Kolejne przypadki masowego molestowania kobiet przez imigrantów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W zeszłą niedzielę, tak zwani "uchodźcy" znowu dali o sobie znać, prezentując ubogacenie kulturowe poprzez okradanie i molestowanie niemieckich kobiet. Do ekscesów doszło w mieście Darmstadt, podczas festiwalu Schlossgrabenfest.

 

Schemat postępowania był dokładnie taki sam jak ten zastosowany przez imigrantów podczas sylwestrowej nocy. Grupki młodych mężczyzn o śniadej karnacji, otaczały wybrane kobiety, obmacywano je i ostatecznie okradano. Na policję do tej pory zgłosiło napaść seksualną 26 kobiet, ale wiadomo, że skala ataków była dużo większa i zgłoszenia dopiero napływają.

 

To co robiono z kobietami w Darmstadt to tak zwane Taharrush, czyli muzułmańska „zabawa kobietą", która dotarła do Europy razem z islamskimi imigrantami. Grupka mężczyzn osacza ofiarę a potem obmacują ją wspólnie przekazując sobie z rąk do rąk. W niektórych przypadkach kobiety ostatecznie padają ofiarą gwałtu. Według naszej terminologii można to nazwać gwałtem zbiorowym albo przynajmniej molestowaniem seksualnym.

 

Na podstawie dotychczas prowadzonego śledztwa, ustalono tożsamość kilku sprawców, którzy okazali się Pakistańczykami. Jednak islamistów polujących na kobiety było znacznie więcej. Dziwi też brak reakcji niemieckiej policji podczas tych zdarzeń na festiwalu oraz szczególnie brak reakcji niemieckich mężczyzn pozwalających na tak chamskie ataki na ich kobiety.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika sddf

NWO polega na totalnej

NWO polega na totalnej kontroli i posłuszeństwie, Islam to wymarzony system totalnej kontroli wszyscy oprócz Syjonistów będą musieli wyznawać Islam albo coś podobnego, przywódcy duchjowi będą podporządkowani Syjonistom którzy nie będą się podporządkowywać nikomu

Portret użytkownika inzynier magister

Chyba już niedługo admin nie

Chyba już niedługo admin nie będzie mógł pisać prawdy o zbokach z islamu i zbokach z UE/USA ! My też nie będziemy mogli pisać !  "Cztery amerykańskie koncerny: Google, Microsoft, Twitter i Facebook właśnie podpisały nową umowę z Komisją Europejską, zobowiązując się do usuwania „nienawistnych postów” w ciągu 24 godzin od ich pojawienia się na stronach internetowych. W ten sposób zamierzają walczyć z „mową nienawiści” w sieci. Amerykańskie koncerny od grudnia ubiegłego roku spotykały się z przedstawicielami  Komisji za zamkniętymi drzwiami, by wypracować wspólne rozwiązanie w celu zwalczania wpisów, promujących m.in. terroryzm. Porozumienie w znacznym stopniu ograniczy wolność wypowiedzi, ponieważ same koncerny internetowe będą decydować o tym, co stanowi „mowę nienawiści”. Dwie organizacje pozarządowe, European Digital Rights i Access Now wycofały się ze spotkań z KE. Stwierdziły, że nie zapewniono przejrzystości działania w zakresie usuwania postów. – Problem  tym, że brak kontroli sądowej w tym procesie – krótko komentowała ostatnią umowę Maryant Fernández, rzecznik Digital Rights. http://www.pch24.pl/ustala-ktore-wpisy-sa-nienawistne--giganci-komputerowi-dogadali-sie-z-eurokratami,43654,i.html#ixzz4AOkFoqGP

Sorosowcy doprowadzili do pierwszego kroku NWO ! Szok ! Trzeba się modlić za Orbana żeby go nie załatwili jakąś trucizną albo innymi sposobami ! Za polski rząd też żeby się nie dali czarom NWO !

Cywilizacja orficka w natarciu

https://www.youtube.com/watch?v=qliK9s0kGq0

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika jupikon

Niemcy zawsze są posłuszni

Niemcy zawsze są posłuszni władzy i PORZĄDKOWI. Istnieją jednak czasy podczas których podejmować trzeba decyzje, z których później nie jest się dumnym i wspomina się je myśląc "musiałem" a nie "chciałem" .Szlachetne zachowanie nie zawsze jest racjonalne a działanie człowieka NIGDY nie powinno mieć cech autodestrukcyjnych.

Portret użytkownika hal471

Grając online z niemcami

Grając online z niemcami często sie ich pytam czego na to pozwalają, odpowiedź zawsze taka sama "bo będą mówic że jesteśmy naziści, bo mamy taką historię" ja im zawsze na to że kogo to kurwa obchodzi że mnie nazwie ktoś nacjonalistą czy antysemitą, kraj przede wszystkim. Rasizm to przestępstwo a przestępstwa należą do czarnych.

Portret użytkownika Someone

GRABEN FEST i wszystko jasne,

GRABEN FEST i wszystko jasne, uchodźcy źle zrozumieli o co chodzi, myśleli że tam można legalnie "granben i molesten" robić a tu znowu im nie wyszło.... Wina Niemców w końcu im nie wytłumaczyli o co chodzi, a teraz biednych i przestraszonych uchodźców karzą jakby to była ich wina.

Portret użytkownika Surun

Imigranci zaatakowali Polaka

Imigranci zaatakowali Polaka

Imigranci coraz częściej atakują kierowców ciężarówek na Zachodzie. Ostatnią ich ofiarą jest Polak.

Polski kierowca, który był w pobliżu Marcel Doret w Calais został zaatakowany przez nieletnich islamistów. Kresy.pl podają, że muzułmanie zabrali mu telefon i pocięli Polaka nożem introligatorskim. W wyniku napadu kierowca ma poważnie uszkodzone ścięgna rąk.

Policja znała sprawców – byli już notowani. Dwaj sprawcy zostali szybko wypuszczeni, gdyż byli nieletni (11 i 16 lat). Jedynie trzeci z nich nie został wypuszczony i zostanie postawiony przed sądem.

za:http://kontrrewolucja.net/mahomet-u-bram/imigranci-zaatakowali-polaka

„Mekka” na przedmieściach Manchesteru! Powstanie meczet ze 130-metrowymi minaretami! 

W Bolton na przedmieściach Manchesteru powstanie potężny meczet z najwyższymi w Europie minaretami. Będą miały ponad 130 metrów wysokości. Meczet „wyrośnie” na ogromnym obszarze nieużytków. Obok świątyni, którą już określono mianem „Mekki” powstanie imponujące centrum kultury islamu. Wewnątrz wierni będą mieli do dyspozycji 6000 metrów kwadratowych przestrzeni modlitewnej. Będą też sale do ceremonii pogrzebowych. Dotychczas muzułmanie z dzielnicy Bolton posiadali stary wiktoriański budynek, który służył za salę modlitewną i niewielką szkołę. Ten budynek pozostanie we władaniu miejscowej wspólnoty muzułmańskiej. Inicjatorzy budowy wielkiego meczetu podkreślają, że w latach 2014-2015 miały miejsce liczne konsultacje społeczne w tej sprawie. Ich zdaniem lokalna społeczność pozytywnie odebrała przedstawione plany budowy nie tylko muzułmańskiej świątyni, ale także znaczącego centrum oświatowo-kulturalnego. Mimo, że władze zatwierdziły plan budowy, mieszkańcy już od roku 2014 organizują akcje protestacyjne. W Bolton protestom towarzyszą starcia pomiędzy zwolennikami antyimigranckiejj Angielskiej Ligi Obrony (EDL), Brytyjskiej Partii Narodowej (BNP), a brytyjskimi muzułmanami i muzułmanami-imigrantami z Bliskiego Wschodu.

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/mekka-na-przedmiesciach-manchesteru-powstanie-meczet-ze-130-metrowymi-minaretami/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ACHILES

Mnie też właśnie dziwi, co

Mnie też właśnie dziwi, co się dzieje z tamtejszymi facetami, że nie reagują, na krzywdę swoich kobiet ???

Czy ich kobiety są dla nich tak brzydkie, lub nawet straszne, że ich, nie bronią, czy się boją tych dzikusów brodatych, już aż tak, czy to już staje się jakiś nowy laicki zwyczaj oddawania bezbronnych kobiet w ręce dzikusów brodatych ?. Ale ośrodki dla uchodżców, w których zamieszkują zazwyczaj  MATKI Z DZIEĆMI przybyłe, jako prawdziwi uchodźcy uciekający, przed okropieństwami WOJNY, ci " dziarscy Niemcy " podpalać masowo UMIEJĄ. 

Portret użytkownika Akamai

Faceci w Niemczech boją się

Faceci w Niemczech boją się nawet własnych bab. Nieraz patrzyłem z niedowierzaniem na pary małżeńskie z gatunku "Piękny i Bestia". Faceci są nawet przystojni, ale Niemki to po prostu masakra.

Nie wiem kto im to zrobił i dlaczego ?

Może to kara za II WŚ. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Higo

Tamtejsi mężczyźni mają po

Tamtejsi mężczyźni mają po prostu dosyć ustawianiem ich, jako płatników na dzieci...System socjalistyczny stworzył taką sytuację, że mężczyźni mają gdzieś kobiety... One chcą dzieci (co jest naturalne), ale żaden normalny europejczyk się nie zdecyduje.... Biorąc pod uwagę następstwa ekonomiczne... A imigrant? ... Tylko zarobi...

 

Skomentuj