Kobieta kręcąca nagranie na TikToka ledwo uciekła przed ogromnym osuwiskiem

Kategorie: 

Źródło: kadr z youtube.com

Niezwykłe wideo z Alaski pokazuje moment, w którym kobieta została nagle zmuszona do ucieczki, gdy uderzyło ogromne osuwisko i prawdziwe morze gruzu rzuciło się prosto w jej stronę.

 

Podobno przerażający moment miał miejsce w weekend, kiedy użytkowniczka TikTok „thedirtyexplorer” kręciła wideo na plaży w Juneau na Alasce. Podczas interakcji ze swoją internetową publicznością zauważyła złowieszczy dźwięk dochodzący z góry i szybko rozpoznała go jako początek upadku. 

 

Nagrywając koszmarne przeżycie na wideo, kobieta nie wyłącza kamery, gdy biegnie wzdłuż plaży, aby zejść z drogi gruzowi. Następuje krótka chwila ciszy i zdaje się podejrzewać, że niepokojące wydarzenie się skończyło, jednak wkrótce po nim następuje koszmarny ryk z klifu nad nią, gdy zaczyna się rozwijać druga, jeszcze bardziej spektakularna fala zawalenia.

 

Przerażona kobieta, uciekając z miejsca zdarzenia, widząc nadjeżdżający samochód krzycząc zmusiła kierowcę, aby go zatrzymał. Wysiadając z samochodu, wdzięczny i zszokowany kierowca dziwi się, że do „śmierci” dzieliło go tylko 30 sekund, gdyby kobieta nie ostrzegła go o niebezpieczeństwie na drodze. Krótko po tym, jak zawalenie się skończyło,  TicTokerka ponownie odwiedziła miejsce, w którym doszło do zawalenia, i pokazała wiele ogromnych głazów i powalonych drzew, które były rozrzucone po całym obszarze.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika locutus79

Ale okazję zmarnowała.

Ale okazję zmarnowała. Przecież jakby tam została ,przysypało by ją i zajebało. To by miała więcej wyświetleń i polubień. Co za głupia TikTok-owa pizda. Ale okazję zmarnowała. A chuj z jej życiem i zdrowiem, chuj z życiem i zdrowiem ludzi i zwierząt. Przecież najważniejsze są polubienia i ilość wyświetleń. Ironia ku.wa żeby nikt mi ne zarzucił pogardy dla życia w pełnym tego słowa znaczeniu. Na ZnZ regularnie wysyp szmaciarzy, zjebów i trolli. 

Portret użytkownika spokoluz

Dla mnie ta sytuacja była

Dla mnie ta sytuacja była pozytywna pod względem jej wiedzy , że ten dźwięk to nie przyjemny halny tylko zagrożenie. Musiała to przeżyc nie po raz pierwszy. Nie jedna blondilala na jej miejscu dalej pierdo..łaby do komóry aż do jebn..cia kamieniem w łeb.

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika oli

Na wakacjach w Łebie jak

Na wakacjach w Łebie jak codziennie po plaży żona łaziła nie było sensacji! Taki zaścianek u nas jest to i sensacji nie ma, zresztą jak moja by taki odcinek przebiegła???? muszę fokę odchudzić!

Portret użytkownika Endymion

Fascynujące wręcz.. w 2020r.

Fascynujące wręcz.. w 2020r. w Polsce oficjalnie 5165 osób popełniło samobójstwo, a wy spuszczacie się nad jedną kobietą, tak jak media głównego ścieku szukają 5mln $ na leczenie dziecka.

ILE JEST WARTE ŻYCIE LUDZKIE? Dla bliskich; bezcenne, dla innych nic nie liczy się, a inni przeliczają na sumę zysków ze sprzedaży narządów. Jak słyszę, że operacja jakiegoś dziecka ma kosztować 5mln $, to zaraz myślę sobie, że te pieniądze uratują 1000 dzieci w Afryce. Czy 5 letni Jaś z Polski jest w czymś lepszy od 1000 dzieci z Afryki????
Igrzyska Śmierci, jeden umrze, aby inni żyli.. ale tutaj 1000 umiera, aby jeden żył. Ratujemy upośledzone dziecko rodziców ćpunów i alkoholików w cenie uratowania 1000 dzieci z trzeciego świata. Dziecko z defektem rodzi się z powodu rodziców sposobu życia. Kolega nadużywał i ma syna z downem. Kobieta pijąca podczas ciąży także nie urodzi zdrowego dziecka. To dzieje się od lat. Na imprezie widziałem dziewczyna 1,6m, koleś 1,7m wzrostu, karakany, poszli dym.ć się do jego BMW E36, z tego dzieci będą jeszcze bardziej upośledzone genetycznie.. ona naćpana, on skoksowany.. SODOMA I GOMORA

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika yyyy

tak, tak. na zmianach na

tak, tak. na zmianach na ziemi wśród uzytkownikow panuje dziwne przekonanie o "wyzszej swiadomosci" i poczuciu ze wasze zycie jest bardziej sensowne bo wierzycie w nibiru, płaską ziemię, w chipy w szczepieniach xD a nie to co te szaraki, niczym się nie interesują xD

Strony

Skomentuj