Kolejne „rewelacje” Bena Fulforda. Szczepionka na COVID-19 ma usunąć u ludzi gen odpowiedzialny za wiarę w Boga…

Kategorie: 

Źródło: Internet

Benjamin Fulford to człowiek, który mówi, że wie bardzo wiele, ale niewiadomo, ile z tego „wiele” należy traktować poważnie. Jego ostatni wpis jest jednak dosyć ciekawy…

Fulford powołując się na swoich tajnych informatorów informuje, że wstrzykiwane obecnie ludziom szczepionki na COVID-19 wykorzystują technologię edycji genów CRISPR/Cas9, aby zmienić ludzkie DNA oraz strukturę mózgu.

Cel?  

Usunięcie genów związanych z wiarą religijną i dodanie genów w celu zwiększenia produkcji dopaminy.

Skutek?

To uczyni ludzi biernymi i szczęśliwymi, bez względu na to, co ich rząd im zrobi.

Gen o nazwie VMAT2 jest związany z wiarą w mistykę i religię. Ponoć, jeśli usunie się ten gen, wyeliminowany zostanie z ludzkich zachowań fundamentalistyczny fanatyzm.

Efekt uboczny?

Wszelkie inne doświadczenia religijne i wiara w Boga również zostaną wyeliminowane.

Dzięki tej szczepionce ludzie mają być szczęśliwi przez cały czas, ponieważ produkcja dopaminy w ich mózgach zostanie zwiększona. To powstrzyma ich przed przemocą i sprawi, że staną się bezbronni.

Plan „Wielkiego Resetu” zakłada, że będziemy szczęśliwi nie mając niczego na własność. Czy szczepionka ma w tym pomóc? Czy chcą nas zmienić w szczęśliwe, ale duchowo puste owieczki, które zostały genetycznie zaprogramowane, aby być posłuszne bez względu na wszystko?

Czy na tym ma polegać koniec religii?

Wierzyć?

Nie wierzyć?

 

Źródło: https://meditation539.com/2021/01/28/benjamin-fulford-hollywoodzkie-efekty-specjalne-nie-uratuja-od-bankructwa-usa-inc/

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Torph

a ja się zaszczepiłem i nic

a ja się zaszczepiłem i nic mi się nie dzieje....dalej wierzę w Boga; i co ?...walicie głupoty i tyle. Żal mi was ......nie szczepcie się jak nie chcecie , ale nie piszcie głupot,,,zmiana genomu,,,haha..tak ; rogi mi rosną od znamienia bestii...jesteście idotami...tyle

Portret użytkownika Zn

Tym razem chyba jednak nie

Tym razem chyba jednak nie konfabulował. Przepraszam za oczywistości ale może nie wszyscy jeszcze załapali ,,o co kaman". Po co jest eksperyment genetyczny i paszport-chip covidowy/ Znamię Bestii?. Nikt nie musi w to  wierzyć ale warto wiedzieć: ,,RAPORT JASNOWIDZA - SZCZYPAWKA"   https://www.youtube.com/watch?v=Cvgi3CN7DC8&ab_channel=%C5%9AwiadomaTV   )     Akcja z eksperymentem genetycznym maskowanym jako ,,szczepionka" to, obok cichej depopulacji,  próba pozbawienia  ludzi Dusz i odłączenia nas od Boga. Dyskutowano to już dość dawno temu:  ,,hybrydyzacja i modyfikacja szczepieniem _ OBNAŻANIE MATRIXA"  https://www.youtube.com/watch?v=j2aXNsiXA5E&ab_channel=ARIOWIEPolLechicki ). Trwa więc realna, cicha  ,,Depopulacja społeczeństwa w Polsce i Europie! - Michalkiewicz wyjaśnia przyczyny i skutki!"  https://www.youtube.com/watch?v=fogoYjWpRL8   i burzenie świata w stylu biblijnym. Dlatego apeluję o codzienne odmawianie Różańca i Koronki do Miłosierdzia Bożego. Tylko to nam pozostało w obliczu plandemicznej zdrady ,,naszych" socjalistycznych ,,patriotów" w kamuflażu ,,prawicowym" chcących oddać resztki suwerenności Polski i chcąc podpisać ostateczny akt kolejnego rozbioru Polski zwany ,,Funduszem Odbudowy". Króluj nam Panie Jezu!.

Portret użytkownika tubylec

"Plan „Wielkiego Resetu”

"Plan „Wielkiego Resetu” zakłada, że będziemy szczęśliwi nie mając niczego na własność."

No jeśli ktoś wiąże swoje szczęście ze stanem posiadania to ja tylko przypomnę że niczego tutaj nie posiadacie .. nawet swoje ciało zostawicie tu jak umrzecie, więc w czym problem?

A dopamina nie bierze się z powietrza i żeby mózg mógł podołać z jej nadprodukcją to potrzebuje aminokwasu tyrozyny w dużych ilościach. W przypadku jej braku szczęście się szybko skończy i zostanie zastąpione deprechą, wkurwem z byle powodu i innymi niefajnymi efektami .. bo było tak pięknie i się nagle skończyło. Zbyt długa jazda na dopaminie prowadzi do zaburzenia układu nagrody i potem przez bardzo długi czas nic, dosłownie nic nie cieszy. Przerabiałem to na własnej skórze.

Portret użytkownika jeden z wielu

Myślę, że istnieje naprawdę

Myślę, że istnieje naprawdę gen odpowiadający za wiarę w siłę wyższą - niekoniecznie w boga. Tak się jakoś skłąda, że niezależnie od nacji, plemienia, czy innej grupy etnicznej wszędzie spotykamy się z wiarą w jakieś bóstwa. Ten gen został wszczepiony w trakcie przekształcania humanoida w twór bedący obecnie człowiekiem, przez nieznaną nam do dzisiaj obcą cywilizację. Ten gen ma za zadanie utrzymywać istotę ludzką w świadomości, że została ona stworzona przez siłę zewnętrzną - np przedstawicieli obcej cywilizacji, a nie powstała samoistnie w wyniku powolnych przeobrażeń .

Portret użytkownika Lommo

Kiedyś brałem takie tabletki

Kiedyś brałem takie tabletki antydepresyjne (no bo sami psychiatrzy stwierdzili że urodzenie i mieszkanie w Polsce jest szkodliwe dla kondycji psychicznej) które stymulowały produkcję dopaminy. I powiem tak było na tej zwiększonej dopaminie zajebiście. Za granica łykałem tych tabletek z rana 2 x tyle co w Polsce to robota paliła mi się w rękach i za nic ni chcieli mnie zwolnic jak już chciałem jechać do swoich przyjaciółek w Polsce. Natomiast powatpiewam czy to zmniejsza agresję , bo w Polsce mało nie pobiłem klienta i tak go zjechałem jak psa że się popłakał. Albo pobiłem sexworkerkę i zrobili mi ban do mojego ulubionego bałaganu. Tak że przestałem to brać, no także dlatego że potem było cudowanie z uzyskaniem recepty. Ale jeśli taki gen produkujacy dopamine rzeczywiście wstrzykuj to bedzie pełno wydajnych zadowolonych , ale moim zdaniem agresywnych ludzi. Chociaż z drugiej strony nie ma nic bardziej żałosnego jak sztuczna uprzejmość ( w środku człowieka wkurw).

Portret użytkownika Bibi

Nie sądzę,moja koleżanka

Nie sądzę,moja koleżanka,postury 150 wzrostu też łykała tabletki tego typu ,potrafiła pobić faceta 2 metry wzrostu ,bo pokazał na nią palcami/była wtedy kelnerką/.Generalnie nie jest typem kobiety,która Ci oczy wydrapie,jak krzywo na nia spojrzysz,więc może jednak kolega mówi prawdę.

 

 

Strony

Skomentuj