Kolejne informacje potwierdzają, że rosyjski A321 został zniszczony na skutek eksplozji bomby

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Zarówno źródła amerykańskie, brytyjskie jak i francuskie, potwierdzają, że rosyjski samolot pasażerski Airbus A321 padł ofiarą zamachu terrorystycznego. Coraz bliżej chyba też do tego, aby podobnie uznała Rosja. Nikt nie ma wątpliwości, że spotka się to z bezlitosną zemstą ze strony Władimira Putina.

 

Obecna sytuacja na Synaju jest tak niepewna, że wiele poważanych linii lotniczych zawiesiło loty do Szarm el-Szejk. Wygląda na to, że Airbus A321 należący do rosyjskich linii czarterowych Kogalymavia, został zniszczony w powietrzu na skutek eksplozji bomby wniesionej na pokład albo przez kogoś na pokładzie, albo przez służby lotniskowe.

 

To wyjaśnia dlaczego doszło do dekompozycji samolotu w locie. Podobno na odsłuchanych przez Egipcjan nagraniach z czarnych skrzynek słychać odgłosy eksplozji. Nie ma innej możliwości jak ta, że odpowiedzialna za to bomba została umieszczona na pokładzie przez pasażera lub członka personelu naziemnego lotniska.

 

Każdy kto był w Egipcie i zna siłę słowa "bakszysz" wie, że za pieniądze jest tam wszystko możliwe, a jeśli w obsłudze międzynarodowego lotniska w Szarm el-Szejk znajdują się gorliwi islamiści, mogli oni zrobić to za darmo, dla idei, tłumacząc sobie potrzebę współpracy z ISIS, zwłaszcza w celu retorsji na skutecznie bombardujących ich Rosjanach. Tak czy inaczej to zła wiadomość dla egipskiej turystyki, co może tyko wywołać więcej postaw radykalnych w tym kraju.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

"Zarówno źródła amerykańskie,

"Zarówno źródła amerykańskie, brytyjskie jak i francuskie, potwierdzają, że rosyjski samolot pasażerski Airbus A321 padł ofiarą zamachu terrorystycznego."

- czyli TEATRZYKU pod nazwą USILNE WKRĘCANIE ROSJAN W PEŁNOSKALOWE MILITARNE ZAANGAŻOWANIE w Syrii ciąg dalszy. Każdy taki "NEWS" należy filtrować przez znane od wieku dążenie BIBLIJNYCH NAZI do wywołania SPISKOWANIEM wielkiej WYŻYNANKI BIAŁYCH i ARABÓW pod Megido. Wyżynanki po jakiej na ziemię ma zstąpić świniopas maschiach zwany też jehowa by "ofiarować żydostwu pełnię władzy nad światem". I dla spełnienia tego NIESPEŁNIALNEGO UROJENIA żydostwo od setek lat Z PREMEDYTACJĄ wywołuje RZEZIE CYWILI po całym świecie by w końcu doprowadzić do WYTĘSKNIONEJ RZEZI (armagedonu) POD MEGIDO. Należy też pamiętać iż wedle żydowskich planów OBECNOŚĆ ROSYJSKIEJ ARMII LĄDOWEJ tam jest NIEZBĘDNA i KLUCZOWA w trakcie DOKONANYWANIA, przez tych pustynnych gestapowców, tego zaplanowanego setki lat temu CELOWEGO LUDOBÓJSTWA ponad 99% POPULACJI PLANETY stąd TAKIE USILNE WKRĘCANIE ROSJAN w tę wojnę, wojnę o PRZESTRZEŃ ŻYCIOWĄ 4 RZESZY NAZISTOWSKIEJ znanej jako iSSrael. Należy także pamiętać iż Rosjanom i ich koalicjantom światowe środowiska nazistowskie ZAPLANOWAŁY PRZEGRANĄ...... a ich narodom WYMORDOWANIE W OBOZACH ZAGŁADY.

Portret użytkownika Rodak

Amerykanie i  Brytyjczycy

Amerykanie i  Brytyjczycy  najlepiej  wiedza  kto  zamachnął  się  na  Obywateli  Rosji, bo  to oni  sami  zorganikzowali  ten  zamach  przez  swoioch  agentów  na  Bliskim  Wschodzie  i  jest to akt  terrorystyczny  najwyższego zagrożenia  dla  bezpieczeństwa  i  uznali żeby  nie  dac  możliwości  odwetu, to  zabronili  swoim liniom  lotniczym  latania  w  tym  rejonie.
To najwyższy  terror  panstwowy.

Portret użytkownika achiles

 "Jestem dziennikarzem od ok

 "Jestem dziennikarzem od ok 25 lat. Nauczyłem się jak okłamywać, zdradzać i ukrywać prawdę przed opinią publiczną. Ale widząc jak przez ostanie miesiące niemieckie i amerykańskie media próbują sprowadzić wojnę na mieszkańców Europy, wojnę z Rosją - i doszło to do punktu, że już nie ma odwrotu - postanowiłem publicznie powiedzieć, że niewłaściwe jest to co ja sam robiłem w przeszłości - manipulując opinią publiczną i uprawiając propagandę przeciwko Rosji, i niewłaściwe jest to co robili i nadal robią moi koledzy dziennikarze - ponieważ są przekupywani i zdradzili opinię publiczną, nie tylko w Niemczech ale i w całej Europie" - Udo Ulfkatte (znany niemiecki dziennikarz) od tych słów rozpoczął poniższą wypowiedź:
https://www.youtube.com 

 

Portret użytkownika achiles

DOBRA PRZEPOWIEDNIA, TAK

DOBRA PRZEPOWIEDNIA, TAK JAKBYM SIEBIE SAM TU CZYTAŁ, PRZEZ OSTATNIE DWA LATA. CI CO MNIE CZYTAJĄ I SŁUCHALI TEGO JASNOWIDZA POWYŻEJ ZAMIESZCZONEGO, WIEDZĄ O CZYM MOWA. PONIŻSZA PANA JACKOWSKIEGO TEŻ JEST W TYM SAMYM ODNIESIENIU. POLECAM WAM JE WYSŁUCHAĆ. Pozdrawiam tych którzy je tu zamiescili. 

Strony

Skomentuj