Kimberly Ann Goguen - czy ta kobieta przejęła władzę nad światem?

Kategorie: 

Źródło: Internet

To jedna z najbardziej zagadkowych postaci, które pojawiły się w ostatnim czasie w Internecie. Główny nurt opinii publicznej wie o niej niewiele lub nie wie nic. Kim jest… Kim Goguen?

Sprawa wydaje się być wyjęta z jakiegoś filmu fantasy, ale jeśli to prawda, to mamy do czynienia z postacią, od której będzie zależało przedefiniowanie naszego świata i życia.

Nie będę wchodził w nadmierną ilość szczegółów, które można znaleźć na stronie, do której adres znajduje się pod artykułem.

Kilkanaście tysięcy lat temu Anu, jego synowie, Enlil i Enki (którzy są obszernie opisani w tekstach sumeryjskich) oraz jego wnuk, Marduk, potajemnie przejęli kontrolę nad ludzkością Cywilizacja Draco zainstalowała na Ziemi hierarchiczną strukturę dowodzenia wraz z Mardukiem, który sprawował władzę nad planetą.

Celem Marduka było zebranie całego majątku na Ziemi (w tym dusz), a następnie zniszczenie naszej planety i wszelkiego życia na niej. Aby osiągnąć ten ostateczny cel, należało manipulować wszystkimi aspektami życia. Działo się tak do roku 2012. W tym czasie pojawia się Kimberly Ann Goguen.

Jak sama o sobie pisze i mówi, jest nowym „szefem” naszej planety. Jest także właścicielką, funduszu Manna World Holding Trust. Dlaczego akurat ona? Ma być spokrewniona z 99,8% ludzkości. Jej DNA ma być najbardziej zbliżonym do kodu genetycznego pierwszej kobiety - biblijnej Ewy. Z tego powodu jest traktowana jako „reprezentant całej ludzkości” przez kosmiczne siły i technologie.

Stanowisko szefa funduszu Manna World Holding Trust miała objąć 12 września 2012 r. Zebrała w nim wszystkie globalne aktywa finansowe. Ma być odpowiedzialna za redystrybucję światowego bogactwa wśród ludzi na Ziemi.

Fundusz kontrolowany przez Kim Goguen ma mieć obecnie władzę praktycznie nad każdym narodem na Ziemi, każdą osobą na Ziemi i każdą duszą na Ziemi. Każdy bank centralny jest obecnie podmiotem zależnym Manna World Holding Trust. W 2012 roku Kim Goguen, z uprawnieniami dostępu 41 poziomów powyżej prezydenta USA, jako jedyny prawdziwy suweren na świecie, przejęła kontrolę nad wszystkimi ziemskimi aktywami.

Od tej pory realizowany jest scenariusz globalnej transformacji. Być może ruch Q Anon jest z nią w jakiś sposób powiązany. Ostatnie wydarzenia na świecie, związane z pandemią COVID-19, wyborami w Stanach Zjednoczonych, które prawdopodobnie zostały sfałszowane oraz planem „Wielkiego Resetu” mogą być łączone z tą kobietą.

Nie wiadomo, ile w tym prawdy, ale trzeba się tej sprawie przyglądać, bo być może stanowi klucz do… zmian na Ziemi.

Żródła:

https://www.youtube.com/watch?v=lGfIqt7X2fI

https://projectspeak.net/kim-possible-timeline

https://www.lifeforce.cc/

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Felipesku

Ciekawe co powie na to

Ciekawe co powie na to wszystko mesjasz jeśli już się urodził i patrzy na to wszystko jako dorosła osoba. Jaka będzie ocena ludzi przy władzy uwzględniając  ich czyny? Thanos miał rację ale to nie tak się robi... Tą część zasługująca i chcącą odejść z tąd mesjasz zabierze ze sobą. Reszta pozostanie tu już na zawsze i będą żyć razem wedle swoich przekonań. Uczciwie i bez przemocy.

 

Portret użytkownika Alien1974

.............................

...................................... Adam i Ewa nie byli ludźmi, to dzieci władcy ziemskiego astrala Aszaklona. Jakieś 7 tysięcy lat temu Aszaklon został aresztowany i skazany na śmierć poprzez anihilację termojądrową. Nie wiem tylko czy wyrok został wykonany, bo w świecie astralnym czas nie jest kompatybilny z tym na Ziemi. 

Strony

Skomentuj