Kolejne drastyczne ograniczenia wolności obywateli. Rząd zamyka ludzi w domach

Kategorie: 

Źródło: KPRM

Polacy już od dwóch tygodni pozostają w swego rodzaju areszcie domowym spowodowanym rzekomą pandemią koronawirusa. Rząd uznał, że obecne obostrzenia nie wystarczą i wprowadzono nowe restrykcje i obostrzenia, które będą obowiązywały już od 1 kwietnia i na początek przez 2 tygodnie. Oto najważniejsze zmiany zapowiedziane przez premiera Mateusza Morawieckiego.

 

 

Wychodzenie z domu 

Od dzisiaj minimalny dystans pomiędzy ludźmi z niewielkimi wyjątkami to 2 metry. Nawet rodzina ma spacerować 2 m od siebie chyba, że idzie rodzic z dzieckiem do 13 roku życia lub z osobą niepełnosprawną.  Wprowadzono również zakaz wyjścia z domu dla osób do 18 roku życia. W przestrzeni publicznej będą oni mogli przebywać wyłącznie w obecności pełnoletniego opiekuna.

Sklepy i usługi

Premier Mateusz Morawiecki oświadczył, że wszystkie sklepy spożywcze, apteki i drogerie pozostaną otwarte. W punktach usługowych takich jak stacje benzynowe, urządzenia takie jak terminale płatnicze i pulpity mają być dezynfekowane po każdym kliencie. W jednym sklepie będzie mogło przebywać w danym momencie nie więcej niż trzy razy więcej ludzi, niż jest w nim kas. Na poczcie przy okienku będą mogły pozostawać tylko dwie osoby.

Wprowadzono również obowiązek zakładania rękawiczek przed wejściem do sklepu. Nie wiadomo jednak czy to oznacza, że będą one musiały być oferowane przez sprzedawców czy przez ludzi. Jeśli ktoś nie wyposażył się wcześniej w rękawiczki ochronne to może mieć od jutra problem z wejściem do sklepu, a tak się składa, że rękawiczek na rynku nie ma, a nawet jakby były, aby je kupić trzeba przecież wejść do sklepu, do którego nie można wejść bo się nie ma rękawiczek i tu koło się zamyka.

Dodatkowo ogłoszono, że w weekendy zamknięte będą markety budowlane. Ma to zatrzymać nieco tłum kupujących, którzy kwarantannę traktują jako okazję do remontu w domu.

Wprowadzono również specjalne dwie godziny handlu tylko dla osób po 60 roku życia. Od 10:00 do 12:00 sklepy i apteki dostępny tylko dla seniorów. Ma to umożliwić im dokonywanie koniecznych zakupów przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka zakażenia koronawirusem od osób przechodzących je bezobjawowo. Nie wiadomo jednak jak sprawdzany będzie wiek kupujących.

Jeśli chodzi o usługi to wprowadzono zakaz korzystania z rowerów miejskich. Poinformowano też, że salony fryzjerskie i kosmetyczne nadal pozostaną zamknięte. Na czas pandemii odwołane są również wszelkie zabiegi rehabilitacyjne.

Zamknięte zostają hotele, hostele i inne miejsca noclegowe, z wyjątkiem tych przeznaczonych na kwarantanny i dla pracowników pracujących na przykład w budownictwie.

 

Zakłady pracy

Zakomunikowano również dodatkowe wymogi w zakładach pracy. Nakazano zachowanie dystansu i zapewnienie środków do higieny i dezynfekcji obowiązkiem pracownikom. W wielu przypadkach może to być bardzo trudne, bo nawet szpitale mają problemy z zaopatrzeniem a co dopiero przedsiębiorcy.

W biurach należy stosować 1,5 metra odstępu biurka od biurka i również muszą być zapewnione środki do dezynfekcji, których dostęp jest ograniczony.

 

Kwarantanny

Mimo, że nadal rząd nie wprowadził stanu wyjątkowego, wprowadzono wątpliwą prawnie rozszerzoną formułę kwarantanny. Od dzisiaj osoby, które zostały jej poddane mogą przebywać w całkowitej izolacji również poza miejscem zamieszkania. Jeśli obywatel naszego kraju wraca z zagranicy i chce odbyć kwarantannę w domu, to automatycznie  zostaną również jego domownicy. Takie odosobnienie potrwa 14 dni.

Przypomniano, że stworzono dedykowaną do kwarantanny aplikację na telefony komórkowe. Za jej pomocą odosobnieni muszą wysyłać regularnie selfie co jakiś czas Od 5 tys do 30 tys kary za łamanie kwarantanny i w niektórych przypadkach kara pozbawienia wolności.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika znawca

Co się stanie jak liczba

Co się stanie jak liczba chorych na SARS-CoV-2 w Polsce, przekroczy liczbę chorych z Niemiec ?

Załóżmy, że socjalistyczny rząd PiS, który lubuje się w Unii Europejskiej, zadziała jak typowy rząd z Europy Zachodniej i nada obywatelom najróżniejsze przywileje socjalne, od zasiłków dla bezrobotnych krótkoterminowo, aż po dodatki mieszkaniowe. Polacy zaczeliby żyć jak na Zachodzie. Bez wątpienia całkowity zakaz pracy wraz z zakazem wyjścia z miejsca zamieszkania, byłby najlepszym wariantem kwarantanny totalnej.

Piszę o całkowitej kwarantannie, bo polski rząd pod rządami EU, do takiej właśnie dąży. Ma jednak on nie lada problem, bowiem akumulacja kapitału w gospodarce/cała jej siła ekonomiczna, nie pozwala na zwiększoną kontrybucję podatkową, z której można byłoby opłacić ludziom socjal, w znacznie większym zakresie, aniżeli tylko w charakterze udawanego przez państwo socjalizmu.

Udawany socjalizm to kolejna rzecz, z jaką, nie radzi sobie pojęciowo, ani Kaczy naród, ani naród Czerwonej Marionetki systemu. W zasadzie naród Kaczy, to też jest marionetka systemu, tylko taka bardziej religijna, skora do modłów w kościele, mniej lubiąca cielesność seksualną, stąd zapewne wyborcy PiS, są jeszcze bardziej gorliwymi zwolennikami NATO, niż wyborcy PO/SLD/PSL/Kukiz 15. Nawet wyborcy Konfederacji, którzy lubią NATO lub mają miłość do USA, nie tworzą elektoratu kościoła katolickiego. 

Ale Konfederaci wiedzą, że socjalizm w gospodarce, to i katastrofa dla finansów państwa i kompletny idiotyzm, zaburzający życie publiczne. Stąd rozumieją oni, że w III RP nie ma socjalizmu, że jest to tylko wydmuszka zrobiona na pokaz i ja się z nimi zgadzam i tak jak oni wiem, że ten poziom opodatkowania pracy nie daje nam zabezpieczenia społecznego/welfare state, nadto zabiera on nam pieniądze z pensji i z zakupów konsumpcyjnych i przekazuje je w ręce urzędników, którzy je potem i tak, po drodze trwonią.

W XXI w. czekają Naród Polski wyzwania ostateczne, czyli musi większość z nas zrozumieć, że nas nawet nie stać na taki socjalizm, jaki mamy obecnie lub taki jaki on był pomniejszony ideologicznie, w czasach rządów PO, czy SLD. A Kaczyński i jego wywód o wyższości PiS nad resztą euro kołchozowych zwolenników, to pomniejszy problem, na drodze wspomnianej walki o normalność i zrównoważony rozwój.

Te decyzje PiS odnośnie ograniczania wolności podczas walki z koronawirusem, to tylko incydent decyzyjny pół inteligenta, który i tak nie zakłóci w/w procesu obalania socjalizmu w naszym kraju.

 

System wolnorynkowy NATO to nie jest gospodarka centralnie planowana ZSRR. W porównaniu do obydwu modeli, sozialstaat EU nigdy nie był i dalej nie jest zdolny do bycia geopolityczną potęgą.

Portret użytkownika peterek68

Gdy widze morde Waszego PM to

Gdy widze morde Waszego PM to az mnie skreca, podobne odczucia mialem gdy patrzylem na bolka zanim zostal prezydentem.QRWA co sie z Wami dzieje ze nie potraficie we wlasnym kraju posprzatac. Czy napawde jestescie tak ciency ze musicie miec pana z usraela? Ha, haa, haa potomkowie panow Lechii.

Portret użytkownika Dzik

Jako uduchowieni Polacy

Jako uduchowieni Polacy chrześcijanie powinniśmy zgodnie z nauką Króla Jezusa Chrystusa
zaprzestac bałwochwalczego kultu królowej nieba bedącego przekleństwem dla Polski.

Drugie przykazanie dekalogu zabrania klękania przed obrazami :
"Nie czyń sobie obrazu rytego, ani żadnego podobieństwa rzeczy tych, które są na niebie (...)
Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył," Ks wyj 20:4 BG

"Miasta i narody, które poświęcają się czy poddają innym istotom niż Pan Jezus, pogrążają się w duchowej ciemności, ponieważ cześć oddawana każdej innej istocie poza Bogiem jest pokłonem wobec Szatana. Rezultatem jest ruina, często nie tylko duchowa, ale i ekonomiczna. Polska wydaje się niefortunną ofiarą tej strategii.
 Prorok Jeremiasz powiedział ludziom, którzy czcili Królową Niebios, utrzymując przy tym, że nie przeszkadza im to wciąż wierzyć w prawdziwego Boga:
"Pan nie mógł już znieść niegodziwości waszych postępków ani ohydnych czynów, jakie popełniliście. Dlatego kraj wasz został obrócony w pustkowie, stał się przedmiotem klątwy." (Jer. 44:22-23).
Zastanawia fakt, że największa dekadencja przypada na czas, gdy król polski Jan II Kazimierz (1648-68) ogłosił Królowę Niebios "Królową Polski". Historyk katolicki Malachi Martin napisał, że zawarty z nią pakt "nigdy nie został odwołany, ani odrzucony przez naród polski, rząd polski, katolicki czy komunistyczny, od 1655 roku." Odtąd, na Polskę spadły trzy rozbiory, przetoczyły się przez nią dwie światowe wojny, dotknęły ją nazistowskie zbrodnie, stalinowskie czystki i inne plagi.

Przestępowanie przykazań, w tym II przykazania biblijnego Dekalogu, które zakazuje oddawania czci stworzeniu (Wj. 20:4-5) otwiera przed królestwem ciemności dodatkowe możliwości ściągania nieszczęść i zaślepiania ludzi na Ewangelię. "

Demon zwany królową niebios:
http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm

Kult królowej niebios, przekleństwo nad Polską – pastor Andrzej Cyrikas
https://www.youtube.com/watch?v=lyf1BUxt5h4
Maria - czy zawsze dziewica?
https://www.facebook.com/notes/krzyjahu/maria-czy-zawsze-dziewica/820216534825281/
Tożsamość Królowej Niebios:
http://www.zbawienie.com/krolowa-niebios.htm
http://www.proroctwa.com/krolowa-niebios.htm

Pierwsi chrześcijanie nie odmawiali różańca a Pan Jezus zakazał czcych, pustych  powtórzeń jakie sa wypowiadane w różańcu:

"A modląc się, nie używajcie pustych powtórzeń jak ci, którzy są z narodów; bowiem oni mniemają, że zostaną wysłuchani z powodu swego wielomówstwa." Mat 6:7 NBG

Kto wymyślił różaniec?:
https://www.facebook.com/notes/krzyjahu/r%C3%B3%C5%BCaniec-pochodzenie/820147871498814/

Czy Maria matka Pana Jezusa ma swoje czarne oblicze w częstochowie?

Prezydent modlił się na Jasnej Górze przed obliczem Matki Bożej o oddalenie szalejącej pandemii koronawirusa :
https://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,48725,25824044,prezydent-andrzej-duda-odwiedzil-jasna-gore.html
Czy modlitwa do  "obrazu królowej nieba" oddali epidemie i czy "królowa niebios" da zwycięstwo prezydentowi w wyborach?
 Sami zobaczycie.
Czy zawierzenie przez premiera Morawieckiego całego kraju "Czernej Madonnie" przyniesie Polsce bogactwo i uchroni przed krysysem i masowymi protestami zaraz po ogłoszeniu końca pandemi?

Sami zobaczycie.

"Jasna Góro, Czarna Madonno, miej w opiece naród cały, który żyje dla Twej chwały" - mówił na pielgrzymce Radia Maryja Morawiecki. "

https://oko.press/morawiecki-zawierza-kraj-czarnej-madonnie-i-rydzykowi-bo-wrogowie-robia-podkop-jak-pod-jasna-gora/

Jakie będą  błogosławieństwa "królowej niebios - czarnej madonny" po wybraniu drugiego wariantu zamiast trzeciego:

" Ale nie zwykły kryzys gospodarczy, lecz potężny krach, który zabiera ludziom dachy nad głową, bezpieczeństwo i pewność tego, że jutro będą mieli co jeść.Samcik akcentuje, że wiele osób uważa, iż - tu cytat - "suma cierpień tych, którzy zapłacą za kryzys utratą pracy lub majątku (a niektórzy może i życia) może być większa, niż 'uzysk' z uratowania dużo mniejszej liczby ludzi przed śmiercią". (...)  dlaczego całe rodziny mają tracić wielopokoleniowe dziedzictwo, by ratować innych? Oczywiście da się zadekretować solidarność społeczną, ale nie ma się co dziwić, że u tych, którzy przeżyją, lecz stracą wszystko, narodzi się gniew. To oni będą zadawać na ulicach i przy urnach pytania o moralny wydźwięk tej sytuacji"

Prognoza dotycząca zgonów i strat finansowych w Polsce:
https://www.fakt.pl/pieniadze/biznes/dziennikarz-maciej-samcik-o-scenariuszach-rozwoju-epidemii-i-krachu-gospodarczym/sbr2bwq

Pierwsze protesty w czasie epidemi:
wpisz w google #niepłacę

Chwała i Sława naszemu Bogu, który stworzył Niebo i Ziemię, i wszystko co w nich jest.

Portret użytkownika Ractaros96

Jak ograniczenia staną się

Jak ograniczenia staną się zbyt absurdalne, to ludzie przestaną ich przestrzegać. Rozdzielanie rodziny 2 m od siebie jest bez sensu, jak potem wrócą do tego samego mieszkania i będą blisko siebie. Używanie rękawiczek przez wszystkich jest niewykonalne. Odpowiednie używanie rękawiczek polega na ich wymienianiu. Za każdym kolejnym odwiedzonym sklepem - kolejna para rękawiczek. Noszenie tej samej pary cały czas nic nie da. A tylu rękawiczek nie ma nawet na rynku teraz, żeby je cały czas wymieniac na nowe.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika Arya

Rozdzielanie rodziny 2 m od

Rozdzielanie rodziny 2 m od siebie jest bez sensu, jak potem wrócą do tego samego mieszkania i będą blisko siebie.

Nie do końca takie bez sensu. Gdyby rodzina mogła iść razem, to razem chodziliby wszyscy (wychodzimy z założenia, że i tak nie wszyscy będą przestrzegać restrykcji). Policja miałaby dużo więcej roboty ze sprawdzaniem, czy to faktycznie jest rodzina, czy nie. A tak jak wszyscy mają chodzić osobno, to policja będzie miała mniej roboty. 

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Ractaros96

Nie podoba mi się takie

Nie podoba mi się takie traktowanie obywateli w imię zaoszczędzenia czasu policji. Ludzie są wystarczająco przestraszeni i bez tego. Udowodnienie, że mieszka się w tym samym domu nie jest trudne, a daje trochę poczucia człowieczeństwa całej sytuacji. Bez tego każdy staje się po prostu numerem do odhaczenia, a nie człowiekiem z imienia i nazwiska.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika Arya

Coś, co jest logiczne, nie

Coś, co jest logiczne, nie musi się nam podobać. Nie zmienia to faktu, że jest to logiczne, a ja podałem takie wyjaśnienie.

Mnie się wiele rzeczy nie podoba, ale nie mam na nie wpływu. W tej chwili jest wiele różnych absurdów, które potęgują strach. Mógłbym o tym napisać, ale prawdopodobnie dostałbym jeszcze więcej minusów, bo ludzie i tak uznają je za prawdę. Więc po co mam się produkować? Kilka takich absurdów wyjaśniałem w komentarzach. I co? Niektórzy dalej wierzą w te bzdury.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Max 1983

Oczywiście masz rację po

Oczywiście masz rację po dłuższym zastanowieniu sam doszedłem do tego wniosku.Na początki też reagowalem śmiechem że ich poje...o że będa sprawdzać odstępy w łóżku między żoną a mężem .Ale jest tak jak piszesz ,gdyby tego nie wprowadzili to za każdym razem jak dwoje ludzi idzie obok siebie musieli by ich legitymować i sprawdzać czy to rodzina czy nie.Najlepsze jest to że można samemu na coś nie wpaść to się zdarza ,ale jak można być tak tępym ciulem jak ci co cie minusują??Wyłóżyłeś im czarno na białym sens przepisu na który to sens sami nie wpadli, bo zbyt głupi i zamiast podziękować to dalej brną w swoją tępote.Nie przeraża cię to Arya??Nie mam racji z tym tępym bydłem???

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika euklides

Jakby od razu strzelali

Jakby od razu strzelali zakażonemu w łeb to też można się dopatrzyć w tym sensu. Wykładanie co ma sens, a co nie mówi więcej o piszącym niż o sensie... A ja pytam się co komu do tego czy ktoś się zarazi czy nie? Jak nie chcesz się zarazić to TY trzymaj odstęp od ludzi. Mamy jak zwykle fałszywą kolektywną troskę, która wynika ze strachu, zawiści i zazdrości ("inni sobie łażą po polu/dworze i do roboty, a ja nie mogę, bo mam stracha, że się zarażę - to niech inni tez mają do dupy").

Portret użytkownika Oil

Zyjesz w społeczeństwie

Zyjesz w społeczeństwie,dlatego tak jest.Tu nie działają zasady typu wolnoc Tomku w swoim domku. Musisz się podporządkować a jeszcze może powiecie,ze nasz rząd specjalnie wypuścił wirusa,żeby ludzi w domu pozamykać ..ehhh..

Portret użytkownika euklides

Tylko, że durna bajka o Pawle

Tylko, że durna bajka o Pawle i Gawle nie uwzględnia tego, że Paweł jak zalał mieszkanie Gawłowi to już nie jest "wolnoć Tomku w swoim domku", tylko zniszczenie cudzego mienia. I tak samo wy - wpi...cie się z wędkami w zycie innych, naruszacie cudze mienie i cudze prawo do decydowania o sobie samym.

Portret użytkownika Max 1983

O kurde gratruluje twoja

O kurde gratruluje twoja logika doprowadziła mnie do wybuchu śmiechu, a to nie czeste ostatnio u mnie::)Oczywiście jeśli ktoś myśli logicznie i coś zrozumie to źle to o nim świadczy ,lepiej nie rozumieć przepisow i ogólnie być kretynem wtedy będzie to o tobie dobrze świadczyło.No ty wielu rzeczy nie rozumiesz więc chyba masz dobre zdanie o sobie::)No i tak oczywiście niech każdy robi co chce ,bo to nie ma wpływu na innych!!Oczywiście nie rozumiesz że w społeczeństwie wszystko jest ze sobą połaczone i np jeśli debile niestosujący się do środków bezpieczeństwa zarażą powiedzmy połowe personelu szpitali(obecnie na jakieś 3 tysiące stwierdzonych zarażen blisko 500 to personel medyczny)to ci mądrzejsi też padną tego ofiarą, bo np będa pod szpitalem zdychać na zawał ,ale tam najwyżej kapelana zobacza albo sprzątaczke,bo lekarzy już nie!!Jeden ordynator szpitala dziś dobrze napsial i to z mojeg miasta z Poznania.Nie wierzysz w koronawirusa?Zgłoś się do szpitala na wolontariusza na kilka dni i pracuj bez zabezpieczeń...powodzenia.

 

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika euklides

Jeśli wszystko łączy ci się w

Jeśli wszystko łączy ci się w jedną wielką całość to znaczy, że masz w mózgu jeden wielki burdel... Zamiast tworzyć słomkowych ludzików skup się na tym co napisałem - jeśli nie chcesz się zarazić to trzymaj się od innych z daleka. Jak mam się zgłosić do szpitala na wolontariusza, jeśli sam idioto piszesz, że nie mogę decydować o sobie, gdyż mogę się zarazić, czyli nawet nie mam prawa ryzykować zarażenia samego siebie?

Portret użytkownika Max 1983

Idiotą nazywaj swojego

Idiotą nazywaj swojego tatusia i mamusie, bo coś w ich genach i mózgach musi być nie tak że taki debil im wyszedl to raz.Doszukiwanie się sensu w twoich słowach jest bezcelowe, bo jestem kretynem i jako taki nie możesz z siebie wydobyć nic sensownego.Masz wizję jak nacpany 13 latek ,pisz książki science fiction może tam się sprawdzisz bo mniej więcej tyle twoje wizje są warte co bajki o Godzilli.Nawet na jednym osiedlu by było cięzko funkcjonować według twoich utopijnych wizji ,a ty byś chciał to przełożyć na miliony, jesteś kretynem::)Podałem ci już mase przykładów na to że nie da się funkcjonowac bez przepisów i osób je egzekwujących ,ale jestes takim debilem że nic do ciebie nie dotrze.

Zrozum tępaku że nie da się trzymać zdaleka od zarażonych jeśli będzie ich 50 % bo nie teleportuje się do pracy ,nie zrobię zakupów unikając ludzi ,nie odgrodze się ścianą od współpracowników ,nie będę uciekał na druga stronę ulicy gdy idzie grupa ludzi .Owszem teoretycznie bym mógł nosić rękawiczki i chodzić w masce ,ale na dłuższa mete tak się nie da żyć.Własnie przez to że długo lekceważono problem ,że niepodjęto szybkich i ostrych dzialań, a te podejmowane obecnie sa absolutnie żałosne(z jednej strony kwarantanna, a z drugiej zwozimy ludzi zagranicy którzy do domu jada sami np pociągami pełnymi ludźmi)szpitale już nie wytrzymują.W internecie jest co raz więcej dramatycznych apeli lekarzy ,jeszcze tydzien może dwa i system się załamię i ludzie zaczną umierać na ulicach ,choć wielu już umiera w domach.To tacy ludzie jak ty bez wyobraźni doprowadzą do tej tragedii i to wy będziecie mieli krew na rękach.Jedyny ratunek jaki widzę to ...wiosna ,choć nie mam pojęcia na ile ciepło polepszy sytuację.

Jesli chodzi o wolontariat to pokazaleś że nie umiesz nawet przeczytać ze zrozumieniem prostego zdania, dlatego cepie żałosny nie rozumeisz co do ciebie pisze, bo ty nic nie rozumiesz.To pan dyrektor zaproponowal takie rozwiązanie takiej idiotce jak ty która uważa że wirusa nie ma i niech każdy robi co chce!!!Jestem za tym żeby takich debili siła trzymać w domu ,ale dla ciebie (jak i dla tej idiotki)zrobił bym wyjątek i mimo tych wszystkich zakazów zaprosił bym was do szpitala żebyście się tam poprzechadzali pośród chorych .Z  tego co wiem zresztą nie ma zakazu zgłaszania się z chęcią pomocy!!!Słyszałem że osoby np dojeżdzające by w ramach wolontariatu pomagać w różnych miejscach mogą się swobodnie do tych miejsc przemieszczać,więc droga wolna leć pomagać.Może jak zobaczysz ludzi umierających w mękach to w końcu dotrze do twojego zakutego łba że to nie grypa..Zresztą za moment zabraknie personelu medycznego(z powodu nieistniejącego wirusa)i nie jest wykluczone że ludzię będą zmuszani do pomagania(sa odpowiednie przepisy ,by np nakazać obywatelowi pracę przy ratowaniu ludzi) .

Niestety to nie jest tak że sobie wyjdziesz zarazisz się zdechniesz i po kłopocie, gdyby tak było to nawet bym cię spakowal na drogę.Może być jednak tak że się zarazisz dla twojego organizmu nie będzie to groźne ale spotkasz mnie ,zarazisz mnie i ja umre.Tak więc gdyby umierał ten kto to złapie ,najlepiej na miejscu to bym ci żadnych praw nie chcial ograniczać ale możesz ludzi ćwoku zabijać nie kumasz??

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Strony

Skomentuj