Kim jest naprawdę papież Franciszek? Czy Jorge Bergoglio tworzy nowy kościół NWO?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Na zakończenie zeszłotygodniowego spotkania z młodzieżą na Sycylii, Papież Franciszek odmówił udzielenia papieskiego błogosławieństwa. Zaniechał tego zwyczaju w imię poprawności politycznej, czyli po to, aby nie urazić "niekatolickich chrześcijan, wyznawców innych religii i agnostyków". W związku z tym zasadne wydaje się pytanie o to kim właściwie jest ten argentyński jezuita? 

 

Tak dziwacznego zachowania papieża nikt się nie spodziewał. Wielu katolików było zszokowanych i zaskoczonych słowami papieża Franciszka. Niektórzy zadają pytanie o to kim właściwie jest pan Jorge Bergoglio i czy w ogóle jest on Chrześcijaninem?

 

Pojawia się coraz więcej opinii, że celem jezuity uważanego za papieża jest ewolucja religii katolickiej w kierunku odrębnej religii światowej, która będzie postępowa, ostrożna z dawkowaniem Boga, ale za to stale indoktrynująca na modłę komunistycznej propagandy.

Innymi słowy, wygląda na to, że Bergoglio jest to po prostu jednym z realizatorów planu znanego pod skrótem NWO, zakładającego powstanie jednej światowej religii, jednego prawa i jednego rządu. Można odnieść wrażenie, że papież jest jednym z realizatorów nowego porządku, który dostał zlecenie transformacji chrześcijaństwa w kierunku lewicowym, w duchu teologii wyzwolenia. 

 

Niemal od początku swojego pontyfikatu, papież Franciszek wspiera gorliwie wszelkie formy lewicowego myślenia w Kościele. Debatuje z aborcjonistami i namawia do przyjmowania hord "lekarzy i inżynierów" z Afryki. Jego niejednoznaczne, albo wręcz heretyckie wypowiedzi stały się już słynne. Dochodzi do tego, że zdezorientowani katolicy muszą sobie i innym, wciąż tłumaczyć, co chciał powiedzieć papież. 

Można oczywiście założyć, że pan Bergoglio nie wie co mówi i czyni, ale w takim razie, być może powinien przejść gruntowne badania psychiatryczne i ewentualnie zostać odsuniętym z tego stanowiska. To co obecnie wyprawia papież to po prostu blamaż dla katolicyzmu. 

 

Dużo bardziej jednak przeraża założenie, że papież Franciszek jest sprawny psychicznie, a wszystko to robi z pełną świadomością i premedytacją. Jest tym samym zwykłym narzędziem w rękach globalistów, których planem jest, między innymi, ustanowienie jednej wspólnej wymieszanej światowej religii i on ten plan realizuje w ekspresowym tempie.

Żyjemy w czasie kiedy wspólnota kościoła się rozpada. W powietrzu od kilku lay wisi schizma, być może na miarę reformacji. Grabarzem katolicyzmu może zostać papież Franciszek, który w lewicowych mediach przedstawiany jest jako ktoś szlachetny i tolerancyjny, a do tego do bólu postępowy, zatroskany o uchodźców i biednych. 

 

Problem jednak w tym, że świeci nad nim nie gwiazda betlejemska, albo aureola świętości, ale zwykła komunistyczna czerwona gwiazda. Ta sama, która przyświecała mordercom w stylu Lenina, Stalins, Mao, czy Che Guevary. Trzeba przyznać, że to idealny papież dla unijnych lewaków, ale czy dla katolików?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika kwachu

Żyjemy w czasach ostatecznych

Żyjemy w czasach ostatecznych, Horge Bergolio to sługa szatana, lewak i miłośnik żydomasonerii. Mam resztki nadziei, że to nie jest antychryst. Jego kaprawe oczka i złośliwy uśmieszek jednak za tym przemawiają.  

    Szkoda  pisać i rozwodzić się nad tym co ten popraniec mówi i pisze, bo to jest jeden wielki żydolewacki bełkot.

Portret użytkownika silva.m

Ten, kto przeczytał choć raz

Ten, kto przeczytał choć raz "Protokoły mędrców Syjonu" (polecam I-sze polskie tłumaczenie z rosyjskiego, wydane w Chicago w 1920 roku). ten doskonale wie, że Nacja Wybrana ma za swój cel opanowanie gospodarki świata i utworzenie Rządu Światowego, którego to agendy już od minimum 1945 roku doskonale funkcjonują. To nie jest bajka ani oszołomsktwo - to jest konktretny Plan uzyskania władzy nad światem i ludźmi. Idea globalnej waluty, globalnego podatku, pełnej inwigilacji jest z technicznego punktu widzenia już mozliwa, temu służy totalna cyfryzacja życia spolecznego i gospodarczego. Jedyne, co jeszcze pozostało, to złamać upór garski państw, głownie Rosji, Iranu i Korei Płn, bo wygląda na to, że w Chinach już rozpoczęto z wyprzedzeniem realizację Planu NWO. Tam, Plan ten realizuje Dynastia Lee!!!

Portret użytkownika Arti

Na szczęście wszystko co

Na szczęście wszystko co ważne w religii mamy zapisane w Piśmie Świętym. Tego już tak łatwo nie da sie wykasować. Polecam przede wszystkim stare przekłady pisma świętego, przede wszystkim przekład Jakuba Wujka ( http://xn--pismowite-6ib73e.pl ), który to funkcjonował w Polsce przez setki lat. Na tym przekładzie wychowali się nasi dziadowie, pradziadowie i prapradziadowie. Nasi ojcowie i my wychowujemy się na przekładzie tysiąclecia, a tam usunięto już kilka niewygodnych ksiąg.

Portret użytkownika maj

Coraz bardziej przeraża mnie

Coraz bardziej przeraża mnie styl pisowni i mnogość błędów w artykułach na ZnZ.
Kiedyś czytałem z zapartym tchem, a dziś w każdy artykule widzę proste błędy. Kiedyś nawet literówek nie byo, a teraz po prostu .... nie wiem kim jesteście piszący, ale stajecie się powoli jakąś ynterią czy inną virtualpolonia ...

Portret użytkownika 3plabc

Zaciekłość z jaką admin

Zaciekłość z jaką admin atakuje Franciszka pozwala mi przepuszczać, iż admin jest krypto-masonem, iluminatem, satanistą, ewentualnie innym oszołomem. ;P Zakładając, że wierzymy w Boga, a działania NWO są opisane w Biblii w tym Apokalipsie- znak bestii etc. Jeśli wierzymy w Boga, a NWO niesie za sobą zło, to na logikę stoi za NWO diabeł z demonami. Ataki na i tak osłabiany kościół katolicki (zewnętrzne i jeszcze bardziej wewnętrzne- skandale pedofilskie, czy sprawa banku watykańskiego) sprawiają, iż jest on jeszcze bardziej osłabiany, a za tym postępuje odciąganie ludzi od chrześcijaństwa i wpycha ich w łapska diabła i demonów. Ludzie pozbawieni dobrodziejstwa dostępu do Sakramentów Świętych, czy wspólnoty wierzących są jeszcze bardziej narażeni na ataki zła, nawet jeśli byli by tzw. "dobrymi ludźmi" czytającymi Pismo Święte i starającymi się żyć zgodnie z dekalogiem itd. Franciszek i tak musi robić tytaniczną pracę oczyszczając tą "stajnie Augiasza" i walcząc z wewnętrznymi przeciwnikami, którym czy to dobrze w tej stajni, czy to uważają, że wiedzą lepiej, więc ataki na niego raczej nie poprawiają pozycji kościoła katolickiego, co więcej raczej przysłużą się tej drugiej stronie.

Portret użytkownika Dawid56

Ja z kolei powiem ,ze

Ja z kolei powiem ,ze adminnie rozumie jaką rolę Bóg powierzył Papiżowi Franciszkowi i jest to smutne, a nawet bardzo.

Podstawowe pytanie brzmi - czy tylko w Chrystusie jest Zbawienie- moja odpowiedź brzmi - niekonieniecznie.Papież Franciszek rozumie ,że Ozyrys Krszna czy Budda nie czekali tysiące lat na otwarcie bram Zbawienia przez Chrystusa. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

kosciół katolicki wyrósł na

kosciół katolicki wyrósł na hegemoni sodomitów arystokracji zachodniej pochodzenia żydowskiego i niósł śmierć i zniszczenie przez całe średniowiecze do dnia dzisiejszego Niech zginie razemn ze swoimi wiernymi!!

A to, ze syjonistom to byłoby na rękę to wina własnie tego kościoła... Jego głupi wierni albo zginą razem z nim, albo obciągną laske następnemu Antychrystowi!!

Portret użytkownika Max 1983

Siedziałem dziś na przystanku

Siedziałem dziś na przystanku na takim lekkim odludziu ,nagle podjechał czarny samochód opuścił szybę a około 40 letni łysy mężczyzna z rozbrajajacym uśmiechem powiedział....chcesz żebym ci zrobił loda??Myślicie ze jakiś ksiądz::)???

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Portret użytkownika Max 1983

Możliwe że miał.Zboczeńcy i

Możliwe że miał.Zboczeńcy i źli ludzie są w każdym wyznaniu ,grupie społecznej itp.Ale nie w każdej grupie są oni tolerowani przez swoich przełożonych, a wręcz przez nich kryci i utrzymywani z pieniędzy otepiałych wyznawców .

Gdyby Bóg był doskonały i nieomylny ,to po świecie by nie chodziło tylu kretynów.

Strony

Skomentuj