Klimatolodzy przekonują, że globalne ocieplenie powróci i trzeba z nim walczyć

Kategorie: 

Źródło: pjtv.com

Amerykańscy naukowcy nic sobie nie robią z oficjalnych danych wskazujących, że od przynajmniej 15 lat średnia temperatura na Ziemi ustabilizowała się. Ten kłopotliwy dla propagandystów global warming okres miał być tylko przejściową "pauzą", a potem ocieplenie miało wrócić ze zdwojoną siłą. Zdaje się ten powrót zapowiadają teraz eksperci z za Atlantyku.

 

Naukowcy zadali sobie to samo pytanie, które zszokowanym aktywistom z Greenpeace zadawał niegdyś brytyjski Lord John Mockton, czyli jaka jest właściwa temperatura na Ziemi. Tamci delikwenci nie zdołali na nie odpowiedzieć, ale amerykańscy specjaliści postanowili to ustalić.

Przede wszystkim spróbowano wyliczyć czy możliwe jest w ogóle zatrzymanie globalnego ocieplenia i to mimo, że pomiary tak wskazują. Można powiedzieć - tym gorzej dla pomiarów. Rozważano też czy wzrost globalnej temperatury do 2 stopni powyżej poziomu sprzed epoki przemysłowej jest zbyt wysoki czy też zadziwiająco niski stosownie do oczekiwań.

 

Uznano, że konieczne jest obniżenie globalnej temperatury o 1,5 stopni. Ma się to odbywać poprzez horrendalne opodatkowanie przedsiębiorstw emitujących gazy cieplarniane. Rozkręciło to wielki biznes handlu emisjami i spowodowało, że setki milionów ludzi zostanie okradzionych podatkami wymyślonymi przez pseudoekologiczną mafię. Wkrótce odczują to wszyscy Polacy gdy lawinowo zaczną rosnąć koszty prądu elektrycznego, a polityka dekarbonizacji, którą zaakceptowali nasi namiestnicy do tego doprowadzi.

 

W październiku 2014 roku amerykańscy klimatolodzy, David Victor i Charles Kennel zasugerowali w pracy badawczej, że zatrzymanie globalnego ocieplenia jest możliwe z naukowego punktu widzenia, ale wyrzeczenia byłyby tak duże, że jest to niemożliwe do realizacji z przyczyn politycznych. Jednocześnie zwracają oni uwagę, że podnoszenie się temperatury o 1,5 stopnia, z czym mamy do czynienia obecnie, to bardzo dużo, a 2 stopnie to wartość graniczna dla możliwości przetrwania danego gatunku o ile nie zmieni siedliska na bardziej sprzyjające klimatycznie.

 

Nic nie wskazuje na to, aby przemysł globalnego ocieplenia miał się zakończyć. Wręcz przeciwnie wygląda na to, że to lobby polityczne staje się jeszcze bardziej wpływowe. Mówi się o dołączeniu do polityki klimatycznej USA i o wywieraniu presji na Chiny oraz Indie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

O tym co faktycznie dzieje

O tym co faktycznie dzieje się ziemskim ekosystemem pojęcia nie mają ani "naukowcy" których wyniki badań uzależnione są ściśle od tego kto im płaci, ani tym bardziej internetowi "znawcy"!
Najwięcej o tym co dzieje się z Matką Ziemią wiedzą ci, którzy od tysięcy lat żyją dzięki temu że szanują rękę która ich karmi, biorą z przyrody tylko tyle ile potrzebne jest im do przeżycia i obserwują przyrodę aby móc żyć... Ci którzy przez tak zwany "cywilizowany" świat określani sa jako prymitywni ludzie, czyli RDZENNE PLEMIONA! Ich jakby się zapytać, to powiedzą jak jest na prawdę...
I błagam... Nie powołujcie się na takie przyboczne dziwki koncernów naftowych i wydobywczych, jak Lord Monckton! Ten koleś sam się masakruje swoją niekompetencją... W swoim słynnym wykładzie rozpowszechnionym w internecie, ośmiesza swoją wiarygodność już na samym początku! Mówi że jedyną rzeczą której nie zamierza robić w wykładzie, to mówić że możemy bezkarnie rujnować, zanieczyszczać i zaśmiecać środowisko naturalne, by po chwili zachwalać zbawienny w walce z malarią DDT - środek który zabija komary malaryczne... Ale oprócz tego zabija wszystkie inne owady mającce z nim kontakt, odkłada się w tkance tłuszczowej zwierząt i doprowadza do wymierania całych gatunków ptaków!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Obywatelka

Ludzie - Stany chcą mieć

Ludzie - Stany chcą mieć kontrolę nad pogodą! juz w 1996 roku amerykańskie wojsko wydało dokument, że do 2025r. Stany będą panować nad pogodą na całym świecie. 
a teraz czemu gadają o globalnym ociepleniu? bo musza jakos poeksperymentowac na naszym niebie, by moc pogode kontrolowac. w tym celu wymyslili geoinzynierie, ktorej glownym celem jest WALKA Z GLOBALNYM OCIEPLENIEM poprzez wprowadzanie roznej chemii do atmosfery (tlenkow siarki i aluminium), ktore odbijaloby swiatlo sloneczne. Amerykanie sa po prostu chorzy!!! i ktos musi ta ich chorobe powstrzymac.

Portret użytkownika Zenek :)

Niewolnika, by był użyteczny

Niewolnika, by był użyteczny trza tresować irracjonalnymi rządaniami.

W polityce robi się to wkręcając poddane parazyty w hucpy jak na przykład podskakiwanie polszewików wraz z banderowcami na ukrainie, szczekaniem na Rosję .... Tak się sprawdza poddaństwo parazytów i to czy przypadkiem nie próbuja być zbyt samodzielne.

Tresura świata "globalnym ociepleniem" ma poza jego dojeniem z kasy również ten wymiar, jak już zaczniesz kłamać w jednym kłamstwie uginając kark przez nazi władzą pejsatych biblijnych sadystów i zwyrodnialców to w ramach "bycia w bandzie" zaczynasz kłamać także w kolejnych .... Po którymś razie sam strach przed wykluczeniem z niej i upublicznieniem kłamst, końcem dostatniego zycia, końcem przyjemności, końcem kariery i zakończeniem życia w więzieniu sam motywuje parazyta do dalszej niewolniczej służby złu znanemu jako żydzi i judaizm. Tak działają wszelkie sekty w tym te masońskie, illuminackie czy udające religie .... Najpierw się łapie frajera korzyściami, potem otumania wspólnymi zakazanymi prawem zabawami (cyrograf) a potem kolejny wasal zestrachany swoimi czynami dzielnie służy nazizmowi głosząc irracjonalne teorię byle tylko żydowski,
nazistowski but i ich wyzysk ciążył nad światem.....

I się łapie kolejnego frajera jak stary zemrze czy już będzie niepopularny u gojów, i kolejnego ..... Aż na końcu rewolucja pożre swoje SZCZYTY.... dziś MAMIONE poprzez przyzywane stwory "absolutną władzą nad gojami na ziemi" ;p

Nie dla psa kiełbasa, nie dla parazyrów jerusalem, niach, niach, niach. Ale to już parazyty powinny same wiedzieć Mają przecież te swoje "księgi" gdzie im to zapisano. Co się z nimi stanie jak znowu się zbuntują i podniosa swe parchate łapy na Niebo. Obłed czy zasłanianie się "wiarą w kłamstwa" nie będą okolicznością łagodzącą przed piekłem. Biggrin

Strony

Skomentuj