Kolejne rewelacje na temat Billa Gatesa. Czy zadawał się z Epsteinem, by ten „załatwił” mu pokojowego Nobla?!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ostatnie tygodnie nie są dla Billa Gatesa najlepsze. Wciąż wychodzą na jaw sensacyjne informacje na jego temat. Czy to koniec mitu wielkiego filantropa?

Najpierw gruchnęła wiadomość o tym, że po 27 latach rozwodzi się ze swoją żoną Melindą. Potem okazało się, że jedną z głównych przyczyn rozstania, była znajomość współtwórcy Microsoftu z pedofilem Jeffreyem Epsteinem. Następnie okazało się, iż Bill wielokrotnie zdradził swoją żonę z pracownicami swojej firmy.

Teraz okazuje się, że Gates utrzymywał kontakt z Epsteinem, bo liczył na to, że otworzy mu on drogę do otrzymania pokojowej Nagrody Nobla! Tak twierdzą jego byli współpracownicy.

To dlatego Bill przymykał oko na skandale pedofilskie, które były łączone z właścicielem słynnej „wyspy orgii”.

Jeffrey Epstein miał w 2013 roku zaaranżować spotkanie Billa Gatesa z ówczesnym szefem norweskiego Komitetu Pokojowej Nagrody Nobla - Thorbjørnem Jaglandem.

Jagland twierdzi, że rozmowa dotyczyła kwestii powszechnego dostępu do leków i kompetencji Rady Europy. Ponoć Epstein w niej nie uczestniczył, jedynie wprowadził Gatesa.

Były szef Microsoftu liczył zapewne na to, że jego zaangażowanie w kwestię upowszechniania medykamentów na świecie, uczyni z niego naturalnego, „żelaznego” faworyta do otrzymania pokojowego Nobla.

Choć Gates ma gigantyczne wpływy na całym świecie, według pracowników, traktował tę sprawę bardzo ambicjonalnie.

Cóż, teraz po ujawnieniu tych wszystkich afer, raczej może się z tym zaszczytnym wyróżnieniem pożegnać.

Swoją drogą, można odnieść wrażenie, że teraz wszyscy w Billa uderzają, z każdej strony. Pytanie, czego jeszcze się o nim dowiemy w najbliższej przyszłości…?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Zn

Wiedza trafiła pod strzechy.

Wiedza trafiła pod strzechy. Zrobiło się za głośno (tradycyjne, celowe ,,przecieki" w ramach budowania systemu opresji i ,,wybawienia przez Antychrysta")  o szczegółach masońskiego planowania ,,przebudowy świata" więc jaszczurka odrzuca kawałek ogona by móc dalej funkcjonować?. Każdy, czy to jakiś przyd upas czy kolejny ,,zbawca"/  frontman masońsko-satanistycznego NWO od plandemii i innych ,,wielkich resetów" powinien mieć świadomość, że w każdym momencie może zostać poświęcony na ołtarzu ,,Ordo ab Chao" jeśli tylko wymagać tego będzie sytuacja. Stąd mój apel do naiwnych, uwikłanych w ,,braterstwo" masonów dowolnego poziomu wtajemniczenia... bez  względu na to jakie haki mają na was wasi ,,bracia" i inne służby, zawierzcie się Panu Jezusowi i Jego Matce, Maryi. Inaczej, prędzej czy później,  stracicie nie tylko ciała ale na pewno i dusze.   Króluj nam Panie Jezu!.

Portret użytkownika Alien1974

.............................

................................... Antychryst nie ma nic wspólnego z fałszywie nowym porządkiem świata, który tak naprawdę jest tylko figurą retoryczną w celu straszenia ciemnogrodu. Na tym portalu oskarża się masonów o wszystko zło tego świata, ale jak mason zafundował Kościołowi Kat...olickiemu uniwersytet w Lublinie, to już o tym Katolicy nie pamiętają ani tym bardziej sami hierarchowie Kościoła.  

Portret użytkownika dd

Pytanie - nie czego jeszcze

Pytanie - nie czego jeszcze się o nim dowiemy - ale dlaczego w takim waznym momencie dla tej polityki zakurtynowej atakowany jest jakby jeden z jej ważniejszych trybików? Komu nadepnął na odcisk? Spod czyjej kurateli chciał się wyrwać? Czy może przerósł już swojego mentora?

Portret użytkownika Alien1974

.............................

.........................................  Najniższy wiek zgody na świecie: Arabia Saudyjska - brak regulacji, Tajlandia - brak regulacji, Meksyk - w dwóch stanach wiek zgody - 12 lat. Państwo Watykan - od 1929 roku do 2013 roku wiek zgody - 12 lat. Obecnie 18 lat. Włochy za czasów Mussoliniego wiek zgody - 14 lat. W kilku stanach US do 1987 roku wiek zgody wynosił od 7 do 9 lat. Pierwszy ošrodek odwykowy dla księży pedofili powstał w 1946 roku w Nowym Meksyku, a zamknięto go w 1986 roku po tym, jak wyszlo na jaw, że księża z tego ośrodka gwałcili dzieci w okolicznych parafiach. Jakie wnioski? Każdy powinien wnioski wyciągnąć sobie sam.

Portret użytkownika dd

Wniosek - zawsze można

Wniosek - zawsze można wyprowadzić zależność która będzie wymierzona w konkretną znienawidzoną grupę. Np zestawiając z innymi nie do końca tolerowanymi grupami w danym społeczeństwie.

Strony

Skomentuj