Kolejne kraje bronią się przed ekspansją homoseksualizmu

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Ostatnie tygodnie przynoszą wysyp informacji na temat kolejnych krajów sprzeciwiających się ekspansji homoseksualizmu. Wszystko rozpoczęło się od Chorwacji, gdzie przeprowadzono referendum w tej sprawie. Potem przyszły wieści z Australii.

 

Chorwaci zrozumieli, że po wejściu do Unii Europejskiej ich kraj mógłby zostać zmuszony do wprowadzania prawa zrównującego małżeństwa homoseksualne z normalnymi. Aby temu przeciwdziałać zmobilizowała się konserwatywna część społeczeństwa, czego skutkiem było zebranie odpowiedniej liczby podpisów i przeprowadzenie referendum, które w takim wypadku jest tam obligatoryjne.

 

Rezultatem głosowania narodu było wyrażenie woli wprowadzenia do konstytucji Chorwacji, wydawałoby się oczywistej frazy stwierdzającej, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Ten niewątpliwy sukces tamtejszych konserwatystów nie był zbyt szeroko nagłośniony i szybko zginął w przekazach medialnych.

 

Okazuje się, że do podobnego rozstrzygnięcia doszło również w Australii. Kraj ten przez ostatnie lata męczony był rządami socjalistów i postępowców na różnych szczeblach władzy. Często wychodzili oni przed szereg ustanawiając dziwne prawodawstwo wprowadzające na przykład takie dziwactwa jak podatek węglowy. W październiku tego roku samorząd stolicy Australii, Canberry wprowadził małżeństwa jednopłciowe. Nie spodobało się to aktualnym władzom, które zaskarżyły to prawo do tamtejszego Sądu Najwyższego.

 

Wczoraj zapadło rozstrzygnięcie, wedle, którego zawieranie takich związków nie jest legalne. Decyzja była motywowana faktem istnienia w przepisach federalnych, sformułowania o podobnej treści jak to, które wprowadzili Chorwaci. Po prostu małżeństwo według australijskiego prawa to związek mężczyzny i kobiety.

 

Jeszcze dalej poszli Hindusi, którzy za uprawianie stosunków homoseksualnych wprowadzili sankcję w postaci 10 lat więzienia. Jeszcze w 2009 roku sąd w Delhi uznał, że jest to przesada i swoim wyrokiem potwierdził, że jeśli seks taki jest uprawiany za obopólną zgodą to nie powinien być sankcjonowany. Trudno się z tym nie zgodzić, bo pierwsza zasada każdego wolnościowca głosi, że chcącemu nie czyni się krzywda. Jednak indyjski Sąd Najwyższy był odrębnego zdania i podtrzymał w mocy restrykcyjne prawo.

 

Homoseksualizm towarzyszy ludzkości od zarania dziejów i często osoby o takich skłonnościach były prześladowane. Obecnie jednak, zwłaszcza w Europie i w USA, doszło do procesu odwrotnego. Ekspansja propagandy gejowskiej obecnej w mediach , filmach, serialach, wszędzie jest tak uderzająca, że prowadzi do powstawania ruchów sprzeciwu i w konsekwencji może się to skończyć nową falą prześladowań takich osób.

 

Taka jest po prostu natura ludzka. Gdy za czasów PRL kazano nam kochać Rosjan, powszechnie ich nienawidzono. Gdy teraz każe się wielbić kochających inaczej, może to doprowadzić do eskalacji postaw agresywnych wobec tej mniejszości. Osoby odpowiedzialne za promowanie takich postaw powinny wziąć to pod uwagę, chyba, że celem jest właśnie zbudowanie wyrazistych konfliktów społecznych.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Kwadri

Bóg jest mądry, On wie, kim

Bóg jest mądry, On wie, kim ja jestem, aby negować jego prawa ??

22 Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! 23 Nie będziesz obcował cieleśnie z żadnym zwierzęciem; przez to stałbyś się nieczystym. Także i kobieta nie będzie stawać przed zwierzęciem, aby się z nim złączyć. To jest sromota!

kpl 18,22-23

 

 

Portret użytkownika olo manolo

Mafii koscielnej nie lubie,

Mafii koscielnej nie lubie, ale nagonka na ksiezy jest celowa i jak widac po tobie zbiera swoje zniwo.
Wsrod ksiezy jest duzo mniej ujawnionych przypadkow pedofilli (procentowo) niz wsrod innych grup zawodowych, mimo ze sa oni pod lupa.

Jest to element walki z cywilziacja lacinska, ktorej jestesmy czescia (ty, ja, oni i caly ten Narod) - czy tego chcemy czy nie. Jej czescia, ba - podwalina - jest Kosciol. Powinnismy bronic tej cywilizacji za wszelka cene, nawet jesli nie podobaja nam sie jej niektore elementy. Jest to jednak najlepsza z cywilizacji (jak pokazuje historia) i powinnismy sie cieszyc ze nie urodzilismy sie np. w Palestynie albo w Burundi.

Trzeba zmieniac to co zle, ale jest to podrzedne w stosunku do obrony naszych wartosci. Najpierw je obronmy, a potem zmieniajmy, bo niedlugo nie bedzie juz co zmieniac a my bedziemy sila zapedzani do meczetow czy synagog, wszystko jedno.

Portret użytkownika Pantałyk

Wszelkie patologie i

Wszelkie patologie i deprawacje są narzucane z samej góry. I tu właśnie jedyna nadzieja w ruchach oddolnych i lokalnych społecznych inicjatywach. Tylko w taki sposób można sprzeciwić się tym chorym planom "elit", ktore wymyślają coraz to nowe kretynizmy do firmowania swojego "dziel i rządz"
Ale pora wreszcie rzucić im w plugawe ryje rękawice i stanąć na twardym stanowisku. W przeciwnym razie nasze dzieci i wnuki doczekają tu istnej sodomy i gomory.

Portret użytkownika Eagle777

Pewnie zaraz mnie ktoś

Pewnie zaraz mnie ktoś zlinczuje, lecz wierzę w to co jest napisane w Biblii, i wierzę w to co mówi Bóg. A w Biblii Bóg poprzez Apostoła Pawła jasno i precyzyjnie powiedział wszystko o homoseksualistach.
"List św. Pawła do Rzymian 1. 18 - 32. Każdy może to przeczytać. Zacytuyję tylko niektóre fragmenty.
"Mienili się mądrymi, a stali się głupi."
"Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, (27) podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę. (28) A ponieważ nie uważali za wskazane uznać Boga, przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów, aby czynili to, co nie przystoi; (29) są oni pełni wszelkiej nieprawości, złości, chciwości, nikczemności, pełni są również zazdrości, morderstwa, zwady, podstępu, podłości; (30) potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złego, rodzicom nieposłuszni; (31) nierozumni, niestali, bez serca, bez litości; (32) oni, którzy znają orzeczenie Boże, że ci, którzy to czynią, winni są śmierci, nie tylko to czynią, ale jeszcze pochwalają tych, którzy to czynią. "
Amen!
 
Już to kiedyś pisałem i napiszę jeszcze raz. Jeśli jeden homoś z drugim chcą mieć dzieci, muszę je sobie sami spłodzić. Niestety inne drogi nie ma.
 
Skoro chcą "praw" i "przywilejów" to niech się zkrzykną, kupią sobie swoją prywatną "Homosiową" wyspę i na niej mieszkają. Po 100 latach problem sam się rozwiąże, wszyscy wyginą.

Portret użytkownika danielov

dziś chca legalnych małżeństw

dziś chca legalnych małżeństw a jutro będą chcieli adoptowac dzieci. Bo skoro małżeństwa homoseksualne są legalne to co złego jest w posiadaniu dzieciaczków????? przecież nie można dyskryminować legalnych małżeństw w taki sposób??? Tu jest właśnie ta cienka linia - jeśli sie ją przekroczy to nad resztą spraw juz się nie zapanuje. Żadnych ustępstw!

Portret użytkownika danielov

Tu nie chodzi o dyskryminację

Tu nie chodzi o dyskryminację czy tp. tu chodzi o to co jest normalne a co jest nienormalne. Jeśli nam normalnym ludziom wmawia się ze coś co jest nienormalne jest -normalne tak jak małżeństwa  pedałów to na końcu wyjdzie na to że my jesteśmy NIENORMALNI! nazywajmy żeczy po imieniu. Ja nie mam nic do pedałów , niech sobie żyją we własnym świecie ale niech nie chca aby normalni ludzie postrzegali ich tak jak tylko i wyłącznie oni sobie tego życza. 

Strony

Skomentuj