Klaus Schwab i jego gang globalistów chcą zabić wszystkie nasze psy i koty

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Klaus Schwab i jego gang globalistów twierdzi, że zinfiltrował wszystkie rządy na świecie i bez względu na wynik wyborów zawsze wygrywają jego kandydaci powiązani z World Economic Forum (Światowe Forum Ekonomiczne - WEF). Teraz jego WEF zapowiada walkę z dwutlenkiem węgla i zamierzają osiągnąć to między innymi zabijając wszystkie koty i psy żyjące w domach ludzi.

 

Światowe Forum Ekonomiczne rozpoczęło ostatnio kontrowersyjną nową inicjatywę, która będzie miała na celu walkę z obrońcami praw zwierząt. WEF wzywa do uboju milionów kotów i psów na całym świecie w celu zmniejszenia „śladu węglowego”, który wytwarzają w wyniku jedzenia mięsa.

 

Globaliści nakazali zależnym od nich mediom głównego nurtu, aby zaczęły forsować narrację w celu przekonania ludzi do pozabijania swoich zwierzaków. Nie zdziwcie się zatem gdy wkrótce okaże się, że wasze pieski i kotki nie są wcale takie fajne bo są problemem dla klimatu. W związku z tym WEF chce wprowadzić międzynarodową politykę, która wymagałaby eutanazji większości zwierząt domowych.

Twój pies czy kot jest zbyt dużym obciążeniem dla świata i dlatego trzeba go zabić, oczywiście w imię walki z „kryzysem klimatycznym". Planowana eksterminacja zwierząt domowych to oczywiście dopiero pierwszy krok bo to my ludzie jesteśmy tym weglem, który globaliści i ich klimatyści, chcą usunąć. Środowisko to otwarcie mówi o potrzebie zmniejszenia populacji ludzkości stawiając na wszelkie możliwe środki prowadzące do osiągnięcia tego celu. Trzeba przyznać, że idzie im świetnie, zwłaszcza w krajach zgniłego zachodu. Polaków na przykłąd urodziło się ostatnio najmniej od 1945 roku. Za to ilość mieszkańców naszego kraju znacząco wzrosła z wiadomych powodów. Polacy się zwijają a inni sę wprowadzają na nasze miejsce, ale oni też będą podlegać obowiązkowej depopulacji, dokładnie jak ci na zachodzie Europy.

Chyba już czas aby zacząć traktować WEF, Billa Gatesa, Klausa Schwaba i innych globalistów jako terrorystów. WEF musi zostać sklasyfikowany jako organizacja terrorystyczna  a jego powiązania z rządami różnych krajów powinny być zweryfikowane i wyjaśnione, a przy skrajnych przykładach dziwnego serwilizmu wobec WEF, politycy tacty powinni odpowiadać przed sądem.

Jeśli dopuścimy do tego, że WEF będzie nam mówił czy możemy coś posiadać i czy mamy zabić swojego kota to zgadzamy się na bycie ich niewolnikami i wtedy będą nam też mogli kazać się pozabijać, oczywiście dla obniżenia śladu węglowego i dla ratowania klimatu.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Babka Elka

Nie w temacie ale ważne, moja

Nie w temacie ale ważne, moja córka pracuje w LG.i wczoraj miała badania okresowe, okazuje się że posiadają dokumentację medyczną siostry mojego męża zmarłej na raka 13cie lat temu. Zawsze myślałam, że takie informacje są objęte tajemnicą lekarską, skąd więc znalazły się w posiadaniu firmy i do czego mają służyć? Nie wiem czy dobrze myślę ale wygląda to na zbieranie informacji zdrowotnych o pracownikach i rodzinie do tych słynnych paszportów zdrowotnych, o których już była mowa niejednokrotnie. Jakby nie było sprawa dla mnie niepokojąca.

Portret użytkownika KarolP.

Skoro dla "postepowców"

Skoro dla "postepowców" zwierzęta stoją wyżej od człowieka, to jasne, że po zaczipowaniu zwierząt, zaczipowanie ludzi będzie tylko formalnością. Od 2017 Bruksela i KE oficjalnie czczą Marksa jako "ojca Unii Europejskiej". Od 2017 na salnoach Davos to Przewodniczący Xi przejał pałeczke lidera globalizmu - a Klaus Schwab stawia go [i Chiny] jako wzór dla UE. Wszysko w tandemie "niemiecko-francuskim" - aby tylko wypchnąc USA i dogadać się z Azją. A Rosja - jako "przyjaciel" Chin - dzielnie wspiera globalizm - już  KOMUNISTYCZNY.

Portret użytkownika Endymion

Ryba psuje się od głowy, a ja

Ryba psuje się od głowy, a ja w tej chwili jestem zagorzałym komunistą, ale nie w Polsce. Cała elita musi strarcić majątki, korporacje, akcje, szklane wieżowce muszą zostać znacjonalizowane. Taki Bill Brama będzie prosił się o wynajęcie  pokoju, aby nie być bezdomnym, albo dostanie z przydziału u mnie w mieszkaniu i będzie miał przeje..ne, bo nie przeżyje jednej nocy. 

Dle jednych komunizm to władza totalitarna, ale to jest mylne pojęcie, komunizm, to bezklasowe społeczeństwo. Taki Bill Brama, jak nie będzie potrafił wykopać ziemniaka, obrać go i przyrządzić, to umrze z głodu. Nie będzie miał ludzi, którzy coś za niego zrobią, bo stanie się równy ze swoją gosposią, która pójdzie na szczaw i mirabelki i jakoś przeżyje, a ten deBill pójdzie do lasu i naje się muchomorów..

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika euklide⁣s

Jesteś pi...nym socjalistą, a

Jesteś pi...nym socjalistą, a nie żadym komunistą. I tak tak wszystkie systemowe ratlerki głośno ujadasz, ale kiedy napisałem, że trzeba się pozbyć rządu (bezklasowe społeczeństwo) to dostałeś ataku histerii. "Jakże to żyć bez pana?" Nawet wyznałeś, że wolisz już Morawieckiego niż świat bez polityków, banksterów, korporacji i globalnej elity. Dużo szczekasz, ale jesteś tylko posłusznym socjalistycznym pieskiem, zabiegającym o względy arystokracji i gdyby tylko cię pogłaskali to cała twoja szczekanina zmieniła by zwrot o 180 stopni. Ale raczej cię uśpią, bo piesków dzisiaj jest mnogo....

Portret użytkownika Endymion

Socjalista chce wszystkiego

Socjalista chce wszystkiego za darmo, kounista chce równości. "Połowa świata nie ma praktycznie nic, a 1 proc. najbogatszych posiada 38 proc. światowego bogactwa. Skala nierówności w Polsce i na świecie jest spektakularna, a COVID-19 tylko je pogłębił - to główne wnioski z raportu World Inequality Report 2022 na temat światowych nierówności dochodowych i majątkowych." Czy ten 1% dorobił się uczciwie, czy spiskując, wchodząc ze sobą w mafijne ukłądy przejął taką część Świata. Razem ze swoimi pomagierami są minejszością, jakieś 4% ludzkości co to posiada ponad 90% i dązą do przejęcia 100% wraz zdepopulacją niepotrzebnych i totalnym zniewoleniem 500milionów. 

Nic nie rozumiesz zje.bie kurwin.wy. Urzędnik państwowy jest potrzebny, ale nie w takiej formie jak obecnie. Państwo musi mieć menagerów, ale zatrudnianych przez Naród i przez Naród kontrolowanych, odpowiadających karnie i swym oraz rodziny majątkiem za naruszenie umowy zatrudnienia. Proste!? Urzędników na szczeblu lokalnym jak i państwowym jest szansa kontrolować, a globalnych korporacji nie! Takie Davos, Agenda 2030 to nie są ludzie, których możesz zamknąć w sejmie i spalić niczym w stodole, tych ludzi nawet w TV nie zobaczysz gdy będą tobą rządzić. Likwidacja Państw jest z tego powodu ich marzeniem, a ty wierzysz jak jakiś pryszczaty studenciak w utopię masona kurwin.a? 

"posłusznym socjalistycznym pieskiem, zabiegającym o względy arystokracji i gdyby tylko cię pogłaskali to cała twoja szczekanina zmieniła by zwrot o 180 stopni" nie mam pojęcia skąd między uszami ulęgło ci się takie zdanie? 

Po pierwsze narodowy socjalizm to nie moja wizja, po drugie to nazywa się SYJONIZM, a tam sami promują, a innym zabraniają, ponadto socjalizm nie oznacza posłuszeństwa. Jestem przeciwny podatkowi inflacyjnemu, życiu na kredyt, rozdawnictwa, dodruku pustego pieniądza oraz jestem za urealnieniem definicji PKB. Wzrost gospodaczy powinien być rozdzielany po równo na ludzi, a minimalna deflacja powinna bogacić Narody. Obecnie mamy sytuację taką, że plandemia zrobiła bogatych bogatszymi, a biednych biedniejszymi. Rozwarstwienie społeczne wzrasta powoli do poziomu rosyjskiego. Niestety polska mentalność cieszy się, że ktoś ma gorzej i taka słabo opłacana nauczycielka idąc do MC-Donalda jest obsługiwana przez jeszcze biedniejszym Ukrainców, co bardzo jest dla niej budujące Sad

Jesteś kolejnym trollem na tym portalu, tyle że z innej stajni, ale na wyższym poziomie waszych oficerów prowadzących u generałów, wytyczne są te same; WPROWADZIĆ AGENDĘ 2030 wszelkimi sposobami, jak trzeba to i do kościoła pójdziecie.

Co do zabiegania o wzgledy; KOGO KURW.A? arystokracji? Coś ci się poje..ło, od 1945 arystokracja jest nielegalna w Polsce. Ja mam nazwisko rzadkie i herbowe, nie muszę o nic zabiegać. Pewnie twoim zdaniem arystokratą jest kopacz piłki niejaki Lewandowski, co to jest wypryskiem patologii obecnego systemu. Można mówić o arystokracji finansowej w Polsce jedynie, których nie lubię, nie szanuję, a poznałem kilklu właścicieli firm z 1000 Forbsa w Polsce, gdybym słodził im i czyścił buty językiem przy okazji podcierając tyłek miałbym u nich pracę w bliskim ich otoczeniu, ale ja nie jestem panienką z Dubaju, co to zazesra..nie się na klatę inkasuje tysiące dolarów i cieszy się z nowej torebki.. wykonanej w Chinach za 2$, tyle że poszła marża LV.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika ​euklides

Państwo musi mieć menagerów,

Państwo musi mieć menagerów, ale zatrudnianych przez Naród i przez Naród kontrolowanych, odpowiadających karnie i swym oraz rodziny majątkiem za naruszenie umowy zatrudnienia. Proste!?

Każdy z was systemowców powtarza tą bajkę, gdzie przewijają się słowa "musi", "odpowiedzialny", a ja już raz ciebie pytałem socjaluchu jak chcesz kontrolować kogoś komu powierzasz funkcję rządzenia - w tym tworzenia ustaw i sądownictwa? To on kontroluje ciebie - debilnego niewolnika. I wtedy myślałem, że takim debilnym niewolnikiem jesteś, ale teraz widzę, że to co wtedy napisałem nie skłoniło cię do reflekcji i sam wciskasz tą bajeczkę. Uczyń tarczę ze swojej słabości to twoja mantra zadaniowcu dymion.

Portret użytkownika ​euklides

Rozwarstwienie społeczne

Rozwarstwienie społeczne wzrasta powoli do poziomu rosyjskiego. Niestety polska mentalność cieszy się, że ktoś ma gorzej i taka słabo opłacana nauczycielka idąc do MC-Donalda jest obsługiwana przez jeszcze biedniejszym Ukrainców, co bardzo jest dla niej budujące

Zesraj się tą wU-krainą. To też jest znamienne, że bełkoczesz o wU-krainie jak wszyscy ci wrażliwcy z pato-elit. Myślisz dymion, że nikt tego nie widzi?

Portret użytkownika ​euklides

Ja mam nazwisko rzadkie i

Ja mam nazwisko rzadkie i herbowe, nie muszę o nic zabiegać

Jeszcze lepiej. Jesteś zatem rasową socjalistyczną kurwą, której marzy się pełna restytucja feudalizmu. Dlatego dostajesz białej gorączki na myśl o likwidacji waszych przywilejów i całkowitej zmianie systemu. I to ty podobnie jak "kurwin" udajesz niezadowolnego, ale krzywdy pasożytniczemu systemowi nie dasz zrobić. Kto wie może sam jesteś agentem bezpieki czy innego gówna.

Strony