Kolejne media piszą o udziale Polski w przygotowywaniu zamachu stanu na Ukrainie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rosyjskie media zauważyły, że nawet w Polsce zaczynają się pojawiać informacje potwierdzające, że nasz kraj brał czynny udział w przygotowaniach zamachu stanu na Ukrainie. Miało to polegać na szkoleniu bojówkarzy neobanderowców z Prawego Sektora.

 

Z doniesień wynika, że już w momencie gdy 21 lutego podpisywano porozumienie z w sprawie rozwiązania kryzysu na Ukrainie wiadome było, że przeszkoleni w Polsce bojówkarze przygotowują się do przejęcia władzy. Następnego dnia doszło do masakry w Kijowie. Snajperzy zastrzelili kilkudziesięciu manifestantów i milicjantów. Bez wątpienia to ten krwawy incydent otworzył drogę do władzy obecnej ekipie rządzącej

 

Z informacji tych wynika, że już we wrześniu 2013 roku nasz MSZ zaprosił 86 członków nacjonalistycznej organizacji Prawy Sektor, którzy oficjalnie przybyli do Polski w ramach wymiany studenckiej. W rzeczywistości rzekomi studenci byli w większości mężczyznami około 40 lat i zamiast udać się na Politechnikę Warszawską udali się na zajęcia do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

 

Ze źródeł wynika, że przez 4 tygodnie odbyli oni intensywne szkolenie między innymi w zakresie kontroli nad tłumem, taktyki walki, a także w zakresie dowodzenia oddziałami i zachowania w sytuacjach kryzysowych.

 

Pewnym pocieszeniem może być to, że jako źródło informacji media rosyjskie podają polskojęzyczny tygodnik NIE, który wsławił się w przeszłości publikacjami wielu niesprawdzonych wiadomości. Tygodnik publikuje nawet zdjęcia rzekomych ukraińskich bojowników w jednolitych uniformach, którzy są szkoleni przez pracowników polskich służb. Rosjanie porównują to do szkolenia bojowników Al Kaidy w Turcji, aby dokonywali destabilizacji w Syrii. Wskazuje się, że to typowe metody postępowania NATO.

 

Oberwało się szefowi MSZ, Radosławowi Sikorskiemu, który został określony jako "mózg tej operacji". Konkluzja jest taka, że zamach stanu na Ukrainie został dokonany przez USA, ale rękami Polski, która jest rządzona przez ludzi o podejrzanej przeszłości. Wypomniano nie tylko fakt, że Sikorski był związany ze służbami Wielkiej Brytanii, ale tez słynnego "dziadka z Wermachtu" premiera Donalda Tuska.

 

Miejmy nadzieje, że rewelacje tygodnika NIE to głupstwa wyssane z przysłowiowego "brudnego palca". Jeśli jednak jest to prawda, to nasza władza wepchnęła nas w poważne kłopoty. Gdyby była to prawda okazałoby się, że to inne mocarstwa naszymi rękami dokonały zamachu stanu na Ukrainie, a konsekwencje poniesiemy my wszyscy.

 

Zastanawiające jest to, że w polskich mediach panuje zupełna cisza na ten temat. Bardzo przypomina ona zmowę milczenia jaka miała miejsce po ujawnieniu przez śp. Andrzeja Leppera, że na Mazurach są przetrzymywani Talibowie. Okazało się to niestety prawdą mimo, że wszyscy śmiali się z tego bardzo długo jako niedorzecznością. Tym razem nikt się nie śmieje, bo i sytuacja nie jest do śmiechu.

 

 

Źródła:

http://nie.com.pl/13-2014/tajemnica-stanu-tajemnica-majdanu

http://mixednews.ru/archives/55556

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika buners

"No to się cieszmy że dali

"No to się cieszmy że dali nam całkowicie za darmo tyle kasy.
Szatan zawsze dobrze płaci za sprzedane dusze i ciała.
Teraz Unia niech spłaci jeszcze nasze długi i będzie ok."

Eurokołchoz inwestuje w siebie nie w Polskę. Zobacz ile mamy cementowni, banków.... polskich. Polscy politycy robią coś dla Narodu? Dla mnie to są zwykłe marionetki, a zaczyna się właśnie szczucie Polaków na Ukraińców, to zaplanowane, Ameryka nasz sojusznik właśnie w ten sposób załatwia swoje brudne sprawy na całym świecie, później wejdą żydzi i będzie pozamiatane.

Portret użytkownika fest-best

PO CO TA CAŁA AWANTURA i

PO CO TA CAŁA AWANTURA i JASEŁKA NA UKRAINIE ???
POLSKIE RĘCE A CZYJ MÓZG ???
Światowym Kongresie Zydów w USA skierował pozew przeciwko Skarbowi Państwa Polskiego.
Powołano w ich imieniu w Europie Komisję do odzysku „utraconego” mienia żydowskiego we  Wschodniej i Centralnej Europie – dawne demoludy- o wartości $140 miliardów w tym od Polski $65 miliardów.
Żydzi wyliczyli takie kwoty do zwrotu za ponoć pozstawiony majątek ( większość zabrał Wermacht chyba tam powinni adresować swoje żale).
W Polsce ( Sikorski jest mężem Anne Applebaum) capnęli już prawie wszystko teraz kolej na Ukrainę i jej zasoby.
Premier Tusk obiecał w USA zwrot mienia żydowskiego
http://www.jewish.org.pl/index.php/wiadomopci-mainmenu-57/1245-premier-tusk-obiecas-w-usa-zwrot-mienia-iydowskiego.html
 
 
 
 

Portret użytkownika FrozenShade

Pewnym pocieszeniem może być

Pewnym pocieszeniem może być to, że jako źródło informacji media rosyjskie podają polskojęzyczny tygodnik NIE, który wsławił się w przeszłości publikacjami wielu niesprawdzonych wiadomości.

NIE jest jednym z najbardziej wiarygodnych pism na polskim rynku. Jest niezależne finansowo, nie musi być poprawne politycznie, nie utrzymuje się z reklam - może jechać równo po wszystkich. I robi to. Co do wspomnianego artykułu - jest to żart prima aprilisowy, który jak widzę bardzo dobrze się przyjął. Artykuł ten jest cytowany w wielu miejscach pomimo faktu, że już w kolejnym numerze NIE red. naczelny poinformował, że art. był żartem. Opisywana w nim sytuacja nie miała miejsca. Nie zmienia to faktu, że mogła mieć miejsce inna, podobna sytuacja i faktycznie Polska jest w tą sprawę zamieszana a sam artykuł jest czymś w rodzaju prowokacji... prowokacji do myślenia i sygnałem, że być może Urban wie coś takiego, czego nawet on boi się ujawniać wprost.

Portret użytkownika Nutrus

Do wszystkich ociemnialych

Do wszystkich ociemnialych ktorzy potrafia tylko jeczec jakie to zlo ich spotkalo ze strony UE:

1. Otrzymane przez Polske fundusze z UE
- przed akcesja - 6,2 mld zl
- lata 2004-2006 - 57,4 mld zl
- lata 2007 - 2013 - 283,4 mld zl
- lata 2014 - 2020 - otrzymamy lacznie 344,4 mld zl

38% rozwoj regionow
33% infrastruktura
10% badania
5% edukacja
14% inne

2. Najwieksze inwestycje Unijne z wylaczeniem drog i kolei:
- II linia metra w Warszawie - 2,77 mld zl
- Oczyszczalnia sciekow w Warszawie - 1,88 mld zl
- Terminal LGN w Swinoujsciu - 0,72 mld zl
- Pomorska kolej metropolitalna - 0,66 mld zl
- Magazyn gazu w Wierzchowicach - 0,52 mld zl

3. Od 2004 wybudowano 1079 autostrad i 1035 drog ekspresowych

4. Inwestycje zagraniczne w 2003 - 44 mld euro, w 2012 - 178 mld euro

5. Wzrost wynagrodzen - jezeli srednia UE przyjmiemy za 100% to Polska w 2003.- 48,8%, w 2013 - 69,9%

6. Polacy przebywajacy czasowo poza granicami kraju w 2012 sumowane lacznie ze stara emigracja sprzed 2004 i nowa po 2004
Wlk Brytania - 637 tys
Niemcy - 500 tys
Irlandia - 118 tys
Holandia 97 tys
Wlochy - 97 tys
Norwegia - 65 tys
Francja - 63 tys
Belgia - 48 tys
Szwecja - 38 tys
Hiszpania - 37 tys

7. Pieniadze przesylane do polski przez emigrantow:
W 2004 - 10,5 mld zl; w 2013 - 17,1 mld zl

8. Awans w unijnej lidze eksporterow z 12 na 8 miejsce - wartosc eksportu w latach 2004-13 - 3,5 bln zl

9. Rolnicy w doplatach unijnych dostali 53,7 mld zl; srednio 38 tys na osobe

10. Wzrost sprzedazy nowych traktorow w Polsce 2004 - 9000; 2013 - 19300

11. W 2004 Niemcy mieli 973 razy wiecej patentow niz Polacy, w 2013 - 141 razy wiecej

12. W 2004 - 26% gospodarstw ma dostep do internetu - 2013 - 72%

13. W 2003 w Polsce jest 631 km autostrad - w 2013 - 2745 km

Danych jest znacznie znacznie wiecej. Oczywiscie ze grono zgorzknialych niezadowolonych znacznie sie znajdzie i beda sie nakrecac w takich miejscach jak to. Pytanie kto was bierze pod uwage? Ten wasz belkot w obliczu twardych danych i tego co widac dookola. No chyba ze tu sama gimbaza siedzi.

Idzcie prosic Putina o wiecej hahaha

Portret użytkownika tomi7

Ale wiesz że te pieniądze

Ale wiesz że te pieniądze Polska najpierw wpłaca? a potem unia decyduje na co można je wydać. Nie wspomniałeś też o ponad 1500 sprzedanych zakładach pracy, i tych zlikwidowanych bo były konkurencją dla zachodnich

Portret użytkownika brutal

skąd sie wzioł dług publiczny

skąd sie wzioł dług publiczny ?, gdzie są polskie państwowe zakłady ? gdzie jest dorobek polski po drugiej wojnie ? gdzie jest praca dla polaków ? dlaczego wszystko jest zprywatyzowane ? lub zagraniczne ? więc pytam komu te pieniądze są dawane i w jakim celu ? i gdzie są pieniądze z prywatyzacji nasze polskie ? ja tych długów nie zaciągałem ani na oczy 1 zł z tego nie widziałem wszystko rozwalone !!! tego nie da się poskładać !! przez kilka pokoleń !!! ue wszędzie nas stopuje a sama sprzedaje gdzie się da i ja mam się z tego cieszyć ????

Portret użytkownika olo manolo

Rzeczywiscie Putin jest tu...

Rzeczywiscie Putin jest tu... "przeceniany" ale ty przeceniasz Unie.

I do tego klamiesz, bo nie odliczasz skladek ktore wplacilismy, nie podajesz kredytow ktore sa konieczna czescia kazdej "inwestycji" unijnej, nie podajesz celowosci tych inwestycji (wedlug jakiegos tam wskaznika jest od nieskiej do bradzo niskiej).

Wzrost plac to tylko dzieki pracy polakow, od dotacji place nie rosna, jedynie zadluzenie i uzaleznienie.

Przykladem sa rolnicy - porozmawiaj z nimi. To co teraz dostaja w dotacjach, kiedys dostawali bez laski sprzedajac swoje plody. W tej chwili ceny sa smieszne i to spowodowaly m.in. dotacje i zagraniczne korporacje.

Dotacje jest to forma przekupstwa, uzaleznienia gospodarki i podporzadkowania sobie polityczno-urzedniczej mafii.

Dotacje nie powoduja rozwoju kraju. Powoduje go praca i dazenie do wyrownania poziomu zycia z zachodem.

Rozwoj Polski Polacy zawdzieczaja tylko wylacznie swojej ciezkiej pracy, pomyslowosci i przesiebiorczosci - tak rzeka nawet badania dla niemieckiego rzadu.

Bezmyslne podawanie danych statystycznych, do tego zmanipulowanych i niepelnych, to jest jedyne co wy urzedasy umiecie dobrze robic.

Strony

Skomentuj