uśmiechem cicho, acz pewnym głosem powiedziałbym: "teraz kur***a my" plując jednocześnie w krzepnące osocze w kolorze czerwieni, gdzieś przy studzience ściekowej.
 

Portret użytkownika MAJGRZ11

KIEDY SZARYM MRÓWKOM

KIEDY SZARYM MRÓWKOM ROBOTNICOM WYLICZĄ MINIMALMĄ PŁACĘ ?
Szybko licząc jest to tylko 2500,- netto 
WTEDY SKOŃCZY SIĘ KRYZYS ,KTÓRY SAMI WYWOŁALI I PATRZĄ ILE MOŻNA 
TYM POLACZKOM DOKRĘCIĆ ŚRUBY
 
 
 

Portret użytkownika Kazek12

To nie żydzi, a syjoniści z

To nie żydzi, a syjoniści z Bractwa Babilońskiego są winni temu co sie dzieje na świecie i to oni wybrali żydów za swoje ofiary, na których spadnie całe odium. Prwdziwi żydzi sa przeciwni działaniom Bractwa Babilonskiego.

Strony

Skomentuj