Kolejne faszystowskie zakazy z Unii Europejskiej - delegalizacja składników perfum Chanel no. 5

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Każdy dzień przynosi kolejną porcję absurdów serwowanych nam przez przekupnych i nudzących się biurokratów europejskich. Na skutek narzucania represyjnego prawa zmusza się nas do zmiany nawyków. Wkrótce nie będzie można na przykład kupić słynnych perfum Chanel No. 5.

 

Oczywiście władcy UE twierdzą, że kolejne faszystowskie ograniczenia są dla naszego dobra. W znanych perfumach znajdowały się składniki, które właśnie zostały wprowadzone na czarną listę, chodzi o kumarynę i cytral. Według biurokratów mogą one powodować alergie. Jednak jakoś do tej pory nie powodowały, więc skąd ta troska o obywateli? Być może producenci perfum nie chcieli dać łapówki, co prawdopodobnie uczynili wcześniej wytwórcy energooszczędnych świetlówek. No to pokazano im, że można dowolnie kształtować listą dozwolonych w UE środków.

Przecież to właśnie względami ekologicznymi motywuje się ludzi do korzystania z bardzo drogich i pełnych metali ciężkich świetlówek i jednocześnie zdelegalizowano żarówki o mocy 100 wat z planami delegalizacji następnych nominałów. Recykling świetlówek jest poza tym bardzo drogi i niebezpieczny ze względu na obecność rtęci, a recykling żarówek można przeprowadzić po prostu młotkiem.

 

Unia Europejska coraz bardziej zaczyna przypominać państwo totalitarne. Teraz jeszcze wydaje nam się, że mamy jako taką wolność. Przynajmniej jeszcze nikt nam nie mówi, że nie możemy stąd uciekać. Trzeba przyznać, że to postep w porównaniu do poprzednich totalitaryzmów.

 

Władza w Brukseli pokazuje jednak dobitnie, że nadal może z nami zrobić wszystko co chce i wystarczy odpowiednia propaganda, a skolonizowane narody będą siedziały cichutko jak mysz pod miotłą wierząc w zachodnie cuda i dziejową konieczność wprowadzenia dowolnego idiotyzmu. Trzeba przyznać, że w porównaniu do pierwszej próby stworzenia UE dokonanej w latach czterdziestych przez wybitnego socjalistę Adolfa Hitlera, koncept zjednoczonej Europy wyewoluował, wyciągnięto wnioski i już nie prowadzi się podboju militarnego, ale gospodarczo-ideologiczny.


Obserwujemy wyraźnie pełzającą tyranię UE. Zabroniono ziołolecznictwa, bo przecież koncerny farmaceutyczne muszą na czymś zarabiać. Zabrania się wielu rzeczy takich jak papierosy mentolowe, co ogranicza wybór palaczy. Przykłady można mnożyć, ale ponieważ jak ta przysłowiowa żaba tkwimy w tym po uszy, a wodę podgrzewają nam stopniowo, to nawet nie zauważymy, kiedy w tym garnku UE nagle zrobi się za gorąco i się wszyscy ugotujemy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika maolat

z tego wyniki, że Ci

z tego wyniki, że Ci urzędnicy chcą końca Unii jak można tak drażnić społeczeństwo albo robią to jawnie albo są tak chciwi, że o niczym innym nie myślą tylko o łapówce! Korwin do dzieła masz wielu potencjalnych sojuszników w tym burdelu którzy już nie chcą się puszczać jak brudna szmata

Portret użytkownika koń który mówi

A od soli wypadowej nie ma

A od soli wypadowej nie ma alergii? Od barwników spożywczych, wszelkich dodatków chemicznych, skrobi modyfikowanej, orzechów, soi, mleka, hormonów, mączek kostnych w paszach? Ludzie. Niedługo będziemy jeść dietetyczne pasty z tubek z podajników na ulicach bo cała reszta będzie cholernie niezdrowa i zakazana przez europedalskich urzędasów. Albo coś z tym zrobimy albo nas nie będzie. Zaczęło się od ziół, potem żarówki, a teraz biorą się za perfumy? To są żewne jaja jakieś.
Psychopaci. Sztuczne mięso kombinują albo rośliny GMO i to jest zdrowe rzekomo.

Portret użytkownika figa

 Mariolka , palnij ty się w

 Mariolka , palnij ty się w łeb ! Jakim prawem chcesz ograniczać innym swobody obywatelskie ? Chcę palić mentole i to jest moja sprawa , a ty się ogarnij i zajmij lepiej czymś pożyteczniejszym , chociażby bezmyślną wycinką drzew przez urzędasów ! Pikietuj , a nie pierdziel głupoty !

Portret użytkownika Edek

czy te osły na stołkach nie

czy te osły na stołkach nie umiejo czytać czego ludzie pisza i czy nie zdajo sobie gimby sprawy ze jak bd tak robić dalej to ludek wkoncu ich pościąga z tych stołków.....?czy jak sie zrobi gorąco to zmienią poprostu stolki.....

Strony

Skomentuj