Kolejne samospalenie w Polsce! Czy lewicowe media namawiają Polaków do samobójstw?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Coś bardzo niedobrego dzieje się w Polsce. Szczujące się nawzajem dwie koterie doprowadziły do tego, że rozhisteryzowani ludzie wierzą w sączoną im propagandę i uznając, że dzieje się coś strasznego, popełniają samobójstwa. Po tym gdy samospalenia w Warszawie dokonał Piotr S. i wykreowaniu przez lewicowe media na bohatera, dzisiaj pod budynkiem sądu w Rzeszowie podpalił się kolejny desperat.

 

Po niedawnym samospaleniu w Warszawie, lewicowe media, milczały przez kilka dni usiłując przeczekać jakoś pierwszy szok po tym samobójstwie. Początkowo ludzie odpowiedzialni za propagandę antyrządową, która pchnęła tego człowieka do zamachnięcie się na własne życie nie byli chyba do końca pewni jaka będzie reakcja społeczna po tym desperackim kroku.

 

Prawdopodobnie obawiano się tego, że ktoś może uznać, iż manifest samobójcy został przepisany z Newsweeka, Gazet Wyborczej czy z Onetu, a wtedy ktoś mógłby pomyśleć, że media te mają jego krew na rękach, bo wyszczuły go do samobójstwa, które on uznał za swój akt sprzeciwu przeciwko wykreowanemu przez te media światu.

 

Jednak już po śmierci pana Piotra S. ktoś przełożył wajchę i uznano, że jego śmierć będzie super pretekstem do uderzenia w tak nielubianą władzę. Te same media, które wcześniej przekonały pana Piotra S. ,że tak źle, iż trzeba się zabić, podchwyciły jego śmierć, komercjalizując ją, nazywając go bohaterem i dając na czołówki tygodników i dzienników.

 

Takich zmanipulowanych ludzi jest całkiem dużo i wczoraj w Warszawie odbył się nawet marsz pamięci Piotra S. nomen omen ze świeczkami, czyli z ogniem, co może być uznane za nieco niestosowne biorąc pod uwagę jego śmierć. Robienie bohatera z chorego na depresję człowieka nie pozostało jednak bez konsekwencji. Dzisiaj w Rzeszowie podpalił się kolejny desperat.

 

Lewicowe media gloryfikując chorego na człowieka, zachęciły kolejnych chorych do tego samego. Jako bohatera, samobójcę z Warszawy przedstawiają nawet hierarchowie Kościoła Katolickiego! Nie trudno było zgadnąć, że te hołdy przyciągną kolejnych chętnych do samobójstwa. Nie wiadomo jeszcze jakie były motywy samopodpalenia w Rzeszowie, ale możliwości są tylko dwie.

 

Był to następny chory człowiek, który uwierzył, że zwróci w ten sposób uwagę na to, że "PiS chce przejąć sądy", co media odpowiedzialne za poprzedniego samobójcę, wmawiają od dawna, albo może się okazać, że tym razem spalił się nie oszalały z nienawiści do Kaczyńskiego KODziarz, tylko jakaś ofiara systemu sądownictwa w Polsce, a o takich pokrzywdzonych przez wymiar niesprawiedliwości, jak wiadomo nie trudno.

 

Oznacza to, że stosownie do rozwoju wypadków i motywów tego drugiego samospalenia, trafi on na ołtarze walczących z PiS albo na ołtarze walczących z "nadzwyczajną kastą" w sądach. Tak czy inaczej w konflikcie między platformerskimi "Tutsi" i pisowskimi "Hutu" zaczynają się pojawiać pierwsze ofiary.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Komentarze

Portret użytkownika J Z Śląsk

Chcecie winnych? To proste i

Chcecie winnych? To proste i prawi i lewi.
PS.Zmiany na ziemi zawsze były bezstronne i obiektywne,więc co do jasnej ciasnej tu się "odpidala" na tym portalu od kilku lat? Pamiętajcie wchodząc w żyć jednej albo drugiej stronie przestajecie widzieć światło prawdy.

Portret użytkownika Mysliciel

Zastanowcie sie lepiej, co

Zastanowcie sie lepiej, co zrobic zeby ludziom bylo lepiej i nie mysleli o targnieciu ( a nie zamachnieciu - gdybys byl Polakiem autorze, to bys znal polski jezyk) sie na wlasne zycie. Elity walcza o wplywy i powiekszanie majatkow a cierpia na tym ludzie, ktorzy za to placa. Jakos afery na gorze uchodza bezkarnie. Dno i dwa metry mulu.

Portret użytkownika Pao1

Nie sądzę, by ktokolwiek miał

Nie sądzę, by ktokolwiek miał tak wyprany łeb, by naprawdę wierzyć w lewicowe brednie; poza względem finansowym oczywiście Wink Myślę, że po prostu ktoś obiecuje takim osobnikom, że zapewni dostatni byt jego bliskim do końca życia, jeśli odbierze sobie swoje w imię lewicowej głupoty. Mniej więcej tak to wygląda, jak propozycja dla zdrajcy, który złamał prawo - omerta. Nie ma co się przejmować takimi krwawymi przedstawieniami, bo jest to próba oszustwa. Tak sądzę ja, a prawie nigdy się nie mylę Wink

Portret użytkownika Ogo Pogo

Narazie samobójstwa.Jedno

Narazie samobójstwa.Jedno nawet usprawiedliwione przez biskupa Pieronka.Widać każda strona ma swoich Pieronów.

Wkrótce skończą się samobójstwa a zacznie statystyka.Mengele ,Konstanty Radziwiłł przygotowuje serię samobójstw szczepiennych.Na tę okoliczność Kościół III RP  ICH i ONYCH solidarnie zawiesi piąte przykazanie Dekalogu jako sprzeczne nie tylko z potrzebami budżetu ale niezgodne z nowymi ustaleniami Bigpharmy.

Jak mówi przysłowie:Zginiesz od tego czym wojujesz.Dlatego:

Boże Ojcze pozwól nam skorzystać z możliwości zawieszenia na okres niezbędny Dekalogu w całej pełni w celu odkażenia ojczyzny z syfilisu judechrześcijańskiego.Tworu eklektycznego stworzonego na potrzeby menelii masońskiej.Po akcie dezynfekcji wrócimy w twoje objęcia skruszeni przy tym radośni z odzyskanej wolności i możliwości życia w prawdzie.

 

Portret użytkownika a jakos tak

Oj tam, jeden w te czy we wte

Oj tam, jeden w te czy we wte.

Przecież to są" wolni ludzie" jak chcą niech się zbiorą i podpalą. 

Puki podpalają się, ich sprawa. Cóż ich wybór.Jedyny problem to media głównego ścieku, będą robiły na ich popiołach politykę.

Portret użytkownika peterek68

Admin, gramy w tej samej

Admin, gramy w tej samej druzynie ale cos Ci sie teges w bance, mianowicie co ma znaczyc ten text;  gloryfikując chorego na człowieka. Uwazasz ze wszystko OK, czy cos jest nie tak? Zwazywszy ze calkiem spory procent populacji na cos nie domaga to chyba lekko niestosowne.

Portret użytkownika piskar

Kilka lat temu ten portal

Kilka lat temu ten portal przynosił wiele ciekawych informacji z "nie tego świata".

Świetne suche fakty.Ty byłeś odbiorcą  bez podtekstów. A teraz co to jest?

Wygląda na jakąś tubę pokrzykaczy mieniących się zabarwieniem prawicowym, mocno prawicowym.Czy to jest dalej portal dla ludzi odważnych i myślących ?Nadal dla tych, którzy patrzą w gwiazdy i tam szukają wytchnienia od szemrającej demagogi, zbrukanej nienawiścią do siebie i bliźnich, rodzącej się jakby większości? Boże broń.

Czy MIŁOŚĆ jest czymś niedotykalnym? 

Proszę popatrzmy na siebie łaskawym okiem.Bo po nas nasi następcy.

 

Portret użytkownika Zenek ;)

Od PODPALANIA SIEBIE do

Od PODPALANIA SIEBIE do PODPALANIA INNYCH (czytaj SAMOSĄDÓW) jest NAPRAWDĘ NIEWIELE dalej... i co to będzie jak zaczną latać butelki w okna partyjnych/ mafijnych lokali..... Znowu wielkie wycie o "NIEWDZIĘCZNOŚCI" polaczków ?

Portret użytkownika dekor

Odwracanie kota ogonem!Oto

Odwracanie kota ogonem!Oto sposób działania współczesnej post-komuny,czyli obecnie "miłościwie" nam panującej władzy.Cokolwiek się stanie nie po myśli Pisku,jest to wynikiem działania Tuska,albo innych ,bardziej tajemniczych sił typu ...illuminati.Obecna władza błędów nie popełnia,nie wstawia swoich układów,sieci powiązań  i jest po prostu święta.Wszystkiemu jest winna lewica(chociaż bardziej lewicowej niż pisk nie znam),żydzi,emigranci i wywiad rosyjski(to domena Antka).TVPis jest telewizją ze wszechmiar niezależną :):):)i gnębioną przez złą TVN.Obawiam się ,że lewactwo hipnotyzuje ludzi i dlatego te samospalenia się pojawiają.Broń Boże,nie można przecież mieć dosyć tak wspaniałych i demokratycznych rządów Prezesa naszego świętego.Nie można mieć dosyć cyrku jaki odstawia minister wojny i nie można mieć dosyć tej fałszywej świętoje..iwości.Szopka ciałem się stała .

 

Strony

Skomentuj