Kolejne informacje potwierdzają, że rosyjski A321 został zniszczony na skutek eksplozji bomby

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Zarówno źródła amerykańskie, brytyjskie jak i francuskie, potwierdzają, że rosyjski samolot pasażerski Airbus A321 padł ofiarą zamachu terrorystycznego. Coraz bliżej chyba też do tego, aby podobnie uznała Rosja. Nikt nie ma wątpliwości, że spotka się to z bezlitosną zemstą ze strony Władimira Putina.

 

Obecna sytuacja na Synaju jest tak niepewna, że wiele poważanych linii lotniczych zawiesiło loty do Szarm el-Szejk. Wygląda na to, że Airbus A321 należący do rosyjskich linii czarterowych Kogalymavia, został zniszczony w powietrzu na skutek eksplozji bomby wniesionej na pokład albo przez kogoś na pokładzie, albo przez służby lotniskowe.

 

To wyjaśnia dlaczego doszło do dekompozycji samolotu w locie. Podobno na odsłuchanych przez Egipcjan nagraniach z czarnych skrzynek słychać odgłosy eksplozji. Nie ma innej możliwości jak ta, że odpowiedzialna za to bomba została umieszczona na pokładzie przez pasażera lub członka personelu naziemnego lotniska.

 

Każdy kto był w Egipcie i zna siłę słowa "bakszysz" wie, że za pieniądze jest tam wszystko możliwe, a jeśli w obsłudze międzynarodowego lotniska w Szarm el-Szejk znajdują się gorliwi islamiści, mogli oni zrobić to za darmo, dla idei, tłumacząc sobie potrzebę współpracy z ISIS, zwłaszcza w celu retorsji na skutecznie bombardujących ich Rosjanach. Tak czy inaczej to zła wiadomość dla egipskiej turystyki, co może tyko wywołać więcej postaw radykalnych w tym kraju.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

"Zarówno źródła amerykańskie,

"Zarówno źródła amerykańskie, brytyjskie jak i francuskie, potwierdzają, że rosyjski samolot pasażerski Airbus A321 padł ofiarą zamachu terrorystycznego."

- czyli TEATRZYKU pod nazwą USILNE WKRĘCANIE ROSJAN W PEŁNOSKALOWE MILITARNE ZAANGAŻOWANIE w Syrii ciąg dalszy. Każdy taki "NEWS" należy filtrować przez znane od wieku dążenie BIBLIJNYCH NAZI do wywołania SPISKOWANIEM wielkiej WYŻYNANKI BIAŁYCH i ARABÓW pod Megido. Wyżynanki po jakiej na ziemię ma zstąpić świniopas maschiach zwany też jehowa by "ofiarować żydostwu pełnię władzy nad światem". I dla spełnienia tego NIESPEŁNIALNEGO UROJENIA żydostwo od setek lat Z PREMEDYTACJĄ wywołuje RZEZIE CYWILI po całym świecie by w końcu doprowadzić do WYTĘSKNIONEJ RZEZI (armagedonu) POD MEGIDO. Należy też pamiętać iż wedle żydowskich planów OBECNOŚĆ ROSYJSKIEJ ARMII LĄDOWEJ tam jest NIEZBĘDNA i KLUCZOWA w trakcie DOKONANYWANIA, przez tych pustynnych gestapowców, tego zaplanowanego setki lat temu CELOWEGO LUDOBÓJSTWA ponad 99% POPULACJI PLANETY stąd TAKIE USILNE WKRĘCANIE ROSJAN w tę wojnę, wojnę o PRZESTRZEŃ ŻYCIOWĄ 4 RZESZY NAZISTOWSKIEJ znanej jako iSSrael. Należy także pamiętać iż Rosjanom i ich koalicjantom światowe środowiska nazistowskie ZAPLANOWAŁY PRZEGRANĄ...... a ich narodom WYMORDOWANIE W OBOZACH ZAGŁADY.

Portret użytkownika Rodak

Amerykanie i  Brytyjczycy

Amerykanie i  Brytyjczycy  najlepiej  wiedza  kto  zamachnął  się  na  Obywateli  Rosji, bo  to oni  sami  zorganikzowali  ten  zamach  przez  swoioch  agentów  na  Bliskim  Wschodzie  i  jest to akt  terrorystyczny  najwyższego zagrożenia  dla  bezpieczeństwa  i  uznali żeby  nie  dac  możliwości  odwetu, to  zabronili  swoim liniom  lotniczym  latania  w  tym  rejonie.
To najwyższy  terror  panstwowy.

Portret użytkownika achiles

 "Jestem dziennikarzem od ok

 "Jestem dziennikarzem od ok 25 lat. Nauczyłem się jak okłamywać, zdradzać i ukrywać prawdę przed opinią publiczną. Ale widząc jak przez ostanie miesiące niemieckie i amerykańskie media próbują sprowadzić wojnę na mieszkańców Europy, wojnę z Rosją - i doszło to do punktu, że już nie ma odwrotu - postanowiłem publicznie powiedzieć, że niewłaściwe jest to co ja sam robiłem w przeszłości - manipulując opinią publiczną i uprawiając propagandę przeciwko Rosji, i niewłaściwe jest to co robili i nadal robią moi koledzy dziennikarze - ponieważ są przekupywani i zdradzili opinię publiczną, nie tylko w Niemczech ale i w całej Europie" - Udo Ulfkatte (znany niemiecki dziennikarz) od tych słów rozpoczął poniższą wypowiedź:
https://www.youtube.com 

 

Portret użytkownika achiles

DOBRA PRZEPOWIEDNIA, TAK

DOBRA PRZEPOWIEDNIA, TAK JAKBYM SIEBIE SAM TU CZYTAŁ, PRZEZ OSTATNIE DWA LATA. CI CO MNIE CZYTAJĄ I SŁUCHALI TEGO JASNOWIDZA POWYŻEJ ZAMIESZCZONEGO, WIEDZĄ O CZYM MOWA. PONIŻSZA PANA JACKOWSKIEGO TEŻ JEST W TYM SAMYM ODNIESIENIU. POLECAM WAM JE WYSŁUCHAĆ. Pozdrawiam tych którzy je tu zamiescili. 

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Prosze prosze jaka Ameryka

Prosze prosze jaka Ameryka szybka. Jak spadł ruski samolot ze znienawidzonymi przez USA Rosjanami to po kilku dniach CIA już zna przyczyne. A jak rozbił się samolot z elitą intelektualną i wojskową sojuszniczego kraju to Ameryka po dzień dzisiejszy nie chce pisnąć na ten temat ani słowa.
Ale widać wyraźnie że USA mimo wrogości do obecnej rosyjskiej władzy potrzebują Rosji do uregulowania kwestii islamskiej, podobnie jak potrzebowali Stalina do likwidacji nazizmu. Ten sam schemat. Nastawić dwie wrogie sobie siły przeciwko sobie i wesprzeć tą która jest mniej groźna czyli Rosje. I znowu to Rosjanie będą ginąć tak jak w II wojnie światowej za to żeby Ameryka wzmocniła pozycję światowego hegemona. No bo przecież USA nie będą likwidować Państwa Islamskiego tak jak nie likwidowali III Rzeszy bo do brudnej roboty mają znienawidzonych Ruskich. A sami z islamskimi reżimami kręcą naftowe biznesy, tak samo jak kręcili biznesy z prawicowymi dyktatorami w Europie przed II wojną.

 

Portret użytkownika Kardynał

Ale ty głupoty pleciesz,

Ale ty głupoty pleciesz, przecież to jest oczywiste, że USA nie może zyć bez drugiego mocarstwa opozycji tak samo jak Rosja bez swojej opozycji " patrz na sejm PIS nie może życ bez PO i odwrotnie" to jest gra polityczna ja nie wiem kiedy ludzie w końcu to zrozumieją , każdy chce dla siebie coś ugrać, jedni są zapatrzeni w zachód a drudzy na wschód, gdyby było jedno mocartswo i rządziło to świat by upadł, Ci od NWO nigdy nie pozwolą żeby się oboje zatakowali dopuki nie ustatnowią porządku światowego ...

Strony

Skomentuj